Zakończona: PROMOCJA – 30% na zabiegi laserowe w wybrane piątki lutego i marca!

Laser frakcyjny jest wielozadaniowym i nowoczesnym urządzeniem, dzięki któremu można pokonać nie tylko oznaki starzenia się skóry, lecz także blizny i rozstępy. Zima i wczesna wiosna to doskonała pora na laseroterapię, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę: zabiegi laserem Fraxel, CO2, a dodatkowo, fotoodmładzanie i zamykanie naczynek metodą IPL w wybrane piątki lutego i marca kosztują o 30% taniej!

Szczegóły promocji

Oferta jest skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych Pacjentów Kliniki Melitus.

W terminach:

1 i 15 lutego oraz 1 i 29 marca

otrzymasz 30 % RABAT *

na zabiegi

FRAXEL

LASER CO2

IPL

 

*Promocja nie łączy się z innymi zniżkami. Oferta ważna do odwołania.

Nie czekaj i umów się na zabieg już dziś:

22 833 74 38

Fraxel – na czym polega zabieg?

Laser Fraxel jest najnowocześniejszym i najskuteczniejszym osiągnięciem techniki laserowej, które ma zastosowanie w dermatologii. W efekcie jego działania skóra zostaje odmłodzona, a zmarszczki wygładzone. Dzięki zastosowaniu techniki frakcyjnej można zlikwidować blizny, rozstępy, rozszerzone pory i różnego rodzaju przebarwienia. W trakcie zabiegu laserem Fraxel odpowiednio dopasowana sekwencja impulsów wnika w skórę tak, by ograniczyć ryzyko oparzeń i skutecznie pobudzić skórę właściwą do regeneracji. Efekt laseroterapii jest widoczny natychmiast, dzięki temu, że każde punktowe uszkodzenie otoczone jest fragmentem nieuszkodzonej, zdrowej tkanki. Zabieg działa silnie – jak głęboka abrazja skóry, ale skóra goi się po nim zdecydowanie szybciej, a przy tym wyróżnia go 100% bezpieczeństwo.

Fraxel – czytaj więcej

Laser CO2 – na czym polega zabieg?

Laser frakcyjny to jedyny laser stosowany w dermatologii, który regeneruje skórę tak głęboko przy minimalnych skutkach ubocznych. Z jego użyciem wykonuje się zabiegi odmładzające, na blizny różnego pochodzenia, rozstępy, ale także na usuwanie różnego rodzaju zmian (brodawki, włókniaki, znamiona i inne). Zabieg laserem frakcyjnym CO2 polega na odparowaniu naskórka. Promieniowanie emitowane z głowicy lasera jest podzielone na tysiące maleńkich strumieni o wysokiej energii, które wnikają w głąb skóry właściwej. Dzięki temu tkanka w obrębie obszaru zabiegowego jest natychmiast odparowywana, a w miejscu działania lasera powstają mikroskopijne otworki. Dzięki temu, że są otoczone przez zdrowe komórki, błyskawicznie następuje proces ich regeneracji.

Laser CO2 – czytaj więcej

IPL – na czym polega zabieg?

Laserowe zamykanie naczyń urządzeniem IPL polega na wykorzystaniu mechanizmu absorpcji światła w hemoglobinie krwi zgromadzonej w uszkodzonych naczyniach krwionośnych. Co ważne – laser nie uszkadza powierzchni naskórka, koncentrując energię na leczonej tkance, dzięki czemu zabiegi są bezpieczne i jednocześnie bardzo precyzyjne.

Zamykanie naczyń krwionośnych IPL – czytaj więcej

Zabieg fotoodmładzania IPL usuwa jedną z podstawowych przyczyn starzenia się skóry – czyli objawy związane z niekorzystnym wpływem słońca. Dzięki terapii można na stałe pozbyć się przebarwień, rumienia, piegów czy trądziku różowatego. Po zabiegu fotoodmładzania skóra staje się gładka i napięta, a problemy skórne są skutecznie zniwelowane.

Fotoodmładzanie IPL – czytaj więcej

Aby skorzystać z promocji, skontaktuj się z nami:

22 833 74 38