NASZA FILOZOFIA

 

Lecznicy Melitus od początku jej istnienia przyświecał jeden cel – dobro pacjentów. Przedwojenna tradycja i historia wciąż skłania nas, aby utrzymać najwyższy poziom leczenia i opieki.

,,Zawsze zadowolenie naszych pacjentów było naszym najważniejszym celem. Dlatego zespół lekarski cały czas się szkoli, a w leczeniu stosujemy najnowocześniejsze metody, które mają na celu wyłącznie dobro pacjenta”.

Logo Lecznicy Melitus

 

 

 

 

Dr n. med. Maria Noszczyk

 

W 2001 roku, kiedy dr n. med. Maria Noszczyk – córka prof. Wojciecha Noszczyka i wnuczka prof. Henryka Noszczyka, ojca założyciela Lecznicy – otworzyła klinikę, medycyna i dermatologia estetyczna były na podobnym poziomie w Europie i na świecie. Duże zainteresowanie tą tematyką sprawiło, że klinika bardzo szybko się rozwinęła.
Od początku z Lecznicą współpracowali doświadczeni dermatolodzy, a z czasem, kiedy rozwinęła się nowa dziedzina, jaką jest Anti – Aging czy medycyna regeneracyjna, dr Maria Noszczyk nawiązała współpracę z lekarzami innych specjalności, takimi jak chirurdzy, endokrynolodzy, ginekolodzy czy interniści. Grono zadowolonych pacjentów sprawiło, że wkrótce klinika okazała się za mała – Lecznica zmieniła siedzibę na lokal bardziej dostosowany do potrzeb pacjentów.

W Klinice Melitus dostępny jest najnowocześniejszy sprzęt medyczny i laserowy, a do zabiegów stosuje się wyłącznie najnowocześniejsze, sprawdzone i bezpieczne preparaty.

Zajmujemy się leczeniem pacjentów z wykorzystaniem najnowocześniejszych osiągnięć medycyny, dlatego stale się uczymy i inwestujemy w nowe technologie.

Jednym z naszych programów jest medycyna regeneracyjna, czyli wykorzystanie do poprawy stanu skóry komórek macierzystych. W tym celu współpracujemy z najnowocześniejszymi klinicznymi ośrodkami medycznymi w Polsce.

Wszystko to przez wzgląd na kompleksową opiekę nad pacjentami, którzy są dla nas najważniejsi, a ich dobro i zdrowie stanowi dla nas cel nadrzędny.