DZIEŃ KOBIET w Klinice Melitus do 25 marca!

Z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich naszych Pacjentek przygotowaliśmy wyjątkową ofertę zabiegów w promocyjnych cenach. Na hasło „Kobieta” Dermaoxy, Jett Plasma, Dermapen, mezoterapia, mikrodermabrazja do 25 marca kosztują mniej!

Czytaj dalej

PROMOCJA WALENTYNKOWA

Walentynki już za… 7 dni! Z tej okazji, zamiast kartek z serduszkiem, przygotowaliśmy dla Was rabaty na zabiegi, które pomogą Wam spełnić urodowe marzenia. Ultraformer III, Dermapen 4.0 i infuzja tlenowa kosztują teraz taniej! Walentynka od nas dla Was 🙂

Czytaj dalej

PROMOCJA na zabiegi laserem FRAXEL

Tylko do 28 kwietnia w Klinice Melitus w Warszawie można skorzystać z zabiegów laserowego odmładzania skóry laserem frakcyjnym w promocyjnych cenach. Sprawdź szczegóły oferty!

Czytaj dalej

Wymodeluj sylwetkę i zbankuj komórki macierzyste

pozyskiwanie komórek macierzystych Warszawa

Czy wiesz, że nowoczesna liposukcja pozwala zadbać o urodę, a przy okazji również o zdrowie? Pobrany podczas liposukcji tłuszcz zawiera mnóstwo komórek macierzystych, które możesz zamrozić w Banku Tkanek i w przyszłości wykorzystać do innowacyjnych terapii medycznych. Dbaj o siebie kompleksowo, chętnie Ci w tym pomożemy!

Czytaj dalej

PROMOCJA: IPL InMode

Tylko do 28 kwietnia w Klinice Melitus w Warszawie można skorzystać z zabiegów fotoodmładzania, usuwania plam i przebarwień IPL InMode w promocyjnych cenach. Sprawdź szczegóły oferty!

Czytaj dalej

Podniesienie owalu twarzy – zabiegi, które polecamy naszym pacjentom

Jeśli zastanawiasz się, jak poprawić owal twarzy, zapraszamy na konsultacje do Kliniki Melitus. Wspólnie wybierzemy zabieg odpowiadający potrzebom Twojej skóry. To jedyny sposób, aby uzyskać pożądane efekty. W poniższym wpisie opisujemy kilka sprawdzonych rozwiązań, które polecamy naszym pacjentom. Przeczytaj i umów się na wizytę!

Czytaj dalej