Skip to main content
Skontaktuj się

Klinika Melitus
ul. Słowackiego 12
01-627 Warszawa

[email protected]
tel. 22 833 74 38
tel. kom: 603 060 621

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

Letnia odnowa wizerunku – nici liftingujące

Letnia odnowa wizerunku – nici liftingujące

Kiedy jest ciepło i widno na dworze pragniemy prezentować się młodo, a także zarażać innych swoim optymizmem. Niezależnie od miejsca, w którym odpoczywasz, liczy się przede wszystkim kondycja organizmu i skóry. Urlop to doskonały czas na zadbanie o swoją urodę oraz wykonanie efektywnych zabiegów upiększających. Jednym z nich jest z pewnością odmłodzenie twarzy za pomocą nici liftingujących.

Czym są nici liftingujące?

Nici liftingujące PDO to specjalne, syntetyczne włókna, które po wszczepieniu pod skórę się rozpuszczają. Zabieg z ich wykorzystaniem przyczynia się do stymulacji syntezy kolagenu, fibroblastów oraz do angiogenezy. Efektem terapii jest lifting twarzy i widoczne odmłodzenie. Leczenie przeprowadzane jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu nie musisz obawiać się bólu i dyskomfortu. Pozytywne rezultaty, w postaci jędrnej skóry oraz młodszej prezencji, utrzymują się od 12 do 18 miesięcy. Jest to więc rewelacyjna metoda na metamorfozę twarzy, której efekty są nie tylko naturalne, ale i długotrwałe.

Nici liftingujące – redukcja zmarszczek i ujędrnianie skóry bez skalpela

Małoinwazyjne nici liftingujące pozwalają w krótkim czasie uzyskać piękny wygląd, praktycznie bez rekonwalescencji – ślady znikają w ciągu 3-5 godzin po wykonaniu zabiegu. Ta nowoczesna technika pozwala na spektakularne odmłodzenie twarzy oraz ujędrnianie skóry bez konieczności wykonania operacji chirurgicznej. Jeśli więc marzy Ci się szybka i długotrwała poprawa owalu twarzy i chcesz zlikwidować na przykład zmarszczki marionetki czy podnieść brwi, tego rodzaju kuracja jest idealnym rozwiązaniem.

Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących – dla kogo?

Innowacyjna terapia z zastosowaniem nici liftingujących przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy chcą znacząco poprawić wygląd twarzy. Jest to bowiem fenomenalny sposób na przywrócenie objętości okolicy jarzmowej, a także wiotką tkankę, opadające brwi czy pozbycie się zmarszczek marionetek. Świetnie sprawdza się u osób z widocznymi oznakami starzenia i borykających się z problemem utraty jędrności skóry. To mistrzowski lifting twarzy, który przebiega w błyskawicznym tempie i nie wymaga długiego okresu gojenia. Jeśli więc jesteś osobą energiczną i szukasz metody, dzięki której odzyskasz świeżą prezencję, bez konieczności rezygnacji z życiowych aktywności, tego rodzaju kuracja z pewnością przypadnie Ci do gustu!

W jaki sposób można zadbać o młody wygląd latem?

Doskonała aparycja to nie tylko kwestia zabiegów medycyny estetycznej, ale również stylu życia. Spowolnienie procesu powstawania oznak starzenia odbywa się za sprawą regularnej aktywności fizycznej oraz przestrzegania zasad racjonalnej diety. Traktuj więc swoje ciało z szacunkiem, a będzie prezentowało się pociągająco i młodo, praktycznie niezależnie od wieku. Lato to wspaniały okres do rozpoczęcia systematycznych treningów sportowych, które powinny się odbywać minimum 3 razy w tygodniu po 30 minut, takich jak bieganie, jazda na rowerze, nordic walking czy pływanie. Wykorzystaj ten czas maksymalnie, żeby wdrożyć do swojego życia również zdrowe nawyki żywieniowe. Jedz dużo świeżych owoców i warzyw, unikaj natomiast słodyczy, żywności przetworzonej i używek, a zyska na tym nie tylko Twoja cera, ale także całe ciało. Znakomity uzupełnieniem sportu i zdrowej diety są nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej. Takie połączenie pozwala osiągnąć spektakularny sukces w uzyskaniu idealnie jędrnej skóry twarzy i smukłej sylwetki!

Skontaktuj z nami i umów się na wizytę:

tel. 22 833 74 38

tel. kom: 603 060 621

 

 

Sekcja reklamowa