Nasze motto

,,Piękno polega na właściwej proporcji i blasku.”

Tomasz z Akwinu

Lecznica Melitus to miejsce z długą, wielopokoleniową tradycją sięgającą przedwojnia. Naszym mottem od początku jest cytat pochodzący z tekstów św. Tomasza. Pragniemy podążać za starożytnym ideałem piękna, czyli doskonałością, harmonią i blaskiem. Od 2001 roku dr n. med. Maria Noszczyk – córka prof. Henryka Noszczyka i wnuczka prof. Wojciecha Noszczyka z powodzeniem prowadzi klinikę specjalizującą się w dermatologii estetycznej.

Znakomici specjaliści oraz lata praktyki spowodowały, że w Lecznicy Melitus rozwinęła się nowa dziedzina, jaką jest Anti – Aging, czyli medycyna regeneracyjna ukierunkowana na endokrynologię, ginekologię oraz dietetykę. Ta wielodyscyplinarna specjalność zajmuje się przede wszystkim stanami fizjologicznymi człowieka pojawiającymi się z wiekiem, a nie tylko chorobami i dolegliwościami. Celem Anti – Aging jest wydłużenie życia, poprawa samopoczucia i komfortu Pacjenta.

Doświadczenie, ciężka praca oraz zaangażowanie całego personelu zaowocowało stworzeniem nowoczesnego miejsca, w którym Pacjent czuje się bezpiecznie i wie, że jego potrzeby oraz oczekiwania będą spełnione na najwyższym poziomie.

W Klinice Melitus dostępny jest najnowocześniejszy sprzęt medyczny i laserowy, a do zabiegów stosuje się wyłącznie najlepsze, sprawdzone, bezpieczne preparaty pochodzące od renomowanych producentów.

,,Zawsze zadowolenie naszych Pacjentów było naszym najważniejszym celem. Dlatego zespół lekarski cały czas się szkoli, a w leczeniu stosujemy najnowocześniejsze metody, które mają na celu wyłącznie dobro Pacjenta”.

dr n. med. Maria Noszczyk