Promocja: piękne ciało na wiosnę

Wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca ogłaszamy promocję na nasze bestsellerowe zabiegi modelujące ciało i dbające o jego piękno. Tylko teraz pakiety antycellulitowej mezoterapii, fali uderzeniowej INTELECT oraz masaży ujędrniających można wykupić w specjalnej ofercie cenowej. Przygotowaliśmy także zniżkę na depilację laserową i karboksyterapię. Sprawdź szczegóły oferty!

 

Mezoterapia ujędrniająca – na czym polega zabieg?

Do zabiegu mezoterapii wykorzystujemy różne mieszanki preparatów i koktajli witaminowych, podnoszących metabolizm oraz poprawiających spalanie tkanki tłuszczowej, co powoduje ujędrnienie skóry w miejscach objętych cellulitem. Zabiegi te można łączyć z masażem.

Mezoterapia antycellulitowa – czytaj więcej

Intelect RPW fala uderzeniowa – na czym polega zabieg?

Przy pomocy specjalnej, nieinwazyjnej głowicy, fala wprowadzana jest przez skórę do tkanek, w formie drgań o wysokiej częstotliwości. Powoduje to rozpad kolagenu budującego włókniste przegrody tkanki łącznej. W efekcie podskórne komórki tłuszczowe, które stanowią główny składnik cellulitu zostają zmniejszone, a włókna nabierają elastyczności. Ponadto terapia radialnymi falami akustycznymi pobudza krążenie krwi i limfy, zapewnia lepszy metabolizm oraz stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu poprawia się napięcie i gęstość skóry, a obszary ciała poddane zabiegowi ulegają wyszczupleniu.

Intelect RPW fala uderzeniowa – czytaj więcej

Masaż leczniczy, ujędrniający – na czym polega zabieg?

Zastosowane techniki w masażu ujędrniającym mają za zadanie rozbicie komórek tłuszczu znajdujących się w tkance podskórnej. Masowana okolica skóry staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna, a także wspomaga walkę z cellulitem.

Masaż – czytaj więcej

Karboksyterapia – na czym polega zabieg?

Terapia ta zwiększa dotlenienie tkanek obwodowych, usprawniając tym samym metabolizm komórkowy. Karboksyterapia wypełnia CO2 przestrzenie tuż pod powierzchnią skóry, przez co organizm interpretuje to jako deficyt tlenu i odpowiada zwiększeniem przepływu krwi i czynników wzrostu. Taki napływ tlenu i składników odżywczych, poprawia krążenie i stymuluje odbudowę komórkową.

Karboksyterapia – czytaj więcej

 

Aby skorzystać z Promocji, skontaktuj się z nami:

22 833 74 38