Skip to main content
Skontaktuj się

Klinika Melitus
ul. Słowackiego 12
01-627 Warszawa

[email protected]
tel. 22 833 74 38
tel. kom: 603 060 621

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

Acculift – jeden zabieg, podwójny efekt!

Acculift – jeden zabieg, podwójny efekt!

Czy jednoczesny lifting skóry twarzy i wymodelowanie jej konturów jest możliwe? Oczywiście! Ale tylko z lipolaserem Acculift. Jest to innowacyjny zabieg medycyny estetycznej łączący lipolizę laserową z liftingiem. Dzięki niemu skóra staje się jędrna i napięta, a okolice brody, żuchwy i policzków odzyskują dawne proporcje. Zastanawiasz się, czy Acculift to metoda odpowiednia dla Ciebie? Dowiedz się o niej więcej!

Lipolaser Acculift – redukcja tkanki tłuszczowej i stymulacja odbudowy skóry

Lipoliza laserowa, to zabieg polegający na wykorzystaniu światła lasera do rozbicia trójglicerydów zgromadzonych w komórkach tłuszczowych. Dzięki temu nadmiar tkanki tłuszczowej zostaje usunięty, a skóra pozostaje silnie napięta i wygładzona. Ponadto moc lipolasera oddziałuje na fibroblasty, czyli komórki skóry właściwej, kluczowe w produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego – najważniejszych budulców skóry. Laserowe pobudzenie fibroblastów przekłada się zatem na rozpoczęcie procesu przebudowy tkanek skóry, dając tym samym długotrwały efekt odmłodzenia.

Laserowa lipoliza Acculift – odmłodzenie i konturowanie skóry twarzy

Wskazaniem do wykonania laserowej lipolizy Acculift jest:

  • zwiotczała, obwisłej skóry,
  • nadmiar tkanki tłuszczowej nieprawidłowo przemieszczonej w obrębie twarzy i szyi,
  • nadmiar tkanki tłuszczowej z okolic brody, linii żuchwy i policzków.

Ponieważ laserowy lifting twarzy jest zabiegiem bardzo precyzyjnym, wykonywanym na problemowym obszarze skóry, stanowi doskonały sposób nie tylko na redukcję zmarszczek, ale także zniwelowanie takich mankamentów jak podwójny podbródek, czy też zlokalizowane na policzkach tzw. chomiki. Poddając się jednemu zabiegowi Acculift, otrzymujemy zatem podwójny efekt – odmłodzenie i modelowanie skóry twarzy. Zapewne dlatego w lipoliza laserowa w opinii pacjentów określana jest jako zaskakująca. Osoby, które ją wykonały przyznają, że skóra po zabiegu stała się bardziej napięta, sprężysta i nabrała dawnej wyrazistości.

Lipoliza laserowa – zabieg małoinwazyjny i bezpieczny

Acculift wykonywany jest z pomocą lipolasera, umożliwiającego małoinwazyjny zabieg z zakresu dermatochirurgii. Do lipolizy laserowej nie trzeba się specjalnie przygotowywać, ponieważ przeprowadza się ją w trybie ambulatoryjnym, bez konieczności hospitalizacji. Procedura zabiegowa trwa od pół godziny do około trzech godzin, a czas ten jest ściśle uzależniony od ilości tkanki tłuszczowej. Początkowym krokiem w przebiegu lipolizy jest znieczulenie miejscowe. Następnie w obszar zabiegowy wprowadza się specjalną kaniulę, przez którą puszczony jest światłowód emitujący fale, mające rozbić tkanki tłuszczowe. W wyniku ich działania dochodzi do natychmiastowego pojawienia się efektu liftingu oraz rozpoczęcia procesu przebudowy struktury skóry. Dlatego też rezultaty zabiegu uwidaczniają się relatywnie szybko i, co ważne, intensyfikują się w ciągu kolejnych kilku miesięcy. Pierwsze zmiany na skórze dostrzega się po upływie mniej więcej dwóch tygodni, kiedy obrzęk spowodowany iniekcją całkowicie ustępuje. Ale warto poczekać, bowiem efekty zabiegu mają charakter długotrwały. Fazą końcową lipolizy laserowej jest założenie opatrunku uciskowego. W związku z tym, że Acculift jest zabiegiem małoinwazyjnym, okres rekonwalescencji jest ograniczony do minimum. Toteż po wykonanej lipolizie można od razu wyjść z gabinetu, a powrót do codziennych aktywności rozpocząć już po trzech dniach odpoczynku. Należy także zaznaczyć, że Acculift będąc “liftingiem bez skalpela” cechuje się bardzo niskim ryzykiem wystąpienia powikłań, co bez wątpienia przekłada się na jego popularność.

Acculift – służymy pomocą

Lipoliza laserowa Acculift to nieinwazyjna technologia poprawiająca kontur twarzy i jędrność skóry w sposób bezpieczny, skuteczny i długotrwały. Jeśli interesuje Cię laserowy lifting twarzy, jeśli masz jakieś pytania dotyczące zabiegu, służymy pomocą!

Sekcja reklamowa