Skip to main content

Zabiegi bankietowe przed świętami i sylwestrem – nasze propozycje

Zabiegi bankietowe przed świętami i sylwestrem – nasze propozycje

Zabiegi bankietowe pozwalają szybko i efektownie poprawić wygląd skóry. To świetne rozwiązanie dla osób zabieganych, które mimo natłoku obowiązków, chcą wyglądać i czuć się pięknie w święta Bożego Narodzenia i noc sylwestrową. Sprawdź, jakie zabiegi bankietowe na twarz rekomendują eksperci z naszej kliniki.

Zabieg bankietowy HIFU – nieinwazyjne ujędrnianie skóry

Zabieg bankietowy wykorzystujący moc wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej to HIFU Ultraformer III. Działa skutecznie i nie podrażnia skóry.

Pod wpływem skoncentrowanych ultradźwięków osłabione włókna kolagenowe skracają się, co przynosi efekt natychmiastowego ujędrnienia skóry. Ponadto zabieg pobudza aktywność fibroblastów, które produkują nowy kolagen i elastynę. To budulcowe białka skóry, tworzące macierz międzykomórkową, dzięki którym skóra jest jędrna, sprężysta i młoda.

HIFU przynosi długotrwałe efekty, które narastają w czasie. Kontur twarzy zostaje podkreślony. Skóra jest ujędrniona, wygładzona i uodporniona na proces starzenia. Cena tego zabiegu bankietowego wynosi 4000 zł. Nieinwazyjny lifting skóry Ultraformer III poleca dermatolog i lekarz medycyny estetycznej dr n. med Maria Noszczyk.

Zabieg bankietowy z toksyną botulinową – błyskawiczne wygładzenie zmarszczek

Toksyna botulinowa błyskawicznie wygładza zmarszczki mimiczne. Już jedna iniekcja pozwala pozbyć się nieestetycznej lwiej zmarszczki czy kurzych łapek, a przy okazji pięknie rozświetlić cerę. To jeden z najlepszych zabiegów bankietowych medycyny estetycznej – gwarantuje fantastyczny, ale wyjątkowo dyskretny, efekt odmłodzenia skóry twarzy.

Podanie botoksu to procedura ekspresowa. Trwa około 15-30 minut, po czym można wrócić do codziennych zajęć. Pełny wynik działania toksyny botulinowej pojawiają się po kilku dniach, a utrzymuje znacznie dłużej, zapewniając skuteczną ochronę anti-aging. To nie tylko doskonały zabieg bankietowy, lecz również przeciwstarzeniowy. Cieszy się ogromną popularnością, bo przynosi świetne efekty i ma przystępną cenę (zaczynającą się od 800 zł).

Zabiegi bankietowe z toksyną botulinową rekomenduje lekarz medycyny estetycznej dr Stella Korycińska.

Zabieg bankietowy AquaPure – oczyszczenie, odświeżenie, odmłodzenie skóry twarzy

Zabieg AquaPure jest rodzajem hydropeelingu próżniowego dostosowanym do indywidualnych potrzeb skóry. Bazuje na delikatnej wodnej mikrodermabrazji połączonej z mocą technologii i preparatów o ukierunkowanych właściwościach: oczyszczających, seboregulujących, odżywczych, regenerujących, liftingujących.

To wyjątkowo delikatny zabieg bankietowy na twarz, który czyni skórę dogłębnie oczyszczoną, nawilżoną, gładką i promienną, bez podrażnień, zaczerwienienia. Pozwala pokonać liczne niedoskonałości, jak rozszerzone pory, powierzchniowe przebarwienia, drobne zmarszczki, suchość i wiotkość. W dodatku procedura zabiegowa jest przyjemna i relaksująca. Koszt zabiegu bankietowego AquaPure to zaledwie 350 zł. Na hydropeeling zaprasza kosmetolog Agata Gortat.

Zabieg bankietowy i relaksacyjny – ujędrniający masaż twarzy

Doskonałym zabiegiem bankietowym przed sylwestrem jest masaż. Voucher na taką usługę może być doskonałym prezentem gwiazdkowym, zwłaszcza jeśli bliskiej Ci osobie przyda się chwila odprężenia.

Ujędrniający masaż twarzy rozluźnia mięśnie mimiczne odpowiadające za powstawanie zmarszczek. Poprawia mikrokrążenie, czyniąc cerę lepiej dotlenioną, odżywioną i piękniejszą. Lepsze ukrwienie ujawnia się też w kolorycie skóry, która przestaje być ziemista i matowa, a staje się promienista. Co ważne, masaż twarzy ma działanie przeciwstarzeniowe i niezwykle relaksujące.

Z takiego zabiegu bankietowego wychodzi się głęboko odprężonym i uśmiechniętym. To świetny sposób na to, aby wyciszyć świąteczną gorączkę i wprawić się w szampański nastrój. Ujędrniający masaż twarzy jest rekomendacją masażysty Sebastiana Szybińskiego.

Zapraszamy do skorzystania z naszych rekomendacji. Jeśli chcesz umówić się na zabieg bankietowy w dogodnym terminie, zarezerwuj wizytę w Klinice Melitus już dziś: https://klinikamelitus.pl/kontakt/ 

Sekcja reklamowa