Dzień Mamy w Klinice Melitus – sprawdź szczegóły!

promocje na zabiegi

Zbliża się Dzień Mamy – okazja, by powiedzieć najważniejszej na świecie osobie, jak bardzo ją kochamy i dziękujemy za to, że jest. Jeśli chcesz podarować swojej Mamie prezent, którym będzie mogła cieszyć się dłużej niż bombonierką czy bukietem kwiatów, możesz zarezerwować Jej wizytę w naszej Klinice, a dodatkowo sprezentować zestaw zdrowych czekoladek Esthechoc. My dla wszystkich Mam (zarówno obecnych, jak i przyszłych) przygotowaliśmy promocje na zabiegi, które nie tylko odejmują lat, lecz także poprawiają samopoczucie i doskonale relaksują. Od 17 do 27 maja za zabiegi takie, jak Mezoterapia RRS Eye, Frolle’d, Dermaoxy, masaż czy rewitalizacja dłoni zapłacicie o wiele mniej!

promocje na dzien matki klinika melitus warszawa

Szczegóły promocji

Oferta* jest skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych Pacjentów Kliniki Melitus.

W terminie:

od 17 do 27 maja 2019

mezoterapia skóry wokół oczu, Frolle’d, DermaOxy

to zabiegi, które

kosztują o 5 taniej !

Z kolei przy zakupie

 pakietu 3 zabiegów masażu dla kobiet w ciąży**

1 masaż otrzymasz GRATIS!

W tym terminie mamy też zniżkę 10% 

na zabieg rewitalizacji dłoni !

 

*Promocja obowiązuje od 17 do 27 maja 2019 i nie łączy się z innymi zniżkami.

** Masaże w promocji dostępne także dla pozostałych pacjentów.


Mezoterapia skóry wokół oczu – na czym polega zabieg?

Zabiegi mezoterapii to jedna z najlepszych metod zapobiegania starzeniu się skóry we wrażliwej okolicy oczu. Mezoterapia umożliwia polega na wprowadzeniu pod skórę aktywnie działających substancji. W naszej klinice stosujemu najwyższej jakości preparaty oparte na kwasie hialuronowym, krzemionce organicznej, aminokwasach, witaminach, enzymach, kofeinie, a także związkach mineralnych, które nie są w stanie przeniknąć samodzielnie nawet do najgłębszych warstw skóry. Zabieg przynosi natychmiastowy efekt rewitalizacji, odmładzania i liftingu skóry w wokół oczu.

Mezoterapiaczytaj więcej

DermaOxy – na czym polega zabieg?

DermaOxy to bezpieczny, nieinwazyjny zabieg, który polega na infuzji tlenowej, a więc precyzyjnym wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. W rezultacie uzyskujemy zarówno wyraźne odmłodzenie skóry, jak i nawilżanie na poziomie komórkowym. Można się również cieszyć efektem wyraźnego spłycenienia zmarszczek.

DermaOxy – czytaj więcej

Kosmoceutyki Frolle’d – na czym polega zabieg?

Luksusowe kosmoceutyki Forlle’d mają działanie przecistarrzeniowe i regeracyjne. Japońskie laboratorium Forlle’d implementuje do swoich produktów najnowsze odkrycia naukowe oraz rozwiązanie uhonorowane Nagrodą Nobla w 2002 roku w dziedzinie zapobiegania starzeniu chronologicznemu oraz fotostarzeniu skóry. Technologia high – tech oraz wyjątkowa, niskocząsteczkowa formuła preparatów zapewniają widoczne rezultaty odmładzające, poparte badaniami efektywności!

Frolle’d – czytaj więcej

Rewitalizacja dłoni – na czym polega zabieg?

Zabieg delikatnie napina skórę dłoni, wygladza ich powierzchnię, niwelując drobne zmarszczki, bruzdy i przebarwienia, opóźniając dodatkowo procesy starzenia. Zabieg daje znacznie bardziej naturalne i estetyczne rezultaty niż inne metody odmładzania skóry dłoni.

Masaż dla kobiet w ciąży – na czym polega zabieg?

Przeznaczony dla kobiet w ciąży i po porodzie masaż skutecznie odpręża i regeneruje zmęczone mięśnie. Wykonywany jest przez profesjonalistów w taki sposób, aby przyszłe mamy poczuły się komfortowo.

Masaż kobiet w ciąży – czytaj więcej

Aby skorzystać z Promocji dla wszystkich Mam, skontaktuj się z nami:

22 833 74 38