Skip to main content
Skontaktuj się

Klinika Melitus
ul. Słowackiego 12
01-627 Warszawa

[email protected]
tel. 22 833 74 38
tel. kom: 603 060 621

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

Natychmiastowe i bezpieczne wygładzanie zmarszczek: poznaj moc kwasu hialuronowego

Natychmiastowe i bezpieczne wygładzanie zmarszczek: poznaj moc kwasu hialuronowego

Choć o kwasie hialuronowym sporo mówi się w kontekście urodowym, to nie wszyscy wiemy, że jest on podstawowym i naturalnym składnikiem, który występuje w naszej skórze.

To właśnie dzięki niemu skóra jest jędrna i odpowiednio nawilżona. Niestety, wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego znacząco się obniża, co prowadzi do wysuszenia i zwiotczenia naszej skóry. W rezultacie traci ona jędrność, objętość oraz sprężystość, a na jej powierzchni pojawiają się pierwsze nierówności. Na szczęście medycyna estetyczna umożliwia nam przywrócenie optymalnego poziomu kwasu hialuronowego w skórze podczas jednego prostego zabiegu.

Kwas hialuronowy – „eliksir młodości”

Na czym polega magia kwasu hialuronowego? Preparaty wykorzystywane podczas zabiegu wypełniania zmarszczek zawierają optymalną ilość tego kwasu, która przywraca skórze odpowiednie nawilżenie i objętość. Kwas hialuronowy pobudza naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu obszar poddany zabiegowi jest wyraźnie odmłodzony i wygładzony, a sam kontur twarzy wymodelowany. Wszyscy pacjenci, którzy skorzystali z wypełniania kwasem hialuronowym w naszej klinice, podkreślają jego spektakularne efekty.

Kiedy warto skorzystać z wypełniania kwasem hialuronowym?

Zabieg wypełniania kwasem hialuronowym cieszy się dużym zainteresowaniem osób, które chciałyby wygładzić zmarszczki, a także poprawić owal twarzy i napięcie skóry. Preparat pozwala na wypełnienie zmarszczek i bruzd, a także wymodelowanie ust. Nasi specjaliści polecają go wszystkim, którzy chcieliby także poprawić nawilżenie i jędrność skóry. Kwas hialuronowy przyniesie doskonałe efekty u osób, które zmagają się z opadającymi kącikami ust, bruzdami marionetki oraz fałdami nosowo-wargowymi.

Jak przebiega kuracja kwasem hialuronowym w Klinice Melitus?

  1. Konsultacja wstępna, podczas której specjalista naszej kliniki zapoznaje się z problemem pacjenta i, w szczególnych przypadkach, zaleca wykonanie niezbędnych badań.
  2. Po dokonaniu konsultacji wstępnej następuje ustalenie planu leczenia wraz ze szczegółowym harmonogramem.
  3. Wykonanie pierwszego zabiegu. Najpierw lekarz smaruje wybrane miejsca maścią znieczulającą, a następnie przystępuje do wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym. Ma on postać elastycznego żelu, który wprowadza się pod skórę za pomocą cienkiej igły. Po wstrzyknięciu go w odpowiednie miejsce, preparat wiąże wodę i powiększa objętość wybranego obszaru, wygładzając przy tym zmarszczki.
  4. Po przeprowadzonym zabiegu specjalista naszej kliniki konsultuje z pacjentem zalecenia i umawia kolejną wizytę lub wyznacza termin następnego zabiegu.

Zachwycające efekty

Efekt wstrzyknięcia kwasu hialuronowego widoczny jest natychmiast. Oznacza to, że na rezultaty nie trzeba długo czekać i od razu po zabiegu można cieszyć się wyraźnie wygładzoną i pozbawioną zmarszczek skórą. Wśród efektów wypełniania kwasem hialuronowym nasi specjaliści wymieniają przede wszystkim wyraźne wygładzenie zmarszczek, bruzd i nierówności, a także znaczną poprawę nawilżenia i jędrności skóry.

Należy pamiętać, że choć rezultaty zabiegu utrzymują się około roku, to nie należą one do długotrwałych. Z czasem kwas hialuronowy zaczyna się wchłaniać i ulega stopniowej degradacji, przez co uzyskane efekty zaczynają być mniej widoczne. Aby móc dalej cieszyć się gładszą i pozbawioną nierówności skórą, należy mniej więcej po roku powtórzyć procedurę zabiegową.

Bezpieczny i nieinwazyjny zabieg

Zabieg wypełniania kwasem hialuronowym przebiega pod nadzorem doświadczonego specjalisty. Lekarze z naszej Kliniki Melitus dokładają wszelkich starań, aby zabieg odbywał się w komfortowej i bezstresowej dla pacjenta atmosferze. 30 minut przed wykonaniem zabiegu miejsca, które będą ostrzykiwane, są znieczulane przez lekarza specjalną maścią. Dzięki temu zabieg jest maksymalnie komfortowy dla pacjenta. Wypełnianie kwasem hialuronowym jest w pełni bezpieczne, a jego nieinwazyjność sprawia, że metoda ta zyskała zaufanie już wielu naszych pacjentów.

Jesteś zainteresowana zabiegiem wypełniania kwasem hialuronowym? Odwiedź stronę naszej Kliniki Melitus i dowiedz się więcej o zabiegach wykonywanych tą metodą!

Sekcja reklamowa