Ultraformer III – wyjątkowy efekt jędrnej skóry

Jędrna, wypoczęta skóra to ideał. By go osiągnąć, powstał zabieg Ultraformer III. Zapewnia długotrwały lifting skóry widoczny już po pierwszym zabiegu.


Ultraformer III – technologia ultradźwięków sposobem na gładką skórę

Urządzenie służy do nieinwazyjnego ujędrniania skóry twarzy, szyi i ciała. Wykorzystuje technologię ultradźwięków HIFU – High Intensity Focused Ultrasound, czyli wysokoenergetyczną falę ultradźwiękową, która selektywnie podgrzewa tkankę skórną. Wskutek wibracji fal dźwiękowych zwiększa się aktywność komórek skóry, pobudzając je do regeneracji i wytworzenia nowego kolagenu.

Kto powinien skorzystać z urządzenia Ultraformer III?

Zabieg Ultraformer III polecany jest osobom cierpiącym z powodu wiotkości skóry na ramionach, brzuchu, piersiach, pośladkach, udach, czy kolanach. Służy także poprawie elastyczności skóry po porodzie i dużej utracie masy ciała. Polecany jest również do modelowania policzków, szyi i czoła oraz odmładzania dekoltu.

Jak wygląda zabieg Ultraformerem III?

Zabieg polega na przyłożeniu do skóry pacjenta specjalnej głowicy, która emituje fale ultradźwiękowe wnikające w głąb tkanek. Dzięki możliwości kontroli głębokości działania fal, można precyzyjnie wywoływać obkurczenie tkanek zarówno na powierzchownym, jak i głębokim poziomie. Zabiegom może być poddana praktycznie każda część ciała.

Jakie są odczucia towarzyszą pacjentom podczas zabiegu?

Terapia polega na wielokrotnym przykładaniu do ciała głowicy zabiegowej emitującej zogniskowaną falę ultradźwiękową, która podgrzewa tkankę na różnych głębokościach. Pacjent odczuwa delikatne ukłucia i rozchodzące się ciepło.

Przeciwwskazania:

  • ciąża,
  • nowotwór,
  • stan zapalny/zmiany skórne w miejscu wykonywania zabiegu,
  • opryszczka w miejscu wykonywania zabiegu.

Zapraszamy do Kliniki Melitus na zabieg Ultraformerem III. Jesteśmy jedną z nielicznych klinik w Polsce, która posiadaja te nowoczesne urządzenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie ewentualnych pytań lub chęci zapisania się na zabieg prosimy o kontakt pod numerem: 22 833 74 38 lub mailowo: [email protected].