Skip to main content

Dermapen 4.0. najbardziej zaawansowane urządzenie do frakcyjnego odmładzania skóry

Dermapen 4.0. najbardziej zaawansowane urządzenie do frakcyjnego odmładzania skóry

Dermapen 4.0. to najnowsze urządzenie do mezoterapii mikroigłowej, skuteczniejsze i bezpieczniejsze od innych metod mikronakłuwania. 16 pulsujących mikroigieł precyzyjnie oddziałuje na skórę, uruchamiając kaskadę procesów naprawczych. Jednocześnie podczas zabiegu wprowadza się substancje aktywne dobrane indywidualnie do potrzeb skóry. To zapewnia doskonałe efekty w walce z oznakami starzenia, przebarwieniami, cellulitem czy innymi problemami skóry.

Dermapen – odmładzanie przez mikronakłuwanie

Dermapen to urządzenie do mezoterapii, opierającej się na automatycznym mikronakłuwaniu skóry z pomocą pulsujących igieł. Efektem działania dermapenu jest odmładzanie przez mikronakłuwanie. W trakcie zabiegu w skórze tworzą się mikrokanaliki, wyzwalające naturalne procesy regeneracyjne. Pulsujące igiełki wprowadza się na określoną głębokość skóry, co jest kluczowe dla uzyskania określonych efektów. Podczas mikronakłuwania wprowadza się pod skórę specjalnie dobrane preparaty o ukierunkowanym działaniu. Takie podwójne działanie na skórę pozwala osiągnąć oczekiwaną poprawę w zakresie:

 • wiotkości skóry,
 • drobnych zmarszczek,
 • przebarwień,
 • blizn, także potrądzikowych,
 • rozstępów,
 • terapii wypadania włosów.

Mezoterapia mikroigłowa skutecznie poprawia kondycję skóry oraz redukuje objawy starzenia, a najnowszy Dermapen 4.0. pozwala osiągnąć jeszcze lepsze efekty, w jeszcze krótszym czasie.

Dermapen 4.0 – 1920 mikronakłuć na sekundę

Dermapen 4.0. opiera się na tej samej technologii pulsujących mikroigieł, co poprzednie wersje tego urządzenia. Zasadniczą różnicą między nimi jest rodzaj kartridża. Ten do Dermapenu 4.0. zawiera 16 mikroigieł oraz unikalny system AOVNTM 4 (ang. Advanced Oscillating Vertical Needling), co pozwala wykonać większą ilość precyzyjnych mikronakłuć. Dokładnie 1920 na sekundę, czyli o prawie 50% więcej niż przy użyciu Dermapena 3 z kartridżem 12-igłowym. Takich wyników nie przynosi żadne inne urządzenie.

Dermapen 4.0. – zaawansowana technologia

 • 16-igłowy kartridż – większa ilość mikronakłuć to krótszy czas zabiegu.
 • Wymienne igły molibdenowe – cienkie i wytrzymałe, zapewniają wysoki komfort zabiegu. Nie zawierają chromu ani niklu, dzięki czemu nie wywołują alergii.
 • Wbudowana igła RFIT – precyzyjne mikronakłuwanie frakcyjne, bez efektu zaciągania skóry, co dodatkowo podwyższa komfort pacjenta.
 • System AOVNTM 4 – większa moc, głębsza penetracja, lepsze efekty.
 • ACM™ (ang. Anti-Contamination Management) – unikalny system ochrony skóry, podnoszący bezpieczeństwo zabiegu.
 • Nowy protokół leczenia blizn – parametry dermapenu dostosowane do leczenia blizn w różnych obszarach ciała.

Dermapen 4.0. – efekty dopasowane do potrzeb

Dermapen 4.0. umożliwia precyzyjne mikronakłuwanie skóry, jej głęboką stymulację i wielokierunkową poprawę. System pulsujących mikroigieł i działanie substancji aktywnych wywołują potrójny efekt:

 • pobudzenia produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego,
 • stymulacji fibroblastów za pośrednictwem czynników wzrostu pochodzenia płytkowego,
 • poprawy gęstości, elastyczności i odżywienia skóry.

Po zabiegu skóra odzyskuje odpowiednie napięcie, nawilżenie, staje się odżywiona i rozświetlona. Dodatkowym efektem Dermapenu jest wyrównanie kolorytu i zmniejszenie widoczności porów. Mikronakłuwanie frakcyjne to sprawdzona metoda do walki z oznakami starzenia (wiotkością, zmarszczkami), jak również bliznami, rozstępami i cellulitem. Chociaż zabiegi najczęściej wykonuje się w obrębie twarzy, szyi i dekoltu, warto zastosować je również do poprawy skóry dłoni, brzucha, ud czy innych obszarów ciała wymagających wsparcia.

Umów się na wizytę w Klinice Melitus i sprawdź na własnej skórze, jak działa Dermapen 4.0. Opinie zadowolonych pacjentów oraz informacje o cenach zabiegu Dermapen znajdziesz na stronie: https://klinikamelitus.pl/dermatologia/dermapen/

Sekcja reklamowa