Skip to main content
Skontaktuj się

Klinika Melitus
ul. Słowackiego 12
01-627 Warszawa

[email protected]
tel. 22 833 74 38
tel. kom: 603 060 621

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

dr Anna Dziekońska

dietetyk
dr Anna Dziekońska

Wykształcenie i specjalizacja

Lekarz z wykształceniem w zakresie dietetyki i żywienia, również z doświadczeniem pediatrycznym, zwłaszcza w opiece nad dziećmi od noworodka do 16-go roku życia. Praktyka w Oddziale Pediatrii zarówno w systemie całodobowych dyżurów w Izbie Przyjęć ( tryb ratunkowy/ pierwsza pomoc), z dobrą znajomością prawidłowego rozwoju dzieci oraz schorzeń przewlekłych.

20 lat doświadczenia w prowadzeniu międzynarodowych badań klinicznych. Działalność w zakresie dietetyki, leczenia chorób metabolicznych za pomocą diety i suplementacji; współpracująca z Centrum Medycznym EGO. W obszarze jej zainteresowań i specjalizacji leży praktyka lekarska obejmująca wspomaganie leczenia dietą oraz nowoczesne terapie uwzględniające kontrole składu i masy ciała, ze szczególnym uwzględnieniem trudnych przypadków oraz Anti Aging.

Odpowiednie dobranie składników odżywczych i zbilansowana dieta ma kluczowe znaczenie nie tylko w modyfikacji składu i masy ciała, ale również w zwalczaniu objawów schorzeń, zarówno dermatologicznych (wszelkiego rodzaju zmiany skórne), jak i endokrynologicznych.


Godziny przyjęć:


Działalność wydawnicza

W roku 2006 – otrzymała tytuł Finalisty Międzynarodowego konkursu „Clinical Researcher of the Year” organizowanego cyklicznie przez PharmaTimes U.K z zakresu badań klinicznych.