Skip to main content

Fala uderzeniowa

PODSTAWOWE INFORMACJE

PODSTAWOWE INFORMACJE

CO TO JEST

Zabieg falą uderzeniową potrafi być skuteczny   w walce z cellulitem. Wykonuje się go aparatem, który emituje radialną (rozproszoną) falę akustyczną, w celu likwidacji przyczyn powstawania cellulitu. Urządzenie ma 2 głowice zabiegowe — pierwsza emituje radialną falę uderzeniową, która dociera do głębokich warstw skóry i zwalcza cellulit, druga dokonuje drenażu limfatycznego, poprzez emisję drgań o mniejszym nasileniu.

NA CZYM POLEGA ZABIEG

Przed zabiegiem na skórę nakłada się specjalny żel, zapobiegający utracie energii podczas emisji fal. W pierwszej fazie zabiegu wykorzystuje się głowicę emitującą fale akustyczne. Obszar poddany zabiegowi jest intensywnie masowany, żeby równomiernie rozprowadzić energię. Druga faza polega na drenażu limfatycznym w celu usunięcia „rozbitego” tłuszczu oraz toksyn „zabudowanych” w cellulicie. Wykorzystuje się w niej głowicę emitującą łagodniejsze drgania.

KIEDY PIERWSZE EFEKTY

Aby osiągnąć  efekt trzeba wykonać 2-3 serii zabiegów. Najlepsze rezultaty  pojawiają się   po kilku  miesiącach  od rozpoczęcia  kuracji.

PODSTAWOWE ZALETY

 

 

 • szerokie zastosowanie — uda, pośladki, brzuch i ramiona,
 • krótki zabieg który można wykonywać o każdej porze roku.

EFEKTY:

 • możliwa redukcja,
 • zwiększenie napięcia skóry,
 • wygładzenie i poprawa elastyczności skóry.

WSKAZANIA:

 • cellulit,
 • nadmiar tkanki tłuszczowej.

PRZECIWWSKAZANIA:

 • ciąża,
 • zaburzenia krzepliwości krwi,
 • choroby neurologiczne,
 • nowotwór w okolicy poddanej zabiegowi.
PODSTAWOWE INFORMACJE
Jeśli masz więcej pytań odnośnie zabiegów, wypełnij formularz:
CO MUSISZ WIEDZIEĆ?

Kto wykonuje zabieg

Informacja dla Pacjentów

Klinika Melitus informuje, że do zabiegów używane są wyłącznie sprawdzone preparaty / urządzenia następujących marek: Intelect RPW

INTELECT RPW

Fala uderzeniowa – cennik

Ważne po zabiegu

Na pewno warto wykonywać regularnie nawet tylko lekkie ćwiczenia oraz przestrzegać zasad zdrowej diety, co będzie pomocne w utrzymaniu efektów redukcji cellulitu uzyskanych dzięki terapii falą akustyczną.

Rozwiązane problemy

CO MUSISZ WIEDZIEĆ?
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy zabieg falą akustyczną jest bolesny?

Dzięki możliwości doboru odpowiedniego poziomu intensywności zabieg  nie jest bolesny.Ale na najwyższych ustawieniach pacjenci mogą odczuwać pewne dolegliwości bólowe.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Aby osiągnąć najlepsze efekty, należy wykonać od 5 do 10 zabiegów z częstotliwością od 1 do 2 razy w tygodniu.  Kuracja pozwala na poprawienie elastyczności skóry  a efekt zwiększa się jeszcze w okresie sześciu miesięcy od zakończenia cyklu.

Jakie są dodatkowe efekty zabiegu falą uderzeniową?

Terapia radialnymi falami akustycznymi pobudza krążenie krwi i limfy, zapewnia lepszy metabolizm oraz stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu poprawia się napięcie oraz gęstość skóry.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ?

CO MYŚLĄ NASI PACJENCI?

Opinie pacjentów

 • Po zabiegu moje pośladki wyglądają znacznie lepiej, skóra stała się jędrna, gładka, a cellulit  jest mało  widoczny.

  Joanna, Warszawa
 • Zabieg naprawdę daje rezultaty.Ale trzeba uzbroić się w cierpliwość bo trzeba na nie troszkę poczekać.Ja zrobiłam dwie serie zabiegów , w sumie 10.No i zabieg jest trochę bolesny.Ale czego się nie robi dla takich rezultatów.Ja na pewno nie żałuję.

  Magda, Warszawa
  CO MYŚLĄ NASI PACJENCI?

  NASZA GALERIA

  Fala uderzeniowa – zdjęcia

  NASZA GALERIA

  Sprawdź termin

  Umów się na wizytę

  PRZEGLĄD EFEKTÓW