Skip to main content
Skontaktuj się

Klinika Melitus
ul. Słowackiego 12
01-627 Warszawa

[email protected]
tel. 22 833 74 38
tel. kom: 603 060 621

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

Body Jet – wymarzona sylwetka w ciągu godziny!

Body Jet – wymarzona sylwetka w ciągu godziny!

Każda z nas marzy, by tu było mniej, tam więcej, ale nie każda wie, że dzięki medycynie estetycznej to możliwe! Nowoczesny zabieg Body Jet to prawdziwy przełom wśród zabiegów, ponieważ pozwala w krótkim czasie osiągnąć spektakularne rezultaty.

Czym jest zabieg Body Jet?

Body Jet to, najprościej mówiąc liposukcja, ale w nowoczesnym wydaniu. Nie zmienia się zakres jej działania – zabieg jest nastawiony przede wszystkim na usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej – ale zmienia się sposób, w jaki jest przeprowadzana. To metoda, która jest przede wszystkim mniej inwazyjna. Zabieg Body Jet polega na wprowadzeniu do organizmu strumienia specjalnego roztworu ze środkiem znieczulającym i to właśnie on jest odpowiedzialny za jego powodzenie. Strumień w sposób delikatny, ale jednocześnie niezwykle skuteczny, oddziela tkankę tłuszczową od mięśni bez naruszania delikatnej struktury włókien mięśniowych. Zaletą zabiegu jest także to, że głównym składnikiem usuwanym z organizmu jest właśnie tłuszcz – pozostałe składniki (np. krew i woda) stanowią od jednego do zaledwie trzech procent odessanego materiału. W przypadku tradycyjnej liposukcji liczba ta może osiągnąć nawet 40%. To pokazuje jak bardzo wielki przełom nastąpił w medycynie estetycznej.

Body Jet – zabieg inny niż wszystkie

Zabieg jest niemal bezbolesny i odbywa się w znieczuleniu miejscowym – w obszarze, gdzie wprowadzana jest kaniula, czyli tempo zakończona igła, przez którą wprowadzana jest woda pod ciśnieniem, a potem odsysany tłuszcz. To, że nie chcemy tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach lub w okolicach bioder jest zrozumiałe, ale modelowanie sylwetki to także przywracanie lub po prostu nadawanie kobiecych kształtów w miejscach, gdzie chcemy mieć „trochę więcej ciała”. Newralgicznym miejscem są piersi, ponieważ wiele kobiet narzeka na ich zbyt mały rozmiar – Body Jet pozwala naprawić te mankamenty natury. Pobrany tłuszcz, np. z okolic brzucha, można przetransportować w okolicę biustu. Można zatem rzec, iż jest to zabieg 2w1 – z jednej strony otrzymujemy smukłą sylwetkę, a z drugiej – powiększone piersi. W ten sam sposób można uwypuklić kości policzkowe, pozbyć się zmarszczek i siniaków pod oczami. Z łatwością uzupełnisz także braki tłuszczu np. na wierzchu dłoni.

Fakty mówią same za siebie

Dlaczego zabieg Body Jet pokochały kobiety na całym świecie? Dlatego, że jego efekty widać od razu. W odróżnieniu od tradycyjnej liposukcji obrzęk poddawanej modelowaniu partii ciała jest minimalny. Kobiety przyznają, że zaraz po zabiegu mogą założyć ubrania o jeden, a nawet dwa rozmiary mniejsze. A to dopiero początek, ponieważ proces modelowania sylwetki może trwać nawet do sześciu miesięcy, co oznacza, że przez cały ten czas systematycznie będziesz gubić centymetry i kilogramy i to bez zbędnego wysiłku. Dzieje się tak, ponieważ uszkodzona podczas zabiegu tkanka tłuszczowa jest stale wypłukiwana i usuwana z organizmu. Odsysanie tłuszczu w nowatorskim wydaniu naprawdę działa, o czym przekonało się już wiele zadowolonych kobiet.

Jeżeli marzysz o perfekcyjnej sylwetce to nie zwlekaj! Umów się na zabieg w Klinice Melitus i ciesz się zgrabną figurą.

Sekcja reklamowa