Zakończona: Celebruj kobiecość z Kliniką Melitus: botoks, kwas hialuronowy i Derma OXY objęte promocją z okazji Dnia Kobiet!

Początek marca to wspaniały czas na celebrację nie tylko piękna budzącej się do życia przyrody, lecz także kobiecości. Z nadchodzącą wiosną warto zregenerować skórę po zimie, zredukować niedoskonałości cery i, dzięki odpowiednim zabiegom, nabrać pewności siebie, by lśnić w promieniach słońca. Jesteśmy zdania, że kobiety zasługują na wszystko to, co najlepsze, więc z okazji nadchodzącego ich święta przygotowaliśmy promocję na odmładzające i regenerujące zabiegi z użyciem botoksu i kwasu hialuronowego oraz DermaOXY. Sprawdź szczegóły!

zabiegoodmladzajaceSzczegóły promocji

Oferta jest skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych Pacjentów Kliniki Melitus.

W terminie:

od 6 do 8 marca 2019

po wykonaniu zabiegu z użyciem

botoxu lub kwasu hialuronowego

otrzymasz bon w wysokości 200 zł*

na kolejny zabieg.

A oprócz tego:

zabieg infuzji tlenowej DermaOXY

jest tańszy o 50 zł

 

*Promocja obowiązuje od 6 do 8 marca 2019 i nie łączy się z innymi zniżkami. Bon ważny 3 miesiące. Należy okazać go w recepcji w formie elektronicznej lub papierowej.

Toksyna botulinowa – na czym polega zabieg?

Toksyna botulinowa blokuje tzw. synapsy nerwowo – mięśniowe, co powoduje, że mięśnie rozluźniają się i zmarszczki na jakiś czas rozprostowują się. Ten proces wykorzystujemy w zabiegach medycznych. Do likwidacji zmarszczek mimicznych stosuje się bardzo małe stężenia toksyny, które nie mają wpływu na inne elementy układu nerwowego poza mięśniami okolicy zabiegowej, w której podano zastrzyk.

Botox – czytaj więcej

Kwas hialuronowy – na czym polega zabieg?

Preparaty wykorzystywane do zabiegu wypełnienia zmarszczek zawierają kwas hialuronowy, który uzupełnia jego niedobór oraz nawilża skórę, nadając jej odpowiednią objętość. Preparaty te modelują usta oraz poprawiają kontur twarzy. Kwas hialuronowy pobudza naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu się preparatu skóra wygląda znacznie lepiej niż przed zabiegiem.

Kwas hialuronowy – czytaj więcej

DermaOXY – na czym polega zabieg?

DermaOXY to zabieg, polegający na infuzji tlenowej opartej na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Dzięki tej metodzie zyskujemy zarówno wyraźne odmłodzenie skóry, jak i nawilżanie na poziomie komórkowym oraz redukcję zmarszczek.

DermaOXY – czytaj więcej

Aby skorzystać z promocji, skontaktuj się z nami:

22 833 74 38