Skip to main content

Nici liftingujące – spektakularny efekt bez użycia skalpela

Nici liftingujące – spektakularny efekt bez użycia skalpela

Wygląd naszego ciała ma w dzisiejszych czasach ogromny wpływ na samopoczucie. Stosowane w medycynie estetycznej nici liftingujące to hit ostatnich czasów. Dzięki nim zwiotczała skóra nie jest już problemem.

Wraz z wiekiem produkcja kolagenu w organizmie spada, a przez to skóra staje się nieelastyczna i zwiotczała. Niestety, jest to proces, którego nie da się zatrzymać. Stosowane diety, regularne ćwiczenia oraz kremy liftingujące nie zawsze dają upragniony efekt pięknej i zdrowej skóry. Warto więc zastanowić się nad zastosowaniem odpowiedniego zabiegu, który znacznie poprawi stan naszej skóry i zapewni jej jędrność i gładkość na długo.

Dla kogo nici liftingujące i jak wygląda zabieg?

Zabieg nićmi liftingującymi to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną skutecznie poprawić wygląd swojej skóry bez użycia skalpela. Dzięki nim możemy napiąć i ujędrnić skórę twarzy,ramion, ud, piersi, brzucha i pośladków. Jak zapewnia dr n. med. Tomasz Pniewski, dermatolog z Lecznicy Melitus w Warszawie, sam zabieg jest szybki i bezpieczny, a czas potrzebny na jego wykonanie uzależniony jest od powierzchni ciała, na której ma być przeprowadzony. Skórę pacjenta znieczula się zastrzykiem.. Następnie lekarz dostosowuje rodzaj nici oraz ich ułożenie do indywidualnych potrzeb i typu skóry. Stosuje się kilka rodzajów nici liftingujących. Ich powierzchnia może być gładka lub posiadać wypustki o różnych kształtach. Mogą być monofilamentowe (jedno włókno) lub polifilamentowe (dwa włókna). Nici uzupełniają braki kolagenu oraz pobudzają syntezę naturalnych włókien.

Rodzaje nici liftingujących

Nici PDO i Happy Lift – zwykle stosowane są podczas pierwszego zabiegu. Nici napinają skórę, tworząc naturalne wzmocnienie włókien kolagenu.

Nici Aptos – używane są do takich obszarów na skórze jak piersi, brzuch oraz uda. Nici te przenikają głębiej w skórę niż PDO i Happy Lift, dzięki temu zapewniają najmocniejszy efekt liftingu.

Ile utrzymuje się efekt zabiegu?

Zaraz po przeprowadzeniu zabiegu liftingującego pacjent może wrócić do domu i wykonywania codziennych czynności. Efekt sprężystej i elastycznej skóry utrzymuje się do dwóch lat. Następnie można powtórzyć zabieg. Nasza skóra pozbawiona jest blizn, gdyż użycie nici nie wymaga nacięć skórnych. Najlepsze efekty są widoczne u osób, których stopień obwisłości skóry jest niewielki, a naskórek nadal elastyczny. Osobom mającym większe problemy zabieg nićmi liftingującymi zaleca się jako uzupełnienie innych zabiegów dermatologicznych.

Dermatologia estetyczna zapewni skórze jędrność w szybki i bezpieczny sposób.

Zalety zabiegu nićmi liftingującymi:

  • natychmiastowy efekt liftingu bez nacinania,
  • efekt, który utrzymuje się nawet do dwóch lat,
  • poprawa ogólnego wyglądu skóry (napięcie, jędrność, nawilżenie),
  • szybki, bezbolesny i bezpieczny zabieg,
  • zwolniony proces starzenia się skóry,
  • nie wymaga hospitalizacji,
  • nie pozostawia nieestetycznych blizn,
  • brak bolesnego i długoterminowego gojenia,
  • naturalny wygląd skóry,
  • po kilku miesiącach nici całkowicie się rozpuszczają.

Spektakularny efekt liftingu bez użycia skalpela! Zdecyduj się na zabieg nićmi liftingującymi już dziś i przekonaj się o jego skuteczności na własnej skórze! Więcej o zabiegu dowiesz się na stronie: www.klinikamelitus.pl

Sekcja reklamowa