Skip to main content

Piękne ciało nie tylko na plaży – Ultraformer III

Piękne ciało nie tylko na plaży – Ultraformer III

Stresuje Cię myśl, że podczas wypoczynku trzeba będzie się rozebrać i pokazać swoje ciało? Zbędne kilogramy i wiotka skóra mogą przyczyniać się do powstawania kompleksów, a nawet niechęci do spędzania czasu na łonie natury. Jeśli więc nie czujesz się atrakcyjnie, czas zadbać o wygląd we właściwy sposób! Skutecznym środkiem do uzyskania idealnej figury jest urządzenie Ultraformer III.

Ultraformer III – na czym polega fenomen leczenia?

Działanie urządzenia Ultraformer III polega na wykorzystaniu technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), czyli zogniskowanej fali ultradźwiękowej w celu podgrzania tkanek, takich jak skóra, tłuszcz oraz mięśnie. Fenomen terapii polega na małej inwazyjności i zachowaniu krótkiego okresu rekonwalescencji. Niewątpliwym plusem kuracji jest bowiem fakt, że błyskawiczna redukcja tkanki tłuszczowej nie wymaga rezygnacji z aktywności życiowych, do których można powrócić już następnego dnia po wykonaniu zabiegu. Jest to zatem znakomity środek na modelowanie sylwetki i ujędrnianie skóry bez konieczności wycofywania się z życia społecznego.

Spełnione marzenie – szybka redukcja tkanki tłuszczowej

Marzysz o idealnej figurze, a dieta odchudzająca i ćwiczenia fizyczne wciąż nie spełniają Twoich oczekiwań? Nie trać nadziei! Nic nie dzieje się od razu, na wszystko potrzeba odrobiny cierpliwości i czasu. W takiej sytuacji wskazana jest redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą dodatkowego wsparcia, w postaci zastosowania nowoczesnych technik medycyny estetycznej, a Ultraformer III z pewnością jest jedną z nich. Jeśli więc szukasz czegoś, co pomoże Ci w błyskawicznym czasie uzyskać spektakularne i długotrwałe efekty, warto sprawdzić rezultaty tego rodzaju leczenia.

Leczenie z wykorzystaniem Ultraformer III – wskazania i przebieg leczenia

Wskazaniem do kuracji z zastosowaniem Ultraformer III jest nie tylko nadmiar tkanki tłuszczowej brzucha, ud, pośladków, kolan, ramion i piersi, ale również lifting twarzy, szyi oraz dekoltu. Nowoczesna terapia, której efektem jest między innymi idealna figura i jędrna skóra, może być przeprowadzona w sposób intensywny lub umiarkowany, w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji. Zabieg jest bezbolesny, a podczas jego trwania możesz odczuwać jedynie lekkie ukłucia i rozchodzenie się ciepła. Efekty leczenia widoczne są już po pierwszym zabiegu, natomiast intensyfikują się po około dwóch miesiącach. W tym wypadku redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się więc błyskawicznie, a pozytywne rezultaty utrzymują się przez okres około dwóch lat.

Jak kompleksowo zadbać o piękne ciało?

Piękne, jędrne ciało to efekt zespolenia ze sobą kilku różnych działań. W pierwszej kolejności, warto zwrócić uwagę na systematyczną aktywność fizyczną, która pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej. Ponadto, nie należy bagatelizować także zbilansowanej diety odchudzającej, bogatej w witaminy oraz mikroelementy, a ubogiej w tłuszcze i cukry. Modelowanie sylwetki dobrze jest również wesprzeć zabiegami medycyny estetycznej, takimi jak terapia Ultraformer III. Tego rodzaju leczenie wspomaga bowiem proces kształtowania zgrabnej figury oraz znacząco wpływa na ujędrnianie skóry.

Skontaktuj z nami i umów się na wizytę:

tel. 22 833 74 38

tel. kom: 603 060 621

 

 

Sekcja reklamowa