Black Friday 2019: sprawdź zniżki!

Piątków w roku mamy dziesiątki, ale Czarny Piątek jest tylko jeden! Z tej okazji, a także z racji nadchodzących Świąt, przygotowaliśmy dla Was jedyną w swoim rodzaju ofertę promocyjną obejmującą nasze bestsellerowe zabiegi z zakresu plastyki i odmładzania. Zabiegi, takie jak mezoterapia skóry głowy, korekcja powiek, ujędrnianie twarzy urządzeniem ULTRAFORMER, infuzja tlenowa, mikrodermabrazja, czy, nasza nowość, hydropeeling AquaPure, wykupione 29 lub 30 listopada 2019, kosztują o 20% taniej!

Szczegóły promocji

Oferta jest skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych Pacjentów Kliniki Melitus.

W terminach:

29  i 30 listopada

otrzymasz 20 % RABAT *

na zabiegi

mezoterapia skóry głowy XL HAIR

korekcja powiek Jett Plasma

chirurgiczna blefaroplastyka

Ultraformer

infuzja tlenowa Derma Oxy

mikrodermabrazja

*Promocja nie łączy się z innymi zniżkami.

Nie czekaj i umów się na zabieg już dziś:

22 833 74 38


Mezoterapia skóry głowy – na czym polega zabieg?

Mezoterapia skóry głowy to zabieg dedykowany osobom mającym problem z łysieniem i wypadaniem włosów. Mezoterapia polega na wprowadzaniu bezpośrednio w chorobowe miejsca określonych ilości substancji leczniczych. Zabieg hamuje i odwraca wiele niekorzystnych zmian.

Mezoterapia XL Hair – czytaj więcej

mezoterapia skóry głowy- klinikamelitus.pl

Nieinwazyjna korekcja powiek Jett Plasma – na czym polega zabieg?

Jett Plasma Lift Medical to zabieg wykorzystujący nową technologię leczenia, opartą na ładunku elektrycznym – plazmie (strumień elektronów i jonów). Plazma generuje bezpieczne, wysokie napięcie pomiędzy końcówką zabiegową a obszarem zabiegowym. Jest to urządzenie do bezinwazyjnego usuwania zbędnych tkanek oraz przede wszystkim do podnoszenia powiek, czyli zabiegów blefaroplastyki.

Jett Plasma Lift Medical – czytaj więcej

Blefaroplastyka chirurgiczna – na czym polega zabieg?

Blefaroplastyka to zabieg chirurgiczny, który pomaga odświeżyć i odmłodzić spojrzenie o kilka lat. Efekt operacji utrzymuje się od kilku do kilkunastu lat, a u niektórych pacjentów jest stały.

Blefaroplastyka – czytaj więcej

Ultraformer III – na czym polega zabieg?

Zabieg polega na przyłożeniu do skóry pacjenta specjalnej głowicy, która emituje fale ultradźwiękowe wnikające w głąb tkanek. Dzięki możliwości kontroli głębokości działania fal, można precyzyjnie wywoływać obkurczenie tkanek zarówno na powierzchownym, jak i głębokim poziomie.W efekcie skóra staję się jędrna i wygląda młodziej.

Ultraformer III – czytaj więcej

DermaOXY – na czym polega zabieg?

Jest to zabieg, polegający na infuzji tlenowej opartej na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Dzięki tej metodzie zyskujemy zarówno wyraźne odmłodzenie skóry, jak i nawilżanie na poziomie komórkowym oraz redukcję zmarszczek.

DermaOXY – czytaj więcej

Hydropeeling AquaPure – na czym polega zabieg?

Zabieg hydropeelingu AquaPure oczyszcza, odświeża, odżywia, a jednocześnie – odmładza skórę (również delikatną i wrażliwą). W czasie jego trwania w sposób nieinwazyjny usuwany jest nadmiar sebum, zanieczyszczenia i martwy naskórek, a także aplikowane są dobroczynne dla skóry substancje. AquaPure jest zabiegiem bankietowym, ponieważ przebiega bezboleśnie, nieinwazyjnie i nie wymaga okresu rekonwalescencji. W trakcie zabiegu na skórę działa kilka głowic, które poza funkcją delikatnego masażu, aplikują do skóry odpowiednio dopasowane roztwory (m.in. oczyszczający lub odżywiający).

Hydropeeling AquaPure – czytaj więcej

Mikrodermabrazja – na czym polega zabieg?

Mikrodermabrazja to zabieg polegający na łagodnym i całkowicie kontrolowanym ścieraniu warstwy rogowej naskórka. Od klasycznej dermabrazji zabieg odróżnia możliwość dostosowania stopnia głębokości ścierania. W efekcie skóra jest wygładzona i rozświetlona, ponieważ mikrodermabrazja uwalnia skórę od martwych komórek, pobudza jej odnowę oraz polepsza wnikanie składników aktywnych zawartych w kosmetykach. Skutkuje to poprawą owalu twarzy, zniwelowaniem zmarszczek, blizn, kurzych łapek, nieestetycznych objawów trądziku oraz różnych przebarwień.

Mikrodermabrazja – czytaj więcej

wypelnianie zmarszczek kwasem hialuronowym - efekty

Aby skorzystać z promocji, skontaktuj się z nami:

22 833 74 38