Wielka promocja z okazji Wielkiej Nocy! Skorzystaj z bestsellerowych zabiegów na twarz i ciało w nowych, niższych cenach!

Przed nami Wielkanoc, czyli święto życia. Z tej okazji warto celebrować nie tylko witalność, lecz także piękno. Aby cieszyć się każdym dniem, podaruj swojemu ciału wszystko to, co najlepsze. Niewątpliwie ważna jest zdrowa dieta i odpowiednia pielęgnacja, jednak, jeśli zależy Ci na prawdziwej metamorfozie i wyeksponowaniu naturalnego uroku, z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy Wielkanocne Promocje: od 11 do 22 kwietnia za zabiegi takie, jak mikrodermabrazja, Dermaoxy, mezoterapia skóry głowy i depilacja laserowa pach zapłacisz o wiele mniej!

Szczegóły promocji

Oferta jest skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych Pacjentów Kliniki Melitus.

W terminie:

od 11 do 22 kwietnia 2019

mezoterapia skóry głowy, mikrodermabrazja, DermaOxy

to zabiegi, które

kosztują o 5 taniej !

 

Z kolei za pakiet 5 zabiegów depilacji laserowej pach

zapłacisz aż o 1250 zł mniej!

 

Promocja obowiązuje od 11 do 22 kwietnia 2019 i nie łączy się z innymi zniżkami.


Mikrodermabrazja – na czym polega zabieg?

Mikrodermabrazja polega na delikatnym ścieraniu warstwy rogowej naskórka. Od klasycznej dermabrazji zabieg odróżnia możliwość  indywidualnego dopasowania stopnia intensywności ścierania. W efekcie skóra jest skutecznie wygładzona i promienna, gdyż mikrodermabrazja pozbawia skórę martwych komórek, pobudza jej regenerację oraz ułatwia przenikanie składników aktywnych zawartych w kosmetykach. Mikrodermabrazja przyczynia się zatem do to poprawy owalu twarzy, zniwelowania zmarszczek, blizn, kurzych łapek, nieestetycznych objawów trądziku oraz redukcji przebarwień skórnych.

Mikrodermabrazja – czytaj więcej

DermaOxy – na czym polega zabieg?

DermaOxy to nieinwazyjny zabieg, który polega na infuzji tlenowej, czyli precyzyjnym wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. W efekcie uzyskujemy zarówno wyraźne odmłodzenie skóry, jak i nawilżanie na poziomie komórkowym, a także spłycenie zmarszczek.

DermaOxy – czytaj więcej

Mezoterapia skóry głowy – na czym polega zabieg?

Mezoterapia skóry głowy polega na wprowadzaniu bezpośrednio w obszar zabiegowy indywidualnie dobranych ilości substancji leczniczych. Zabieg mezoterapii przynosi rewelacyjne efekty w przypadku łysienia. Podjęcie leczenia pozwala odzyskać gęste i zdrowe włosy.

Mezoterapia skóry głowy – czytaj więcej

Depilacja laserowa – na czym polega zabieg?

Zasada działania nowoczesnego lasera diodowego LightSheer DESIRE polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. Seria zabiegów uwzględnia naturalny cykl wzrostu włosa, dzięki czemu przynosi doskonałe efekty i pozwala cieszyć się gładką skórą na długo.

Depilacja laserowa – czytaj więcej

Aby skorzystać z Wielkanocnej Promocji, skontaktuj się z nami:

22 833 74 38