Skip to main content

Pięć sposobów na efektywne modelowanie ciała

Pięć sposobów na efektywne modelowanie ciała

Idealna figura wymaga systematycznie podejmowanych działań i konsekwentnego wyboru zdrowego stylu życia. Warto się starać o to, żeby sylwetka prezentowała się atrakcyjnie, nie tylko ze względów estetycznych, lecz także z racji wpływu wyglądu na samopoczucie.

Denerwujesz się, że nie mieścisz się w dotychczas noszone ubrania? Miewasz kiepski nastrój ze względu na prezencję swojego brzucha czy ud? To zrozumiałe, ponieważ szybka redukcja tkanki tłuszczowej i skuteczne odchudzanie mogą pozostawić ślady w postaci wiotkiej skóry. W takim przypadku dobrze wykorzystać możliwości, jakie ma współczesna medycyna estetyczna! Sprawdź pięć sposobów na efektywne modelowanie ciała i dołącz do grupy zadowolonych ze swojej aparycji!

Przeszczep własnej tkanki tłuszczowej

Lipotransfer, czyli zabieg przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej, wykorzystywany jest w medycynie estetycznej jako środek na pozbycie się zbędnych kilogramów z miejsc, takich jak brzuch, uda czy kolana. Co istotne, tłuszcz ten może być wtórnie wykorzystany, na przykład do wypełniania zmarszczek czy leczenia blizn. Modelowanie sylwetki odbywa się więc tą metodą z dodatkowym benefitem w postaci odmłodzenia, a także poprawienia wyglądu skóry. Redukcja tkanki tłuszczowej z zastosowaniem lipotransferu jest wykonywana ze znieczuleniem miejscowym, nie pozostawia blizn i nie wiąże się z długotrwałym okresem rekonwalescencji.

Redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków

Kolejnym środkiem medycyny estetycznej na redukcję tkanki tłuszczowej jest zastosowanie ultradźwięków. Doskonałe urządzenie, posługujące się tego rodzaju technologią, to Ultraformer III. Sprzęt bazuje na zastosowaniu HIFU – High Intensity Focused Ultrasound, czyli wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej, która selektywnie podgrzewa tkankę skórną i stymuluje produkcję nowego kolagenu. Dzięki temu modelowanie sylwetki odbywa się małoinwazyjnie i nie wymaga znieczulenia. Spektakularne efekty, w postaci jędrnej skóry ramion, brzucha, piersi, ud czy kolan, są widoczne bezpośrednio po wykonaniu zabiegu, a dalsze rezultaty zwiększają się po upływie około dwóch miesięcy.

Technologia Body-Jet

Rewelacyjną metodą na uzyskanie idealnej figury może być też zabieg z zastosowaniem urządzenia Body-Jet. Sprzęt wykorzystuje metodę nowoczesnej liposukcji strumieniem wodnym WAL (water-jet assisted liposuction). Redukcja tkanki tłuszczowej nie wymaga w tym wypadku hospitalizacji, a ryzyko występowania krwiaków czy siniaków jest niskie. Rezultaty terapii są imponujące, można liczyć na trwałe usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów, przy jednoczesnej implantacji komórek do modelowania innych części ciała.

Lipoliza chemiczna

Fenomenalnym sposobem na modelowanie ciała jest również lipoliza chemiczna. Technika polega na rozpuszczeniu komórek tłuszczowych, zmiany ich struktury oraz ich uwolnieniu. Efektem tego rodzaju leczenia jest idealna sylwetka, poprawa mikrokrążenia, a także ujędrnienie danego obszaru ciała. Znakomite rezultaty można uzyskać w przypadku niewielkiego otłuszczenia, między innymi podbródka, kończyn górnych i dolnych, bioder, brzucha, pośladków, ud, kolan oraz w leczeniu ginekomastii. Po redukcji tkanki tłuszczowej dobrze również poddać się zabiegom na cellulit. Jeśli interesuje Cię więcej informacji o lipolizie – Warszawa – zasięgnij opinii naszych ekspertów!

Mezoterapia antycellulitowa

Wspaniałą techniką, pozwalającą na redukcję tkanki tłuszczowej, jest także mezoterapia antycellulitowa. W terapii wykorzystywane są różne preparaty i mieszanki witaminowe. Rezultatem tego rodzaju zabiegów na cellulit jest jędrna skóra wybranych obszarów ciała.

Klinika Melitus – lipoliza – Warszawa – skontaktuj z nami i umów się na wizytę:

tel. 22 833 74 38

tel. kom: 603 060 621

Sekcja reklamowa