E-konsultacje w Klinicie Melitus

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa oraz naszego zespołu, a jednocześnie chcąc kontynuować rozpoczęte już leczenie oraz służyć naszym Pacjentom pomocą i udzielać porad, poza przywróceniem wizyt stacjonarnych w naszej klinice, pozostawiamy do Państwa dyspozycji także e-konsultacje.

Czytaj dalej

DZIEŃ MAMY w Klinice Melitus trwa do 29 maja!

Zbliża się Dzień Mamy – doskonała okazja, by okazać najważniejszej na świecie osobie wdzięczność za to, że jest. Jeśli pragniesz podarować Mamie prezent, który będzie ją cieszył znacznie dłużej niż bukiet kwiatów, a przy okazji przyniesie pożytek dla zdrowia i urody, możesz zarezerwować Jej wizytę w naszej Klinice. My dla wszystkich Mam (zarówno obecnych, jak i przyszłych) przygotowaliśmy promocje na sprawdzone zabiegi, które nie dość, że odejmują lat, to jeszcze poprawiają samopoczucie i doskonale relaksują. Od 26 do 29 maja, na hasło „MAMA”, za zabiegi takie, jak Dermaoxy, masaż czy Jett Plasma zapłacicie o wiele mniej!

Czytaj dalej

Dlaczego lipofilling warto wykonać w Klinice Melitus?

komorki macierzyste

Klinika Melitus jako jedna z nielicznych w Polsce posiada formalne uprawnienia do zabiegów liposukcji i przeszczepiania komórek macierzystych pozyskanych z tkanki tłuszczowej pacjenta. Nasi specjaliści opracowali najdelikatniejsze metody pobierania tłuszczu, które przebiegają w sposób komfortowy i pozwalają uzyskać bardzo wartościowy aspirat tłuszczu z dużą liczbą żywych komórek macierzystych. Dysponująć odpowiednimi uprawnieniami, nowoczesnymi technologiami i bogatym doświadczeniem w zakresie medycyny regeneracyjnej, wykonujemy lipofilling w najwyższych standardach, przynoszący rewelacyjne efekty.

Czytaj dalej

Liposukcja wodna Body Jet – redukcja tkanki tłuszczowej

modelowanie ciala

Liposukcja wodna Body Jet to jedna z metod liposukcji, czyli odsysania tłuszczu. Do redukcji tkanki tłuszczowej w tym przypadku wykorzystuje się roztwór wodny, który wpuszczany podskórnie pod ciśnieniem rozluźnia nagromadzone złogi tłuszczu i ułatwia ich odprowadzenie z organizmu za pomocą specjalnych ssaków. To świetny sposób nie tylko na wyszczuplenie sylwetki, ale też pozbycie się cellulitu!

Czytaj dalej

Laserowe usuwanie owłosienia w pytaniach i odpowiedziach

depilacja laserem

Laserowe usuwanie owłosienia jest najlepszą metodą na pozbycie się niechcianych włosków. Wiele mówi się o trwałych efektach depilacji laserowej, ale wokół tego zabiegu narosło także wiele mitów. Jak jest naprawdę? Czy depilacja laserowa boli? Czy przeciwwskazaniem jest świeża opalenizna? A czy to prawda, że laserowe usuwanie owłosienia nie działa na jasne włoski?

Czytaj dalej

Lipotransfer – powiększanie biustu tłuszczem

lipotransfer

Lipotransfer biustu to sposób na wymodelowanie ciała własnym tłuszczem. Zabieg przynosi podwójny efekt – powiększenie biustu i redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej – ale to nie jedyne jego zalety. Powiększanie biustu tkanką tłuszczową pozwala uzyskać wyraźną i bardzo naturalną poprawę. Piersi wypełnione własnym, a więc w 100% biozgodnym materiałem, prezentują się niezwykle atrakcyjnie – są pełniejsze, subtelnie zaokrąglone, a skóra na nich jest gładsza i odmłodzona.

Czytaj dalej

Modelowanie ust kwasem hialuronowym – najbardziej nurtujące pytania

kwas hialuronowy

Piękne usta dodają uroku. Piękne usta odejmują lat. To dwa główne powody, dla których kobiety decydują się na powiększanie ust kwasem hialuronowym. A w zasadzie nie tyle powiększanie, co modelowanie, ponieważ usta po kwasie hialuronowym stają się nie tylko bardziej wydatne, ale również czerwieńsze, lepiej nawilżone i wyraźnie odmłodzone.

Czytaj dalej

Stymulatory tkankowe – natychmiastowe odmłodzenie, stopniowa rewitalizacja

modelowanie ciala

Stymulatory tkankowe wyznaczają nowy sposób pielęgnacji skóry. Są to preparaty pochodzenia naturalnego, których zastosowanie przynosi podwójny efekt – natychmiastowej poprawy gęstości i jędrności skóry oraz jej stopniowej przebudowy. Lista zabiegów biorewitalizacyjnych jest bardzo długa i stale się rozszerza. W Klinice Melitus oferujemy wyłącznie sprawdzone metody, które pozwolą uzyskać zadowalające efekty.

Czytaj dalej

DZIEŃ KOBIET w Klinice Melitus trwa do 10 marca!

Z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich naszych Pacjentek przygotowaliśmy wyjątkową ofertę zabiegów w promocyjnych cenach. Dermapen, Ultraformer, AquaPure i Derma Oxy to nasze zdecydowane hity tego sezonu. Do 10 marca kosztują nawet 30% taniej!

Czytaj dalej

PROMOCJA na mezoterapię skóry głowy oraz skóry wokół oczu

Mezoterapia to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Dzięki niemu można nie tylko odmłodzić skórę, lecz także wzmocnić włosy. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy promocję na mezoterapię skóry głowy i mezoterapię skóry wokół oczu. Teraz każdy z tych zabiegów kosztuje 100 zł taniej!

Czytaj dalej