Skip to main content
Skontaktuj się

Klinika Melitus
ul. Słowackiego 12
01-627 Warszawa

[email protected]
tel. 22 833 74 38
tel. kom: 603 060 621

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

Znakomici specjaliści oraz lata praktyki spowodowały, że w klinice Melitus rozwinęła się nowa dziedzina, jaką jest Anti – Aging, czyli medycyna regeneracyjna.

Ta wielodyscyplinarna specjalność zajmuje się przede wszystkim stanami fizjologicznymi człowieka pojawiającymi się z wiekiem, a nie tylko chorobami i dolegliwościami.

Celem Anti – Aging jest wydłużenie życia, poprawa samopoczucia i komfortu Pacjenta.

Historia

KLINIKA DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ

Klinika Melitus to miejsce z długą, wielopokoleniową tradycją.Przed II wojną światową , w Warszawie działało kilka Lecznic pod nazwą Melilot które  prowadzone były przez znanego chirurga prof.Henryka Noszczyka który po rozpoczęciu wojny zginął w Katyniu. Gdy wojna się skończyła  działalność lecznic próbowała wskrzesić  jego żona Aniela. Niestety nie pozwoliły jej na to zmiany ustrojowe. Jej syn prof. Wojciech Noszczyk ceniony  chirurg naczyniowy zawsze marzył o tym aby kontynuować dzieło swojego ojca. Udało mu się to dzięki dzieciom.W 1999  roku jego syn Bartłomiej otworzył w Warszawie klinikę chirurgii plastycznej Melilot  a dwa lata później córka Maria rozpoczęła działalność kliniki dermatologii estetycznej Melitus.Było to wtedy  jedno z pierwszych miejsc gdzie miała szansę rozwinąć się medycyna i dermatologia estetyczna, a także Anti – Aging.Wieloletnie doświadczenie założycieli kliniki zaowocowało stworzeniem nowoczesnego miejsca, gdzie współczesna medycyna dostosowana jest do potrzeb oraz oczekiwań pacjenta.W Klinice  Melitus pracują doświadczeni specjaliści od lat zajmujący się medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową.

2001
Od
ponad 16870
Zabiegów dermatologii estetycznej
ponad 38400
zabiegów dermatologii laserowej

Nasza Klinika

Zawsze zadowolenie naszych pacjentów jest naszym najważniejszym celem.

W Klinice Melitus dostępny jest nowoczesny  sprzęt medyczny i laserowy, a do zabiegów stosuje się wyłącznie sprawdzone i bezpieczne preparaty produkowane przez certyfikowane i uznane firmy medyczne.