Wymodeluj sylwetkę i zbankuj komórki macierzyste

pozyskiwanie komórek macierzystych Warszawa

Czy wiesz, że nowoczesna liposukcja pozwala zadbać o urodę, a przy okazji również o zdrowie? Pobrany podczas liposukcji tłuszcz zawiera mnóstwo komórek macierzystych, które możesz zamrozić w Banku Tkanek i w przyszłości wykorzystać do innowacyjnych terapii medycznych. Dbaj o siebie kompleksowo, chętnie Ci w tym pomożemy!

Nowoczesna liposukcja w Klinice Melitus

Obecnie liposukcja jest zabiegiem wysoce skutecznym i mało inwazyjnym. Gwarantuje trwałe efekty, które uzyskuje się bez nadmiernego obciążania organizmu. Stosowana w Klinice Melitus nowoczesna liposukcja infradźwiękowa pozwala odessać tłuszcz w delikatny sposób i szybko wymodelować sylwetkę w wyznaczonym obszarze.

Wyszczuplenie to nie jedyny efekt zabiegu, jaki możesz uzyskać. Pobrana tkanka tłuszczowa jest wartościowym materiałem lipidowym, bogatym w aktywne komórki tłuszczowe (adipocyty) oraz macierzyste (ADSC, adipose derived-stem cells). Dlatego doskonale sprawdza się jako substancja wypełniająco-regeracyjna. Wykorzystaj ją do lipotransferu i podaj do wybranej okolicy ciała. W ten sposób odmłodzisz skórę dłoni, wypełnisz dolinę łez albo pozbędziesz się blizn. Wskazań jest wiele, a pobranego materiału wystarczająco dużo, aby zadbać o siebie kompleksowo.

Bankowanie komórek macierzystych

Możesz wybrać jeszcze jedno rozwiązanie. Pobrane wraz z tłuszczem komórki macierzyste przekaż do Banku Tkanek w ramach programu Life Potential. Skorzystasz z nich, gdy okażą się potrzebne.

Komórki macierzyste wyizolowane z tkanki tłuszczowej już dziś stosuje się w zabiegach odmładzających i anti-aging. Są bardzo pomocne w leczeniu gojenia się ran. Służą do naprawy różnego rodzaju uszkodzeń skóry i zwiotczeń. Obszar zastosowania ADSC stale się rozszerza i to prawie pewne, że za jakiś czas komórki macierzyste pobrane podczas liposukcji staną się lekiem na wiele poważnych schorzeń, jak np. choroby Parkinsona i Alzheimera. ADSC to bardzo wartościowy materiał biologiczny. Zabezpiecz go w Banku Tkanek i zapewnij sobie najlepszą polisę zdrowotną.

Dowiedz się więcej o możliwościach, jakie daje współczesna liposukcja. 

Posłuchaj wypowiedzi naszych ekspertów: dr. n. med. Jarosława Zielińskiego, chirurga plastycznego oraz dr. n. med. Marii Noszczyk, dermatologa i lekarza medycyny estetycznej, która prowadziła badania nad potencjałem mezenchymalnych komórek macierzystych w ramach programu naukowego NCBiR ABCTherapy: https://www.youtube.com/watch?v=fxfv3QMmFKE

Poznaj zalety programu Life Potential: https://lifepotential.pl/