PROMOCJA: Olśniewaj na Święta

Poza dekoracją domu na Święta, warto pomyśleć również o tym, jak wydobyć swoje naturalne piękno. Przygotuj się na ten magiczny czas w roku i sprawdź naszą świąteczną promocję na popularne zabiegi odmładzające, dzięki którym będziesz jeszcze lepiej czuć się w swojej skórze. Uwaga: oferta ważna tylko do końca roku!

Czytaj dalej

E-konsultacje w Klinicie Melitus

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa oraz naszego zespołu, a jednocześnie chcąc kontynuować rozpoczęte już leczenie oraz służyć naszym Pacjentom pomocą i udzielać porad, poza przywróceniem wizyt stacjonarnych w naszej klinice, pozostawiamy do Państwa dyspozycji także e-konsultacje.

Czytaj dalej

DZIEŃ MAMY w Klinice Melitus trwa do 29 maja!

Zbliża się Dzień Mamy – doskonała okazja, by okazać najważniejszej na świecie osobie wdzięczność za to, że jest. Jeśli pragniesz podarować Mamie prezent, który będzie ją cieszył znacznie dłużej niż bukiet kwiatów, a przy okazji przyniesie pożytek dla zdrowia i urody, możesz zarezerwować Jej wizytę w naszej Klinice. My dla wszystkich Mam (zarówno obecnych, jak i przyszłych) przygotowaliśmy promocje na sprawdzone zabiegi, które nie dość, że odejmują lat, to jeszcze poprawiają samopoczucie i doskonale relaksują. Od 26 do 29 maja, na hasło „MAMA”, za zabiegi takie, jak Dermaoxy, masaż czy Jett Plasma zapłacicie o wiele mniej!

Czytaj dalej

Dlaczego lipofilling warto wykonać w Klinice Melitus?

komorki macierzyste

Klinika Melitus jako jedna z nielicznych w Polsce posiada formalne uprawnienia do zabiegów liposukcji i przeszczepiania komórek macierzystych pozyskanych z tkanki tłuszczowej pacjenta. Nasi specjaliści opracowali najdelikatniejsze metody pobierania tłuszczu, które przebiegają w sposób komfortowy i pozwalają uzyskać bardzo wartościowy aspirat tłuszczu z dużą liczbą żywych komórek macierzystych. Dysponująć odpowiednimi uprawnieniami, nowoczesnymi technologiami i bogatym doświadczeniem w zakresie medycyny regeneracyjnej, wykonujemy lipofilling w najwyższych standardach, przynoszący rewelacyjne efekty.

Czytaj dalej

Liposukcja wodna Body Jet – redukcja tkanki tłuszczowej

modelowanie ciala

Liposukcja wodna Body Jet to jedna z metod liposukcji, czyli odsysania tłuszczu. Do redukcji tkanki tłuszczowej w tym przypadku wykorzystuje się roztwór wodny, który wpuszczany podskórnie pod ciśnieniem rozluźnia nagromadzone złogi tłuszczu i ułatwia ich odprowadzenie z organizmu za pomocą specjalnych ssaków. To świetny sposób nie tylko na wyszczuplenie sylwetki, ale też pozbycie się cellulitu!

Czytaj dalej

Laserowe usuwanie owłosienia w pytaniach i odpowiedziach

depilacja laserem

Laserowe usuwanie owłosienia jest najlepszą metodą na pozbycie się niechcianych włosków. Wiele mówi się o trwałych efektach depilacji laserowej, ale wokół tego zabiegu narosło także wiele mitów. Jak jest naprawdę? Czy depilacja laserowa boli? Czy przeciwwskazaniem jest świeża opalenizna? Jak przygotować się do laserowego usuwania owłosienia?

Czytaj dalej

Lipotransfer – powiększanie biustu tłuszczem

lipotransfer

Lipotransfer biustu to sposób na wymodelowanie ciała własnym tłuszczem. Zabieg przynosi podwójny efekt – powiększenie biustu i redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej – ale to nie jedyne jego zalety. Powiększanie biustu tkanką tłuszczową pozwala uzyskać wyraźną i bardzo naturalną poprawę. Piersi wypełnione własnym, a więc w 100% biozgodnym materiałem, prezentują się niezwykle atrakcyjnie – są pełniejsze, subtelnie zaokrąglone, a skóra na nich jest gładsza i odmłodzona.

Czytaj dalej

Modelowanie ust kwasem hialuronowym – najbardziej nurtujące pytania

kwas hialuronowy

Piękne usta dodają uroku. Piękne usta odejmują lat. To dwa główne powody, dla których kobiety decydują się na powiększanie ust kwasem hialuronowym. A w zasadzie nie tyle powiększanie, co modelowanie, ponieważ usta po kwasie hialuronowym stają się nie tylko bardziej wydatne, ale również czerwieńsze, lepiej nawilżone i wyraźnie odmłodzone.

Czytaj dalej