Zabiegi modelujące sylwetkę

modelowanie sylwetki CoolTech w klinikamelitus.pl

Istnieje wiele sposobów na modelowanie sylwetki. Poszczególne zabiegi wyszczuplające różnią się zasadą działania, zakresem wskazań i przeciwwskazań oraz przebiegiem. Zastanów się, jaki dokładnie efekt chcesz osiągnąć i która metoda najbardziej Ci odpowiada. Stawiasz na zabiegi kosmetyczne, czy skłaniasz się bardziej w stronę zabiegów chirurgicznych? Omów to z lekarzem podczas konsultacji.

Czytaj dalej

Jak zregenerować zniszczone dłonie?

dermokosmetyki obagi

Pielęgnacja dłoni to prawdziwe wyzwanie. Skóra na rękach jest cienka i delikatna, dlatego łatwo poddaje się działaniu szkodliwych czynników. Przesuszenie, zaczerwienienie, pieczenie, nieprzyjemne uczucie „ściągnięcia” – wiele osób zmaga się z tym sezonowo. Co zrobić, aby ukoić wysuszoną skórę na rękach? Jak zregenerować zniszczone dłonie? Wyjaśniamy!

Czytaj dalej

Stymulator tkankowy Nucleofill – kiedy warto z niego skorzystać?

Preparaty z linii Nucleofill zawierają naturalne polinukleotydy. To wyjątkowe mikrocząsteczki, które wykazują potrójne działanie: nawilżające, antyoksydacyjne i liftingujące. W ten sposób hamują proces starzenia i przywracają skórze młodzieńczy blask. Kto powinien z nich skorzystać? Prawie każdy!

Czytaj dalej

Leczenie trądziku różowatego musi być holistyczne

Trądzik różowaty nie ustąpi samoistnie. Wymaga odpowiedniego leczenia, łączącego farmakologię, zabiegi medyczne i domową pielęgnację. Istotny jest również sposób odżywiania. Dowiedz się więcej o tym, jak leczyć trądzik różowaty. Nie zwlekaj z wizytą u dermatologa!

Czytaj dalej

Nowość w Klinice Melitus – radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus8

Chcąc zapewnić naszym pacjentom jak najlepsze wyniki, korzystamy z najlepszych rozwiązań. Niewątpliwie jest nim Morpheus8 – urządzenie wiodącej marki InMode, stworzone do głębokiej przebudowy skóry i redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej. Morpheus8 działa w sposób nieinwazyjny z nieporównywalną skutecznością, za co został doceniony podczas konkursów Awards Winner 2020 i ShapeSkinAwards 2021.

Czytaj dalej

Wymodeluj sylwetkę i zbankuj komórki macierzyste

pozyskiwanie komórek macierzystych Warszawa

Czy wiesz, że nowoczesna liposukcja pozwala zadbać o urodę, a przy okazji również o zdrowie? Pobrany podczas liposukcji tłuszcz zawiera mnóstwo komórek macierzystych, które możesz zamrozić w Banku Tkanek i w przyszłości wykorzystać do innowacyjnych terapii medycznych. Dbaj o siebie kompleksowo, chętnie Ci w tym pomożemy!

Czytaj dalej