Skip to main content
Skontaktuj się

Klinika Melitus
ul. Słowackiego 12
01-627 Warszawa

[email protected]
tel. 22 833 74 38
tel. kom: 603 060 621

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

Ciesz się oczyszczoną i odżywioną skórą. Wypróbuj zabieg mikrodermabrazji!

Ciesz się oczyszczoną i odżywioną skórą. Wypróbuj zabieg mikrodermabrazji!

Gdy spoglądasz w lustro, widzisz swoją twarz. Czy jest pełna blasku, wypoczęta, wygląda zdrowo? Czy może odwrotnie, zauważasz ślady po troskach, stresie, codziennej bieganinie? Rozszerzone pory, zaskórniki, drobne zmarszczki, poszarzała cera.

Ogarnia Cię smutek, że nie spotykasz się z odbiciem pełnym blasku. Zastanów się, kiedy ostatnio poświęciłaś swojej skórze nieco więcej czasu i uwagi, kiedy zadbałaś, aby była w naprawdę dobrej formie? Podczas codziennej krzątaniny zdarza nam się zapomnieć o prawidłowej pielęgnacji albo po prostu nie mamy na to już ochoty i czasu. Dlatego, od czasu do czasu, warto zafundować swojej skórze zabieg mikrodermabrazji, dzięki któremu odzyska utracony blask, a my uśmiech.

 

Na co pomoże mikrodermabrazja?

Zanim zdecydujesz się na zabieg mikrodermabrazji w naszej warszawskiej klinice, chcesz na pewno dowiedzieć się, czy będzie on skuteczny w Twoim przypadku. Czy rzeczywiście pozwoli Ci pozbyć się kłopotu i poprawi kondycję skóry? Mikrodermabrazja stosowana jest przez kobiety i mężczyzn na całym świecie, niezależnie od rodzaju cery, jakim obdarzyła ich natura. Spokojnie mogą skorzystać z niego przyszłe mamy, a także osoby, które mają bardzo wrażliwą cerę i obawiają się jakiejkolwiek ingerencji. Mikrodermabrazja jest bezpiecznym sposobem likwidowania oznak zmęczenia, pierwszych symptomów starzenia skóry i wszelkich mankamentów, jak blizny czy zaskórniki. Wybierz zabieg mikrodermabrazji, jeśli:

 • na Twojej twarzy pojawiły się zaskórniki i masz kłopot z rozszerzonymi porami,
 • pojawiły się plamy i starcze przebarwienia,
  masz powierzchowne blizny,
 • Twoja skóra stała się wiotka, straciła jędrność i napięcie,
 • skóra wydaje się poszarzała i pozbawiona blasku,
 • zauważysz zmarszczki, a nawet rozstępy czy cellulit,
 • cera jest tłusta lub zbyt sucha, źle odżywiona,
 • dotyczy Cię proces fotostarzenia skóry.

Jak można wnioskować z powyższego, proponowany zabieg pozwala na pozbycie się naprawdę wielu kłopotów ze skórą. Już po pierwszej kuracji, zauważysz duże zmiany w jej wyglądzie. Stanie się bardziej napięta, wygładzona, odżywiona, odzyska młodzieńczy blask, a Ty młodzieńczy wigor. Nie spoczywaj jednak na laurach, ponieważ dla jeszcze lepszych i długotrwałych efektów, warto zabieg powtórzyć po 3-4 tygodniach.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg oczyszczania skóry jest krótki, bezbolesny, wręcz możesz się podczas niego rozluźnić i odpocząć. Najpierw na Twoją skórę nałożymy specjalny krem, który rozpuści połączenia między zrogowaciałymi komórkami, a następnie przetrzemy ją balsamem z aktywnymi kwasami. Głównym etapem mikrodermabrazji jest ścieranie naskórka przy pomocy elektronicznie sterowanej sondy. Moc urządzenia zostaje dopasowana do Twoich potrzeb, rodzaju zmian, a także wrażliwości miejsc zabiegowych. Na koniec położymy na Twoją skórę specjalną maseczkę. Czasem możemy zaproponować Ci dodatkowy zabieg, ponieważ połączenie mikrodermabrazji z peelingiem czy mezoterapią przynosi niesamowite efekty.

Co po zabiegu?

Po wykonanej mikrodermabrazji musisz pamiętać o unikaniu wystawiania twarzy na światło słoneczne przez następny miesiąc. Oczywiście, warto także wprowadzić nawyk odpowiedniej pielęgnacji twarzy w domu. Kiedy zaczerwienienie pozabiegowe minie, zauważysz prawdziwe zmiany. Twoja skóra będzie:

 • oczyszczona,
 • dotleniona,
 • dobrze ukrwiona,
 • gładsza, bardziej napięta i rozświetlona,
 • pory zostaną odblokowane, a zaskórniki usunięte.

Warto skorzystać z możliwości zadbania o skórę w tak prosty, bezbolesny i zupełnie bezinwazyjny sposób.

Jeśli chcesz nadać swojej skórze blasku i z uśmiechem spoglądać w lustro, umów się na zabieg mikrodermabrazji! Przyjdź do naszej Kliniki!

Sekcja reklamowa