Zabiegi w promocyjnych cenach: Walentynka od nas dla Was!

Walentynki już za… 7 dni! Z tej okazji chcemy pokazać Wam jak bardzo jesteście dla nas ważni. Zamiast kartek z serduszkiem przygotowaliśmy dla Was rabat – 20 % na zabiegi, które pomogą Wam spełnić urodowe marzenia. Nawilżanie i modelowanie ust, mezoterapia skóry głowy, infuzja tlenowa, mikrodermabrazja kosztują teraz taniej! Walentynka od nas dla Was 🙂

Szczegóły promocji

Oferta jest skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych Pacjentów Kliniki Melitus.

Od 7 do 17 lutego

otrzymasz 20 % RABAT *

na zabiegi

nawilżanie i modelowanie ust

mezoterapia skóry głowy Dermaheal LL

infuzja tlenowa Derma Oxy

mikrodermabrazja

*Promocja nie łączy się z innymi zniżkami.

Nie czekaj i umów się na zabieg już dziś:

22 833 74 38


Nawilżanie i modelowanie ust – na czym polega zabieg?

Wypełnianie ust powoduje wygładzenie skóry i przywrócenie jej prawidłowego nawilżenia. W zależności od oczekiwań pacjentów istnieje możliwość poprawienia konturu, zwiększenia objętości wargi górnej lub dolnej oraz podniesienia kącików ust.

Nawilżanie i modelowanie ust – czytaj więcej


Mezoterapia skóry głowy Dermaheal LL- na czym polega zabieg?

Mezoterapia skóry głowy jest to zabieg dedykowany osobom mającym problem z łysieniem i wypadaniem włosów. Mezoterapia polega na ostrzykiwaniu skóry głowy substancjami hamującymi wypadanie włosów i pobudzającymi wzrost, które są dobierane indywidualnie do potrzeb pacjenta.

Mezoterapia skóry głowy – czytaj więcej


DermaOXY – na czym polega zabieg?

Jest to zabieg, polegający na infuzji tlenowej opartej na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Dzięki tej metodzie zyskujemy zarówno wyraźne odmłodzenie skóry, jak i nawilżanie na poziomie komórkowym oraz redukcję zmarszczek.
DermaOXY – czytaj więcej


Mikrodermabrazja – na czym polega zabieg?

Mikrodermabrazja to zabieg polegający na łagodnym i całkowicie kontrolowanym ścieraniu warstwy rogowej naskórka. Od klasycznej dermabrazji zabieg odróżnia możliwość dostosowania stopnia głębokości ścierania. W efekcie skóra jest wygładzona i rozświetlona, ponieważ mikrodermabrazja uwalnia skórę od martwych komórek, pobudza jej odnowę oraz polepsza wnikanie składników aktywnych zawartych w kosmetykach. Skutkuje to poprawą owalu twarzy, zniwelowaniem zmarszczek, blizn, kurzych łapek, nieestetycznych objawów trądziku oraz różnych przebarwień.

Mikrodermabrazja – czytaj więcej

Aby skorzystać z promocji, skontaktuj się z nami:

22 833 74 38