Skip to main content
Skontaktuj się

Klinika Melitus
ul. Słowackiego 12
01-627 Warszawa

[email protected]
tel. 22 833 74 38
tel. kom: 603 060 621

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

Przygotuj swoje ciało na wiosnę: poznaj najbardziej skuteczny zabieg na cellulit!

Przygotuj swoje ciało na wiosnę: poznaj najbardziej skuteczny zabieg na cellulit!

Walka z uporczywą skórką pomarańczową bywa frustrująca – w szczególności, gdy nie działają na nią tradycyjne ćwiczenia, dieta i kosmetyki pielęgnacyjne, a do rozpoczęcia sezonu wiosenno-letniego zostaje coraz mniej czasu. W takim przypadku warto sięgnąć po nowoczesne metody. W naszej klinice taką metodę stanowi Intelect RPW – zabieg wykorzystujący rozproszoną falę akustyczną w celu likwidacji przyczyn cellulitu. Podpowiadamy, dlaczego warto z niego skorzystać!

Jak pozbyć się cellulitu? Poznaj schemat działania wyjątkowego zabiegu na cellulit

Intelect RPW jest bardzo skutecznym, amerykańskim urządzeniem, które zwalcza cellulit przy pomocy fali akustycznej, wprowadzanej przez skórę do tkanek w formie drgań o wysokiej częstotliwości. Takie działanie prowadzi do rozpadu kolagenu budującego włókniste przegrody tkanki łącznej, co pozwala na zmniejszenie podskórnych komórek tłuszczowych, stanowiących bezpośrednią przyczynę cellulitu, oraz uelastycznienie włókien. Zabieg z wykorzystaniem fali akustycznej pobudza też krążenie krwi i limfy, poprawia metabolizm oraz stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu poprawie ulega kondycja całego obszaru poddanego zabiegowi – skóra staje się bardziej napięta i gęsta, a ciało wyraźnie wyszczuplone.

Usuwanie cellulitu falą akustyczną – skuteczność

Co przemawia za tym, aby zdecydować się na redukcję cellulitu właśnie przy pomocy urządzenia Intelect RPW? Przede wszystkim jego wysoka skuteczność. Zabieg perfekcyjnie modeluje sylwetkę i usuwa tkankę tłuszczową odpowiedzialną za powstałe deformacje skóry. Pierwsze efekty, w postaci zwiększenia jędrności i napięcia skóry, a także redukcji cellulitu I-III stopnia, są zauważalne już po pierwszym wykonanym zabiegu. Efekt pogłębia się wraz z upływem czasu, a decydując się na powtórzenie terapii, zwiększamy swoje szanse w walce z uporczywym cellulitem oraz dodatkowymi centymetrami w obwodzie ciała. Specjaliści zalecają, aby dla uzyskania jak najlepszych efektów, wykonać od 5-10 zabiegów z częstotliwością 1-2 razy w tygodniu. Dzięki temu mamy realną szansę idealnie przygotować się na nadejście wiosny!

Redukcja cellulitu Intelect RPW – bezbolesność

Ogromną zaletą zabiegu z wykorzystaniem fali akustycznej jest nie tylko szybkość i skuteczność jego działania, lecz także brak uciążliwych dolegliwości podczas zabiegu. Możliwość wyboru różnych poziomów intensywności działania urządzenia sprawia, że terapia jest niemalże bezbolesna, a dodatkowo odbywa się bez naruszania zewnętrznej warstwy skóry, dzięki czemu nie naraża pacjenta na długi i uciążliwy okres rekonwalescencji. Intelect RPW to całkowicie nieinwazyjny zabieg, po zakończeniu którego możemy powrócić do swoich codziennych zajęć.

Długotrwały sposób na cellulit

W odróżnieniu od tradycyjnych metod walki z uporczywą skórką pomarańczową, zabieg przy pomocy fali akustycznej przynosi długotrwałe efekty gładkiej i jędrnej skóry pozbawionej cellulitu. Oczywiście w tym przypadku należy pamiętać o tym, aby po przeprowadzeniu terapii zadbać o zdrowy styl życia, w celu przedłużenia uzyskanych rezultatów zabiegu. Jako specjaliści medycyny estetycznej, jak najbardziej zalecamy swoim pacjentom łączenie nowoczesnych zabiegów ze zdrową i zbilansowaną dietą oraz ćwiczeniami fizycznymi.

Więcej informacji na temat zabiegu na cellulit intelect RPW znajdziesz na stronie: https://klinikamelitus.pl/kosmetyka/intelect-rpw/

 

Sekcja reklamowa