PROMOCJA: IPL InMode

Tylko do 14 listopada w Klinice Melitus w Warszawie można skorzystać z zabiegów fotoodmładzania, usuwania plam i przebarwień IPL InMode w promocyjnych cenach. Sprawdź szczegóły oferty!

Czytaj dalej

Wodny czy tłuszczowy? Jak rozpoznać rodzaj cellulitu

usuwanie cellulitu - Warszawa

Rodzaj cellulitu zależy od czynników, które go wywołały. Cellulit tłuszczowy wynika ze spadku kolagenu i rozrostu tkanki tłuszczowej. Cellulit wodny to skutek nadmiernego odkładania się wody w organizmie. Wyróżnia się ponadto cellulit mieszany, który łączy powyższe cechy. W każdym z tych przypadków skóra pomarańczowa wygląda inaczej i inaczej też się ją zwalcza.

Czytaj dalej

Na czym polega obrzezanie?

urologia warszawa

Obrzezanie to zabieg chirurgiczny. Polega na usunięciu napletka, co wykonuje się ze względów religijnych, estetycznych lub medycznych. Najczęstszych wskazaniem do obrzezania jest stulejka. Obrzezanie wykonuje się ponadto dla celów higienicznych i profilaktycznych. To rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej świadomych mężczyzn. Na czym polega obrzezanie i kiedy warto je wykonać?

Czytaj dalej

DZIEŃ MAMY w Klinice Melitus do 31 maja!

Już za kilka dni Dzień Mamy – okazja, by wyrazić względem najważniejszej osoby na świecie wdzięczność za to, że jest. Jeśli pragniesz podarować swojej Mamie prezent, który będzie ją cieszył znacznie dłużej niż bukiet majowych konwalii, a przy okazji przyniesie pożytek dla zdrowia i urody, możesz zarezerwować Jej wizytę w naszej Klinice. My dla wszystkich Mam (zarówno obecnych, jak i przyszłych) przygotowaliśmy atrakcyjne promocje na sprawdzone zabiegi, które nie dość, że odejmują lat, to jeszcze poprawiają samopoczucie i doskonale relaksują. Do 31 maja za zabiegi takie, jak Dermaoxy, mezoroller, powiększanie ust czy Jett Plasma zapłacicie o wiele mniej!

Czytaj dalej

Czy wazektomia jest skuteczna?

Wazektomia, czyli zabieg podwiązania nasieniowodów, to jeden z najlepszych sposobów na antykoncepcję. Skuteczność przekracza 99%, a procedura jest mało inwazyjna, zwłaszcza przy zastosowaniu ,,metody kanadyjskiej”. Wazektomia daje pewność bezpiecznego seksu, podczas którego nie dojdzie do zapłodnienia. Ważne jest jednak, aby stosować się do zaleceń pozabiegowych.

Czytaj dalej

Czy mezoterapia igłowa głowy jest skuteczna?

Mezoterapia to bardzo lubiany zabieg. Mikronakłuwanie skóry wykonuje się najczęściej w celu odmłodzenia i zregenerowania cery, również w terapii antycellulitowej, ale nie tylko. Mezoterapia skóry głowy pozwala pokonać problem z łysieniem i złą kondycją włosów. Z zabiegu mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Czy to skuteczne rozwiązanie?

Czytaj dalej