PROMOCJA: Jesienne porządki – odnowa skóry

Fraxel – na czym polega zabieg?

Laser Fraxel jest najświeższym i najbardziej skutecznym osiągnięciem w świecie laseroterapii, które ma zastosowanie w zabiegach z zakresu dermatologii. W efekcie jego działania skóra zostaje wyraźnie odmłodzona, a zmarszczki ulegają wygładzeniu.Technika frakcyjna umożliwia likwidację blizn, rozstępów, rozszerzonych porów i przebarwień. Podczas zabiegu laserem Fraxel indywidualnie dopasowana sekwencja impulsów wnika w skórę w taki sposób, by ograniczyć ryzyko oparzeń i skutecznie pobudzić skórę właściwą do odnowy. Efekt leczenia jest widoczny natychmiast, dzięki temu, że każde punktowe uszkodzenie otoczone jest fragmentem zdrowej tkanki. Zabieg jest silny – działa jak głęboka abrazja skóry, jednak skóra goi się po nim o wiele szybciej, a przy tym wyróżnia go pełne bezpieczeństwo.

Fraxel – czytaj więcej

 

IPL Inmode – na czym polega zabieg?

Zabieg fotoodmładzania IPL Inmode usuwa jedną z podstawowych przyczyn starzenia się skóry – a więc objawy związane z niekorzystnym wpływem promieni słonecznych. Dzięki terapii można na stałe pozbyć się przebarwień, rumienia, piegów czy trądziku różowatego. Po zabiegu fotoodmładzania skóra staje się gładka i napięta, a problemy skórne zostają skutecznie zniwelowane.

Lumecca Inmode – czytaj więcej

Aby skorzystać z promocji, skontaktuj się z nami:

22 833 74 38

PROMOCJA PAŹDZIERNIKOWA – zawalczmy razem o piękną skórę!

Skóra po wakacjach wymaga szczególnej pielęgnacji. Dlatego jesień ogłaszamy złotym sezonem piękna. Razem z naszymi specjalistami możesz odnieść sukces w walce o piękną skórę i cieszyć się jej blaskiem. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę październikową. Do 30 października za zabieg Perfect Derma Peel i Mezoroller zapłacisz kilkaset złotych mniej. Dodatkowo do naszych bestsellerowych zabiegów, takich jak Fraxel, Dermapen, Infini, otrzymasz odżywczą maseczkę z osocza w prezencie!Czytaj dalej

E-konsultacje w Klinicie Melitus

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa oraz naszego zespołu, a jednocześnie chcąc kontynuować rozpoczęte już leczenie oraz służyć naszym Pacjentom pomocą i udzielać porad, poza przywróceniem wizyt stacjonarnych w naszej klinice, pozostawiamy do Państwa dyspozycji także e-konsultacje.

Czytaj dalej

DZIEŃ MAMY w Klinice Melitus trwa do 29 maja!

Zbliża się Dzień Mamy – doskonała okazja, by okazać najważniejszej na świecie osobie wdzięczność za to, że jest. Jeśli pragniesz podarować Mamie prezent, który będzie ją cieszył znacznie dłużej niż bukiet kwiatów, a przy okazji przyniesie pożytek dla zdrowia i urody, możesz zarezerwować Jej wizytę w naszej Klinice. My dla wszystkich Mam (zarówno obecnych, jak i przyszłych) przygotowaliśmy promocje na sprawdzone zabiegi, które nie dość, że odejmują lat, to jeszcze poprawiają samopoczucie i doskonale relaksują. Od 26 do 29 maja, na hasło „MAMA”, za zabiegi takie, jak Dermaoxy, masaż czy Jett Plasma zapłacicie o wiele mniej!

Czytaj dalej

Dlaczego lipofilling warto wykonać w Klinice Melitus?

komorki macierzyste

Klinika Melitus jako jedna z nielicznych w Polsce posiada formalne uprawnienia do zabiegów liposukcji i przeszczepiania komórek macierzystych pozyskanych z tkanki tłuszczowej pacjenta. Nasi specjaliści opracowali najdelikatniejsze metody pobierania tłuszczu, które przebiegają w sposób komfortowy i pozwalają uzyskać bardzo wartościowy aspirat tłuszczu z dużą liczbą żywych komórek macierzystych. Dysponująć odpowiednimi uprawnieniami, nowoczesnymi technologiami i bogatym doświadczeniem w zakresie medycyny regeneracyjnej, wykonujemy lipofilling w najwyższych standardach, przynoszący rewelacyjne efekty.

Czytaj dalej

Liposukcja wodna Body Jet – redukcja tkanki tłuszczowej

modelowanie ciala

Liposukcja wodna Body Jet to jedna z metod liposukcji, czyli odsysania tłuszczu. Do redukcji tkanki tłuszczowej w tym przypadku wykorzystuje się roztwór wodny, który wpuszczany podskórnie pod ciśnieniem rozluźnia nagromadzone złogi tłuszczu i ułatwia ich odprowadzenie z organizmu za pomocą specjalnych ssaków. To świetny sposób nie tylko na wyszczuplenie sylwetki, ale też pozbycie się cellulitu!

Czytaj dalej

Laserowe usuwanie owłosienia w pytaniach i odpowiedziach

depilacja laserem

Laserowe usuwanie owłosienia jest najlepszą metodą na pozbycie się niechcianych włosków. Wiele mówi się o trwałych efektach depilacji laserowej, ale wokół tego zabiegu narosło także wiele mitów. Jak jest naprawdę? Czy depilacja laserowa boli? Czy przeciwwskazaniem jest świeża opalenizna? Jak przygotować się do laserowego usuwania owłosienia?

Czytaj dalej

Lipotransfer – powiększanie biustu tłuszczem

lipotransfer

Lipotransfer biustu to sposób na wymodelowanie ciała własnym tłuszczem. Zabieg przynosi podwójny efekt – powiększenie biustu i redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej – ale to nie jedyne jego zalety. Powiększanie biustu tkanką tłuszczową pozwala uzyskać wyraźną i bardzo naturalną poprawę. Piersi wypełnione własnym, a więc w 100% biozgodnym materiałem, prezentują się niezwykle atrakcyjnie – są pełniejsze, subtelnie zaokrąglone, a skóra na nich jest gładsza i odmłodzona.

Czytaj dalej

Modelowanie ust kwasem hialuronowym – najbardziej nurtujące pytania

kwas hialuronowy

Piękne usta dodają uroku. Piękne usta odejmują lat. To dwa główne powody, dla których kobiety decydują się na powiększanie ust kwasem hialuronowym. A w zasadzie nie tyle powiększanie, co modelowanie, ponieważ usta po kwasie hialuronowym stają się nie tylko bardziej wydatne, ale również czerwieńsze, lepiej nawilżone i wyraźnie odmłodzone.

Czytaj dalej