dr Anna Dziekońska

Wykształcenie i specjalizacja

Lekarz z wykształceniem w zakresie dietetyki i żywienia, również z doświadczeniem pediatrycznym, zwłaszcza w opiece nad dziećmi od noworodka do 16-go roku życia. Praktyka w Oddziale Pediatrii zarówno w systemie całodobowych dyżurów w Izbie Przyjęć ( tryb ratunkowy/ pierwsza pomoc), z dobrą znajomością prawidłowego rozwoju dzieci oraz schorzeń przewlekłych.

20 lat doświadczenia w prowadzeniu międzynarodowych badań klinicznych. Działalność w zakresie dietetyki, leczenia chorób metabolicznych za pomocą diety i suplementacji; współpracująca z Centrum Medycznym EGO. W obszarze jej zainteresowań i specjalizacji leży praktyka lekarska obejmująca wspomaganie leczenia dietą oraz nowoczesne terapie uwzględniające kontrole składu i masy ciała, ze szczególnym uwzględnieniem trudnych przypadków oraz anti aging.

Odpowiednie dobranie składników odżywczych i zbilansowana dieta ma kluczowe znaczenie nie tylko w modyfikacji składu i masy ciała, ale również w zwalczaniu objawów schorzeń, zarówno dermatologicznych (wszelkiego rodzaju zmiany skórne), jak i endokrynologicznych.

Działalność wydawnicza

Autorka publikacji internetowych na temat terapii bólu stawów i kręgosłupa oraz wspomagania diety poprzez FLOATING („Lekarz o Floatingu”, 2017). Gość audycji radiowych i programów telewizyjnych, traktujących o nowoczesnej terapii floatingowej.

Szczególne osiągnięcia

W roku 2006 – otrzymała tytuł Finalisty Międzynarodowego konkursu „Clinical Researcher of the Year” organizowanego cyklicznie przez PharmaTimes U.K z zakresu badań klinicznych.