Skip to main content

Liposukcja wodna Body Jet – redukcja tkanki tłuszczowej

Liposukcja wodna Body Jet – redukcja tkanki tłuszczowej

Liposukcja wodna Body Jet to jedna z metod liposukcji, czyli odsysania tłuszczu. Do redukcji tkanki tłuszczowej w tym przypadku wykorzystuje się roztwór wodny, który wpuszczany podskórnie pod ciśnieniem rozluźnia nagromadzone złogi tłuszczu i ułatwia ich odprowadzenie z organizmu za pomocą specjalnych ssaków. To świetny sposób nie tylko na wyszczuplenie sylwetki, ale też pozbycie się cellulitu!

Wodna liposukcja – szybki sposób na miejscową otyłość

Liposukcja wodna Body Jet to zabieg, z którego mogą skorzystać osoby nadaremnie walczące z nadmiarem tkanki tłuszczowej z brzucha, ud, bioder, pośladków, ramion czy kolan. Ponieważ technika odsysania tłuszczu WAL (water-jet assisted liposuction) jest niezwykle precyzyjna i delikatna, pozwala rozbić złogi komórek tłuszczowych bez naruszania pozostałych struktur tkankowych, co w ogromnym stopniu przekłada się na komfort i samopoczucie pacjenta. Odsysanie tłuszczu strumieniem wodnym jest dziś uznawane za jedną z najdelikatniejszych metod liposukcji, która pozwala pozbyć się niepotrzebnego tłuszczu a zarazem zrobić to na tyle nieinwazyjnie, aby nie pozostawić na ciele żadnych większych śladów. Zabieg liposukcji wodnej odbywa się w znieczuleniu miejscowym, nie wymaga hospitalizacji ani przebywania na oddziale pozabiegowym. To jedna z najlepszych metod liposukcji, polecana przez znanych chirurgów plastycznych.

Najważniejsze zalety liposukcji wodnej Body Jet:

 • Krótkotrwała procedura zabiegowa.
 • Zamiast pełnej narkozy tylko znieczulenie miejscowe.
 • Dokładne usuwanie nagromadzonego tłuszczu.
 • Możliwość usunięcia nawet do 3 litrów tłuszczu podczas jednego zabiegu.
 • Wysoka precyzja działania i znikome ryzyko uszkodzenia okolicznych tkanek.
 • Efekty liposukcji widoczne od razu po zabiegu.

Dowiedz się więcej o liposukcji wodnej Body Jet w Klinice Melitus.

Liposukcja Body Jet – możliwość reimplantacji własnego tłuszczu

W związku z tym, że wodna liposukcja Body Jet jedynie rozluźnia tkankę tłuszczową, nie powodując jej degradacji, odessany tłuszcz może posłużyć w dobrym celu, na przykład do wypełnienia piersi lub wolumetrii twarzy. Pozyskany w ten sposób materiał autogenny stanowi bogate źródło zarówno komórek tłuszczowych, jak i multipotencjalnych komórek macierzystych, które z jednej strony dokładnie uzupełnią ubytki tkankowe, a z drugiej pobudzają skórę do biorewitalizacji. Efektem przeszczepu tłuszczu, czyli lipofillingu, nie jest może spektakularna metamorfoza, ale za to subtelna i co ważne naturalna i korzystna przemiana. Dzięki temu, że przeszczepia się własny tłuszcz, działa się na skórę stymulująco. Pula komórkowa zostaje odmłodzona, a struktura tkankowa odnowiona. Połącznie wodnej liposukcji z lipofillingiem to najlepszy sposób na wymodelowanie sylwetki, polegający na tym, że eliminuje się nadmiar tłuszczu jednocześnie uzupełniając jego niedobór. A to wszystko podczas tylko jednego zabiegu “weekendowego”, podczas tylko jednej wizyty.

Najważniejsze informacje dotyczące zabiegu:

 • Do zabiegu kwalifikuje lekarz, po wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań
 • Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym.
 • Po liposukcji Body Jet nie ma większych śladów. Mogą pojawić się siniaczki i zaczerwienienia oraz miejscowa tkliwość, podobna do tej, jaką odczuwa się po nadmiernym wysiłku fizycznym.
 • Efekty liposukcji wodnej pojawiają się od razu i mają charakter narastający. Po 6 miesiącach rezultat się stabilizuje.
 • Po zabiegu wraca się do formy już po kilku dniach.
 • Liposukcja wodna opinie ma bardzo dobre. Pacjenci zwracają uwagę, że to szybki sposób na zmniejszenie obwodu wybranych partii ciała, specjaliści wybierają ją ze względu na dużą precyzję i małą inwazyjność.
 • Cena liposukcji wodnej Body Jet w Klinice Melitus zaczyna się od 4 000 zł.
 • Zabieg przeprowadza chirurg, dr n. med. Marek Kwiatkowski.

Przeczytaj także: Body Jet – wymarzona sylwetka w ciągu godziny.

Chcesz umówić się na zabieg liposukcji wodnej w Warszawie? Zadzwoń do Kliniki Melitus lub wypełnij formularz kontaktowy: https://klinikamelitus.pl/kontakt/

Sekcja reklamowa