Skip to main content
Skontaktuj się

Klinika Melitus
ul. Słowackiego 12
01-627 Warszawa

[email protected]
tel. 22 833 74 38
tel. kom: 603 060 621

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

Jak szybko i zdrowo schudnąć jeszcze przed wakacjami? U nas znajdziesz proste rozwiązanie!

Jak szybko i zdrowo schudnąć jeszcze przed wakacjami? U nas znajdziesz proste rozwiązanie!

Początek lata to okres, podczas którego w naszej klinice bardzo dużo czasu poświęcamy na wykonywanie zabiegów wyszczuplających. Pacjentom, którzy zastanawiają się, jak szybko i jednocześnie zdrowo schudnąć, polecamy zabieg mało inwazyjnej liposukcji Body Jet, która wykorzystuje niekonwencjonalną metodę odsysania tłuszczu strumieniem wodnym. Wyjaśniamy na czym ona polega!

Jak szybko schudnąć? Poznaj Body Jet!

Body Jet to jedna ze skuteczniejszych na rynku metod odsysania zbędnej tkanki tłuszczowej. Choć nie stanowi ona alternatywy dla tradycyjnego odchudzania, jest bardzo pomocna w sytuacji, gdy nie możemy poradzić sobie z miejscową otyłością na brzuchu, udach, ramionach czy pośladkach przy pomocy samej diety i ćwiczeń. Ogromną zaletą liposukcji Body Jet jest to, że jej efekty widoczne są już bezpośrednio po zakończeniu procedury zabiegowej – większość naszych pacjentów zauważa, że schudło o 1-2 rozmiary, a dodatkowo zauważa poprawę zyskanych efektów w przeciągu kolejnych 3-6 miesięcy. Nasi pacjenci doceniają też trwałość rezultatów przeprowadzonej liposukcji metodą Body Jet – komórki tłuszczowe są trwale usuwane z organizmu, w związku z czym nie ma możliwości, by ponownie wypełniły się tłuszczem.

Modelowanie sylwetki Body Jet a tradycyjna liposukcja

Technika strumienia wodnego, wykorzystana w aparaturze Body Jet, stanowi przełom w dotychczasowej procedurze liposukcji i znacząco różni się od klasycznej operacji odsysania tłuszczu. Technika WAL (water-jet assisted liposuction) pozwala precyzyjnie oddzielić tkankę tłuszczową od tkanki włóknistej i mięśni bez naruszania ciągłości tych struktur. Liposukcja Body Jet charakteryzuje się zatem znacznie mniejszą inwazyjnością niż klasyczna liposukcja. W odessanym materiale jest bardzo mało krwi i innych płynów, zaś po zabiegu można zaobserwować znacznie mniejszy obrzęk, dzięki czemu pacjent od razu widzi efekt, zaś sam zabieg można przeprowadzić w bardziej precyzyjny sposób. Odsysanie tłuszczu metodą Body Jet nie wymaga hospitalizacji i jest wykonywane w znieczuleniu miejscowym, co sprawia, że zabieg jest dla pacjenta niemal bezbolesny. Pacjent może jednak odczuwać niewielką tkliwość i ból uciskowy w okolicy poddanej zabiegowi, jednak nie są to uciążliwe dolegliwości.

Jak działa zabieg Body Jet?

Metoda liposukcji Body Jet polega na wykorzystaniu strumienia wodnego, który wypłukuje nagromadzone komórki tłuszczowe z obszarów poddanych zabiegowi. Specjalista wprowadza pod skórę roztwór wodny przy pomocy elastycznych kaniuli, które rozbijają komórki tłuszczowe, a rozbity tłuszcz zostaje odessany. Pobrany materiał można natomiast ponownie wykorzystać przy zabiegach modelowania twarzy lub ciała. Tłuszcz stanowi idealny materiał wypełniający piersi, zapadnięte policzki czy grzbiety dłoni.

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat liposukcji Body Jet? Odwiedź naszą klinikę, skonsultuj swój problem z naszymi specjalistami, wykonaj zabieg i ciesz się zgrabnym ciałem podczas zbliżających się wakacji!

tel. 22 833 74 38

tel. kom: 603 060 621

 

 

Sekcja reklamowa