Osocze bogatopłytkowe – stymulator skóry, który wyznacza przełom w odmładzaniu

mezoterapia

Osocze bogatopłytkowe jest jednym z najlepszych symulatorów skóry. To preparat pochodzący z krwi obwodowej pacjenta, dzięki czemu wykazuje 100% biozgodność i daje bardzo wysokie bezpieczeństwo. A ponieważ zawarte w osoczu bogatopłytkowym czynniki wzrostu inicjują szereg procesów regeneracyjnych, prowadzą do naturalnej odnowy tkanek, której konsekwencją jest naturalne odmłodzenie skóry. Naturalne, znaczy przełomowe.

Czytaj dalej

Powiększanie obwodu prącia. Co warto wiedzieć?

lipofilling

Zabieg powiększania prącia kwasem hialuronowym lub autologiczną tkanką tłuszczową pozwala w relatywnie naturalny i małoinwazyjny sposób poprawić obwód penisa nawet o 40%. To bezpieczna i bardzo skuteczna metoda, na jaką decyduje się coraz więcej mężczyzn.

Czytaj dalej

Przypominamy, jak dbać o skórę po zabiegach medycyny estetycznej

neauvia

Skóra po zabiegach wymaga odpowiedniej pielęgnacji oraz ochrony. Jest to ważne ze względu na proces regeneracji, podtrzymanie uzyskanych rezultatów oraz zabezpieczenie się przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych – oczywiście przede wszystkim słońca. Aby móc cieszyć się jak najdłużej pięknem i zdrowiem, przypominamy na czym polega pielęgnacja skóry po zabiegach medycyny estetycznej!

Czytaj dalej

Black Friday 2019: sprawdź zniżki!

Piątków w roku mamy dziesiątki, ale Czarny Piątek jest tylko jeden! Z tej okazji, a także z racji nadchodzących Świąt, przygotowaliśmy dla Was jedyną w swoim rodzaju ofertę promocyjną obejmującą nasze bestsellerowe zabiegi z zakresu plastyki i odmładzania. Zabiegi, takie jak mezoterapia skóry głowy, korekcja powiek, ujędrnianie twarzy urządzeniem ULTRAFORMER, infuzja tlenowa, mikrodermabrazja, czy, nasza nowość, hydropeeling AquaPure, wykupione 29 lub 30 listopada 2019, kosztują o 20% taniej!

Czytaj dalej

Peeling chemiczny? Pewnie, że warto!

Peeling chemiczny to doskonały sposób na poprawienie kondycji skóry. Zabieg złuszczania chemicznego oddziałuje nie tylko na powierzchnię skóry, ale również na jej głębsze warstwy. Zewnętrzna stymulacja kwasami daje sygnał do pobudzenia procesów odnowy biologicznej. Efekt jest widoczny gołym okiem. Mankamenty skóry znikają. Cera staje się jędrna, gładka, promienna i wyraźnie odmłodzona.

Czytaj dalej

Keep calm and… przeczytaj, jak stres wpływa na skórę!

Stresu uniknąć się nie da. Jak podkreślał “ojciec stresu”, dr Hans Selye, jest to naturalny, nieunikniony element ludzkiego życia. Mimo to, warto pamiętać, że stres, zwłaszcza ten przewlekły niesie dużo szkód dla ludzkiego organizmu, w tym również dla skóry. Zmiany wywołane długotrwałym napięciem przybierają różną postać: suchości, świądu, nawet trudnych w leczeniu dermatoz. Doświadczony dermatolog może bez trudu zauważyć, że jego pacjent jest zestresowany, nawet gdy wchodzi do gabinetu z uśmiechem.

Czytaj dalej

Laserowe zamykanie naczynek w pigułce

Na laserowe zamykanie naczynek decyduje się coraz więcej osób. Jest to metoda z jednej strony bardzo precyzyjna i skuteczna, a z drugiej bezpieczna, ponieważ działanie lasera nie wywołuje skutków ubocznych. Zabieg polega na skierowaniu wiązki światła na sieć rozszerzonych naczyń i zostaje wchłonięte przez zawartą w żyłach hemoglobinę – czerwony barwnik krwi. Tak rozpoczyna się proces zamknięcia rozszerzonych naczyń, a tym samym zmniejszenia ich widoczności. Czy zabieg jest bolesny? Co trzeba wiedzieć przed jego wykonaniem? Jakie są późniejsze zalecenia? Przeczytaj o laserowym zamykaniu naczynek w pigułce!

Czytaj dalej

Leczenie trądziku różowatego

Leczenie trądziku różowatego to żmudne i czasochłonne zadanie – wie o tym każdy, kto zmagał się z tą chorobą skóry. Na szczęście dziś jest wiele metod pozwalających skutecznie poprawić kondycję cery z zaburzeniami naczynioruchowymi – zarówno farmakologicznych, zabiegowych, jak i tych z domowej pielęgnacji.

Czytaj dalej