Konsultacje dermatologiczne (dorośli i dzieci), leczenie chorób skóry

Konsultacje dermatologiczne
 • Nasi specjaliści

W Lecznicy Melitus porad i konsultacji udzielają lekarze specjaliści dermatolodzy, posiadający wieloletnie doświadczenie wynikające z pracy w Klinikach Dermatologicznych. Specjalizacja w dermatologii ma znaczenie zarówno przy udzielaniu porad dermatologicznych jak i estetycznych, gdyż defekty skóry mogą mieć różne podłoże i poza umiejętnością posługiwania się jakąś metodą leczniczą ważna jest odpowiednia diagnoza. Wszyscy lekarze Lecznicy Melitus pracują także naukowo i większości posiadają naukowe tytuły nadane przez Uniwersytet Medyczny lub PAN.

Co musisz wiedzieć?

W czym możemy pomóc

 • Problemy dermatologiczne

  Lekarze udzielają porad dotyczących wszystkich problemów dermatologicznych. Najczęstsze porady związane są z leczeniem: trądziku zwykłego, trądziku różowatego i trądziku dorosłych. Zwykle w przypadku konieczności podjęcia leczenia farmakologicznego udzielane są także porady w zakresie właściwej pielęgnacji skóry zarówno w domu jak i w gabinecie. Postępowanie pielęgnacyjne jest metodą wspomagającą w przypadku wszystkich problemów dermatologicznych.

 • Odmładzanie skóry

  Udzielamy także porad z zakresu lekarskich metod odmładzania skóry i leczenia zmian powstających na podłożu skóry starzejącej się.

 • Wypadanie włosów

  Leczymy wypadanie włosów o różnej etiologii. W Lecznicy Melitus problemem tym zajmują się dermatolodzy z paroletnim doświadczeniem w tym zakresie. Przeprowadzana jest diagnostyka problemu. Poza leczeniem farmakologicznym stosowane są metody wspomagające – mezoterapia skóry głowy środkami wybranymi do tego celu, w każdym przypadku indywidualnie po zdiagnozowaniu przyczyn wypadania.

 • Alergie skórne

  Porad udziela także lekarz dermatolog-alergolog. Przeprowadza diagnostykę oraz leczenie alergii skórnych i złej tolerancji kosmetyków. Zajmuje się także udzielaniem porad dotyczących pielęgnacji cery nadwrażliwej i alergicznej.

Cennik

Konsultacjaod 250 zł