Nowy zabieg odmładzający Profhilo w Klinice Melitus!

Bioremodeling PROFHILO to prawdziwe odkrycie w świecie medycyny estetycznej! Wielopoziomowy, dynamiczny remodeling sprawia, że skóra odzyskuje jędrność, sprężystość, a zmarszczki zostają wygładzone. Pacjenci Kliniki Melitus mogą już korzystać z technologii Prohilio, która z powodzeniem zastępuje inwazyjne metody liftingu skóry. Zapraszamy! Czytaj dalej

Kwas hialuronowy – dlaczego to jedno z najlepszych rozwiązań w medycynie estetycznej?

Kwas hialuronowy to substancja, którą specjaliści medycyny estetycznej najczęściej wykorzystują przy zabiegach wypełniania zmarszczek i modelowania twarzy. Swoją ogromną popularność u pacjentów i uznanie wśród lekarzy na całym świecie kwas hialuronowy zawdzięcza swoim unikalnym właściwościom, które czynią go jednym z bezpieczniejszych i skuteczniejszych materiałów stosowanych w dermatologii estetycznej. Przedstawiamy wszystkie zalety kwasu hialuronowego i podpowiadamy, kiedy warto zdecydować się na zabieg z jego wykorzystaniem!
Czytaj dalej

Nadmiar tkanki tłuszczowej w najmniej pożądanych miejscach – mamy na to skuteczny sposób!

Nadmiar tkanki tłuszczowej i jej nierównomierne odkładanie się w wybranych obszarach ciała to jeden z częstszych problemów związanych z budową ciała i wyglądem sylwetki. U Pań bardzo często towarzyszy temu również problem cellulitu, z którym tak samo, jak z miejscową otyłością, nie zawsze są w stanie poradzić sobie tradycyjne metody odchudzania. Specjaliści z naszej kliniki mają jednak niezawodny sposób na walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej na ciele, a jest nim małoinwazyjny zabieg liposukcji Body Jet. Podpowiadamy, jakie realne korzyści jest w stanie przynieść ta innowacyjna metoda!
Czytaj dalej

Lifting brzucha po ciąży. Zobacz, jak poprawić wygląd brzucha bez skalpela i bólu!

Ciąża to jeden z piękniejszych okresów w życiu kobiety, co nie zmienia faktu, że zmienia ciało nie do poznania. Szczególne zmiany po ciąży zachodzą na naszym brzuchu, który staje się wiotki i pokryty szpecącymi rozstępami. Ćwiczenia i kosmetyki pielęgnacyjne często okazują się nieskuteczne w walce z obwisłym brzuchem po ciąży. Czy istnieje skuteczny sposób na poprawę wyglądu ciała po ciąży i porodzie? Tak, w naszej klinice jest to bezinwazyjny i bezbolesny lifting Ultraformer III. Przedstawiamy wszystkiego jego zalety!
Czytaj dalej

Przygotuj swoje ciało na wiosnę: poznaj najbardziej skuteczny zabieg na cellulit!

Walka z uporczywą skórką pomarańczową bywa frustrująca – w szczególności, gdy nie działają na nią tradycyjne ćwiczenia, dieta i kosmetyki pielęgnacyjne, a do rozpoczęcia sezonu wiosenno-letniego zostaje coraz mniej czasu. W takim przypadku warto sięgnąć po nowoczesne metody. W naszej klinice taką metodę stanowi Intelect RPW – zabieg wykorzystujący rozproszoną falę akustyczną w celu likwidacji przyczyn cellulitu. Podpowiadamy, dlaczego warto z niego skorzystać!
Czytaj dalej

Ultraformer III – prosty sposób na ujędrnienie biustu po karmieniu!

Ciąża i okres laktacji w wyraźny sposób zmieniają ciało kobiety. Mamy tu na myśli nie tylko ogólny wygląd sylwetki, który zmienia się podczas ciąży, lecz także wygląd piersi, które tracą swoją pierwotną jędrność i elastyczność. Wiele kobiet stara się poprawić kondycję swojego biustu poprzez pielęgnację lub ćwiczenia, jednak nie zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty. Specjaliści z naszej kliniki mają skuteczne rozwiązanie na problem wiotkiej skóry na biuście – zabieg Ultraformer III.
Czytaj dalej

Opadające powieki – nie ukrywaj ich pod makijażem. Usuń problem!

Opadające powieki to problem, który najbardziej doskwiera kobietom po 40. roku życia. Z opadającymi powiekami mają jednak równie często do czynienia młode kobiety, u których to po prostu element naturalnej urody. Wiele pań decyduje się tuszować ,,defekt” opadających powiek przy pomocy wybranych technik makijażowych lub walczyć z problemem domowymi metodami. Prawda jest jednak taka, że najlepsze efekty przynosi w tym przypadku zabieg blefaroplastyki.
Czytaj dalej

Karboksyterapia i Intellect RPW – prawdziwi pogromcy cellulitu!

Wiosną każdego roku obserwujemy wzmożone zainteresowanie pacjentek zabiegami na cellulit. Nie ma w tym nic dziwnego – to najlepszy czas na walkę z uporczywą skórką pomarańczową. Wykonanie zabiegów wiosną pozwoli skutecznie pozbyć się nieestetycznego cellulitu jeszcze przed nadejściem sezonu wakacyjnego. Specjaliści z naszej kliniki polecają w szczególności dwie metody: karboksyterapię, czyli leczenie dwutlenkiem węgla, oraz Intellect RPW – innowacyjny zabieg na cellulit, wykorzystujący technologię fali uderzeniowej.
Czytaj dalej