PROMOCJA PAŹDZIERNIKOWA – zawalczmy razem o piękną skórę!

Skóra po wakacjach wymaga szczególnej pielęgnacji. Dlatego jesień ogłaszamy złotym sezonem piękna. Razem z naszymi specjalistami możesz odnieść sukces w walce o piękną skórę i cieszyć się jej blaskiem. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę październikową. Do 30 października za zabieg Perfect Derma Peel i Mezoroller zapłacisz kilkaset złotych mniej. Dodatkowo do naszych bestsellerowych zabiegów, takich jak Fraxel, Dermapen, Infini, otrzymasz odżywczą maseczkę z osocza w prezencie!

Perfect Derma Peel – na czym polega zabieg?

Peeling nadaje się do skóry w okolicach twarzy, oczu, piersi, dekoltu, dłoni, ramion i pleców. Zalecany jest do uzyskania poprawy kolorytu i faktury skóry, zmniejszenia i/lub całkowitej eliminacji przebarwień, zarówno posłonecznych, jak i melasmy, a także poprawy wyglądu skóry trądzikowej przez zmniejszenie blizn potrądzikowych oraz widoczności porów. W efekcie skóra jest odmłodzona i napięta poprzez stymulację produkcji kolagenu.

Perfect Derma Peel czytaj więcej


Mezoroller – na czym polega zabieg?

Zabieg polega na nakłuwaniu wybranego obszaru skóry za pomocą specjalnie zaprojektowanego wałeczka (rollera), wyposażonego w niewielkie tytanowe igiełki o grubości mniejszej niż 1 mm. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym, co zapewnia pacjentowi komfort. Przed wykonaniem nakłuć na skórę nanosi się specjalny preparat, dobrany do problemu skórnego oraz kondycji tkanki. Regeneracja skóry po wykonaniu procedury przebiega w trzech etapach:
Dzieje się to w kilku etapach:

  • Kontrolowane mikrourazy wywołują w skórze reakcję zapalną. Biorące w nim udział neutrofile uwalniają czynniki wzrostu, które z kolei pobudzają do pracy komórki skóry właściwej – fibroblasty.
  • W wyniku stymulacji fibroblastów, w tkance pobudzona zostaje produkcja kolagenu, elastyny i glikozoaminoglikanów, przede wszystkim kwasu hialuronowego, czyli składników odpowiedzialnych za sprężystość, jędrność, elastyczność i nawilżenie skóry. Dochodzi też do wytwarzania nowych naczyń krwionośnych.
  • Rezultatem tych procesów jest tzw. remodeling kolagenu – przekształca się on do typu I (typowego dla młodej skóry). Proces ten zaczyna się ok. 5 dni po zabiegu i trwa ok. 8 tygodni. Skóra ulega stopniowej przebudowie – zyskuje młody wygląd, gładkość, gęstość, jędrność i elastyczność. Metoda ta świetnie sprawdza się też w redukcji blizn potrądzikowych czy rozstępów, a nawet cellulitu.

Mezoroller – czytaj więcej

 

liposukcja

Do zabiegów Dermapen, Fraxel i termoliftingu Infini – odżywcza maska z osocza GRATIS!

Aby skorzystać z promocji, skontaktuj się z nami:

22 833 74 38