Dzień Matki – zniżka na hasło „Mama”

Zbliża się Dzień Matki – jedna z lepszych okazji, by powiedzieć najbardziej wyjątkowej osobie na świecie jak bardzo ją kochamy i jak bardzo jest dla nas ważna. Jeśli chcesz podarować swojej Mamie prezent, którym będzie mogła cieszyć się dłużej bukietem kwiatów, możesz zarezerwować Jej wizytę w naszej Klinice, a dodatkowo sprezentować zestaw zdrowych czekoladek Esthechoc. My dla wszystkich Mam (zarówno obecnych, jak i przyszłych) przygotowaliśmy promocje na zabiegi, które nie tylko odejmują lat, lecz także poprawiają samopoczucie i doskonale relaksują. Do 31 maja za zabiegi takie, jak mezoterapia, infuzja tlenowa, masaż, kwas hialuronowy czy Morpheus zapłacicie o wiele mniej!

Czytaj dalej

DZIEŃ KOBIET w Klinice Melitus do 25 marca!

Z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich naszych Pacjentek przygotowaliśmy wyjątkową ofertę zabiegów w promocyjnych cenach. Na hasło „Kobieta” Dermaoxy, Jett Plasma, Dermapen, mezoterapia, mikrodermabrazja do 25 marca kosztują mniej!

Czytaj dalej

PROMOCJA WALENTYNKOWA

Walentynki już za… 7 dni! Z tej okazji, zamiast kartek z serduszkiem, przygotowaliśmy dla Was rabaty na zabiegi, które pomogą Wam spełnić urodowe marzenia. Ultraformer III, Dermapen 4.0 i infuzja tlenowa kosztują teraz taniej! Walentynka od nas dla Was 🙂

Czytaj dalej

PROMOCJA na zabiegi laserem FRAXEL

Tylko do 28 kwietnia w Klinice Melitus w Warszawie można skorzystać z zabiegów laserowego odmładzania skóry laserem frakcyjnym w promocyjnych cenach. Sprawdź szczegóły oferty!

Czytaj dalej

Wymodeluj sylwetkę i zbankuj komórki macierzyste

pozyskiwanie komórek macierzystych Warszawa

Czy wiesz, że nowoczesna liposukcja pozwala zadbać o urodę, a przy okazji również o zdrowie? Pobrany podczas liposukcji tłuszcz zawiera mnóstwo komórek macierzystych, które możesz zamrozić w Banku Tkanek i w przyszłości wykorzystać do innowacyjnych terapii medycznych. Dbaj o siebie kompleksowo, chętnie Ci w tym pomożemy!

Czytaj dalej

PROMOCJA: IPL InMode

Tylko do 28 kwietnia w Klinice Melitus w Warszawie można skorzystać z zabiegów fotoodmładzania, usuwania plam i przebarwień IPL InMode w promocyjnych cenach. Sprawdź szczegóły oferty!

Czytaj dalej