Skip to main content
Skontaktuj się

Klinika Melitus
ul. Słowackiego 12
01-627 Warszawa

[email protected]
tel. 22 833 74 38
tel. kom: 603 060 621

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

Wakacyjna metamorfoza – redukcja zmarszczek wokół oczu z Jett Plasma Medical

Wakacyjna metamorfoza – redukcja zmarszczek wokół oczu z Jett Plasma Medical

Słoneczna pogoda sprzyja pozytywnym zmianom i wzbudza w nas siłę do walki z przeciwnościami. Czasem niewiele trzeba, żeby odzyskać pewność siebie i rewelacyjnie wyglądać.W wakacyjnej metamorfozie pomoże lifting twarzy za pomocą nowoczesnego urządzenia Jett Plasma Medical. Jest to zabieg na twarz, który likwiduje nie tylko zmarszczki wokół oczu, ale również te nad górną wargą oraz w okolicy uszu.

Na czym polega działanie urządzenia Jett Plasma Medical?

Działanie Jett Plasma Medical polega na wykorzystaniu ładunku elektrycznego – plazmy do nieinwazyjnego usuwania zbędnych tkanek, poprzez generowanie ciepła. Mimo, że swoim wyglądem przypomina zwykły długopis, jego zaawansowana technologia pozwala uzyskać spektakularne efekty w przypadku nie tylko redukcji opadających powiek, zmarszczek wokół oczu, ale także blizn i rozstępów. Wytwarzana plazma wzmacnia bowiem potencjał błonnikowy komórek, co z kolei przyczynia się do obkurczenia i odmłodzenia skóry. Lifting twarzy odbywa się w tym wypadku nieinwazyjnie, bez długiego okresu rekonwalescencji czy pozostawiania blizn.

Precyzyjnie prosto w zmarszczki

Niezwykle precyzyjne oraz intensywne natężenie prądu urządzenia Jett Plasma Medical doskonale służy jako sposób na likwidację oznak starzenia. Jeśli więc chcesz skutecznie pozbyć się zmarszczek bez użycia skalpela, wykorzystanie tego rodzaju metody jest kluczowym punktem w leczeniu. Innowacyjny lifting twarzy jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia, a jego efekty są widoczne praktycznie od razu po wykonaniu zabiegu. Terapia jest wspaniałą alternatywą wobec tradycyjnej blefaroplastyki, a jej rezultaty są długotrwałe.

Jett Plasma Medical – wszechstronne rozwiązanie na pozbycie się kompleksów

Defekty urody nie pozwalają Ci czuć się swobodnie w każdej sytuacji? Od wielu lat zastanawiasz się, jak pozbyć się swoich uporczywych kompleksów, związanych z wyglądem? W takim razie, skonsultuj z lekarzem co należy zrobić, żeby się ich pozbyć! Nasi eksperci z pewnością pomogą Ci w ukierunkowaniu działań na rzecz ich likwidacji. Urządzenie Jett Plasma Medical to przede wszystkim sposób na bezkrwawy lifting twarzy, widoczne cofnięcie oznak starzenia, zarówno wokół oczu, jak i też i ust, szyi czy dekoltu. To antidotum na blizny, rozstępy, hiperpigmentację, naczyniaki, brodawki, kurzajki oraz żółte kępki na powiekach. Jest to zatem wszechstronne rozwiązanie na wiele rodzajów niedoskonałości. Sprawdź na własnej skórze efekty zabiegu Jett Plasma w naszej klinice.

Co wpływa na odmładzanie twarzy?

Znaczący wpływ na fenomenalną kondycję skóry mają zabiegi na twarz, w tym również te z zastosowaniem Jett Plasma Medical. Warto skorzystać też z innych, nieinwazyjnych metod na lifting twarzy, takich jak radiofrekwencja mikroigłowa czy ultradźwięki. Kompleksowe odmładzanie twarzy dobrze jest wesprzeć zdrowym stylem życia, a także rzuceniem toksycznych nałogów, takich jak palenie papierosów czy picie alkoholu. Wbrew pozorom te aspekty również niezwykle znacząco wpływają na stan skóry i kondycję organizmu, co potwierdzają liczne badania naukowe.

Skontaktuj z nami i umów się na wizytę:

tel. 22 833 74 38

tel. kom: 603 060 621

 

 

Sekcja reklamowa