Skip to main content
Skontaktuj się

Klinika Melitus
ul. Słowackiego 12
01-627 Warszawa

[email protected]
tel. 22 833 74 38
tel. kom: 603 060 621

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

Depilacja laserowa LightSheer Desire – przygotuj swoje ciało na nadejście lata!

Depilacja laserowa LightSheer Desire – przygotuj swoje ciało na nadejście lata!

W ostatnich latach popularność depilacji laserowej znacząco wzrosła. Panie coraz częściej odrzucają domowe metody usuwania zbędnego owłosienia na rzecz depilacji woskiem lub depilacji laserowej w gabinetach medycyny estetycznej.

Czym się różni depilacja laserowa od tradycyjnych metod?

Depilacja laserowa, w odróżnieniu od innych sposobów usuwania zbędnego owłosienia, nie tylko usuwa włoski z wybranych okolic ciała, ale też dąży do ich całkowitego zlikwidowania. Maszynka do golenia, depilator elektryczny, depilacja woskiem – żadna z tych metod nie przynosi tak skutecznych efektów usuwania owłosienia, jak właśnie depilacja laserowa. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że zabieg trzeba będzie powtórzyć w kilku seriach, by osiągnąć pożądany efekt, ale dzięki temu będziemy mogły cieszyć piękną i gładką skórą nawet przez kilka lat.

Dla kogo depilacja laserowa?

  • Depilacja laserowa sprawdzi się doskonale u tych pań, które przy usuwaniu owłosienia tradycyjnymi metodami, mają do czynienia z problemem wrastających włosków czy ze skłonnościami do podrażnień i stanów zapalnych.
  • To też idealna alternatywa tradycyjnej depilacji dla każdej aktywnej kobiety, która pragnie cieszyć się pięknym wyglądem swojego ciała, ale jednocześnie chce poświęcić temu na co dzień jak najmniej czasu.
  • Depilacja laserowa najlepsze efekty przynosi u pań, które posiadają ciemne i grube włosy oraz jasną karnację – w skórze tych osób znajduje się najwięcej melaniny, która podczas zabiegu odpowiada za odbieranie energii przekazywanej jej przez światło lasera.
  • Pamiętajmy jednak, że istnieją pewne przeciwwskazania do wykonania depilacji metodą laserową, o czym powinien poinformować nas specjalista podczas konsultacji lekarskiej.

Laser LightSheer Desire – pogromca owłosienia

LightSheer Desire to zdecydowanie najnowszy, najszybszy i najmocniejszy laser diodowy stosowany przy zabiegach fotodepilacji – zaznaczają specjaliści laseroterapii z Kliniki Melitus w Warszawie. Urządzenie to pozwala na niszczenie włosków mieszkowych przy pomocy światła laserowego – wiązka światła laserowego przenika w głąb skóry, gdzie jest pochłaniania przez melaninę i zamieniana na ciepło. W ten sposób zniszczeniu ulega też cały mieszek włosowy.

Dlaczego depilacja laserowa wymaga kilku powtórzeń?

Konieczność powtórzenia zabiegu depilacji laserowej wynika z naturalnego cyklu wzrostu włosa – nie wszystkie włosy rosną równocześnie i podczas pierwszego zabiegu część z nich będzie się znajdowała właśnie w fazie uśpienia, która może trwać nawet 5-12 tygodni. Tylko w ten sposób możemy oczekiwać, że nastąpi widoczna redukcja owłosienia. Warto podkreślić, że po pierwszym zabiegu usuwa się jedynie 20-30% włosów, podczas gdy przy czwartym zabiegu liczba ta wzrasta do 80%. Pozostałe 20% to jaśniejsze, delikatniejsze i praktycznie niewidoczne włoski.

Czy depilacja laserowa jest bolesna?

Depilacja laserowa przy pomocy urządzenia LightSheer Desire to nie tylko bezpieczny, ale też bezbolesny dla pacjenta zabieg. Laser został wyposażony w specjalny system chłodzenia ChillTip, który sprawia, że zabieg jest dla pacjenta komfortowy i nie przynosi bólu. Dzięki chłodzącym właściwościom lasera, skóra jest też chroniona również przed ewentualnymi podrażnieniami.

Sprawdź ofertę Kliniki Melitus i zapisz się na zabieg depilacji laserowej.

Sekcja reklamowa