DZIEŃ KOBIET w Klinice Melitus trwa do 10 marca!

Z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich naszych Pacjentek przygotowaliśmy wyjątkową ofertę zabiegów w promocyjnych cenach. Dermapen, Ultraformer, AquaPure i Derma Oxy to nasze zdecydowane hity tego sezonu. Do 10 marca kosztują nawet 30% taniej!

Ultraformer III – na czym polega zabieg?

Zabieg polega na przyłożeniu do skóry pacjenta specjalnej głowicy, która emituje fale ultradźwiękowe wnikające w głąb tkanek. Dzięki możliwości kontroli głębokości działania fal, można precyzyjnie wywoływać obkurczenie tkanek zarówno na powierzchownym, jak i głębokim poziomie.W efekcie skóra staję się jędrna i wygląda młodziej.

Ultraformer III – czytaj więcej

DermaOXY – na czym polega zabieg?

Jest to zabieg, polegający na infuzji tlenowej opartej na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Dzięki tej metodzie zyskujemy zarówno wyraźne odmłodzenie skóry, jak i nawilżanie na poziomie komórkowym oraz redukcję zmarszczek.

DermaOXY – czytaj więcej

Hydropeeling AquaPure – na czym polega zabieg?

Zabieg hydropeelingu AquaPure oczyszcza, odświeża, odżywia, a jednocześnie – odmładza skórę (również delikatną i wrażliwą). W czasie jego trwania w sposób nieinwazyjny usuwany jest nadmiar sebum, zanieczyszczenia i martwy naskórek, a także aplikowane są dobroczynne dla skóry substancje. AquaPure jest zabiegiem bankietowym, ponieważ przebiega bezboleśnie, nieinwazyjnie i nie wymaga okresu rekonwalescencji. W trakcie zabiegu na skórę działa kilka głowic, które poza funkcją delikatnego masażu, aplikują do skóry odpowiednio dopasowane roztwory (m.in. oczyszczający lub odżywiający).

Hydropeeling AquaPure – czytaj więcej

Dermapen – na czym polega zabieg?

Dermapen to innowacyjne urządzenie wykorzystywane w zabiegach odmładzających. Może być stosowane na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach, dłoniach. Dermapen wprowadza substancje czynne w głąb skóry, działając na zasadzie automatycznego nakłuwania pulsującymi igłami. Dzięki dużej precyzji urządzenia, zabieg ten nie powoduje dyskomfortu u pacjenta.

Dermapen – czytaj więcej

Aby skorzystać z promocji, skontaktuj się z nami:

22 833 74 38