Skip to main content

Pokonaj cellulit dzięki fali akustycznej

Pokonaj cellulit dzięki fali akustycznej

W dzisiejszych czasach cellulit to problem, z którym zmaga się większość kobiet niezależnie od figury, wieku czy wagi. Niestety, dotyczy on tylko kobiet, mężczyźni nie mają tego problemu, gdyż różnią się budową anatomiczną oraz ogólnym funkcjonowaniem organizmu. Skóra w miejscach objętych cellulitem nie jest jędrna i sprężysta, a do tego jej nieestetyczny wygląd spędza kobietom sen z powiek. Najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się cellulitu jest nowoczesny zabieg falą akustyczną, który oferuje współczesna medycyna estetyczna.

Cellulit – jak powstaje?

Z definicji cellulit to nic innego jak obrzękowo – włókniejące zwyrodnienie w obrębie tkanki łącznej, które objawia się na powierzchni ciała w postaci wgłębień, wzgórków i nierówności. Cellulit potocznie określany jest skórką pomarańczy, gdyż z wyglądu przypomina ten owoc. Miejsca objęte cellulitem to przeważnie tylna część ud, pośladki, brzuch oraz ramiona. Cellulit może powstawać, gdy prowadzimy siedzący tryb życia i źle się odżywiamy. Produkty gotowe zawierające dużą ilość kalorii, nieregularne spożywanie posiłków i brak ruchu przyczynia się do odkładania w naszym ciele tkanki tłuszczowej. Przede wszystkim jednak czynnikiem, który ma największy wpływ na powstawanie cellulitu jest zaburzona gospodarka hormonalna. Najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się cellulitu są regularne ćwiczenia, dobra dieta oraz odpowiednie zabiegi kosmetyczne. Przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii walka z cellulitem jest szybka i przede wszystkim skuteczna, a nasza skóra po zabiegu staje się jędrna i piękna.

Jak skutecznie pozbyć się cellulitu?

Obecnie najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się cellulitu jest zabieg falą akustyczną Intelect RPW (Radial Pressure Wavetherapy). Jest to urządzenie emitujące rozproszoną falę akustyczną i dzięki temu doprowadza do likwidacji cellulitu. Wysokiej częstotliwości drgania docierają przez skórę do tkanek, komórki tłuszczu zmniejszają się, a produkcja kolagenu wzrasta, co nadaje skórze sprężystości. Dodatkowo dzięki redukcji cellulitu mamy lepsze krążenie krwi i dobry metabolizm. Zabieg falą akustyczną Intelect wykonywany w Lecznicy Melituspozwoli pozbyć się cellulitu raz na zawsze i zapewni naszej skórze piękny, zdrowy wygląd.

Jak wygląda zabieg falą akustyczną Intelect RPW?

Dzięki fali akustycznej Intelect RPW możemy pozbyć się tkanki tłuszczowej z ud, pośladków, brzucha oraz ramion. Przed zabiegiem na skórę nakładany jest specjalny żel, następnie przy użyciu aparatu następuje emisja fal akustycznych. Energia rozprowadza się równomiernie, a pacjent nie czuje bólu – tłumaczy dr n. med. Tomasz Pniewski dermatolog z warszawskiej Kliniki Melitus. Czas zabiegu zależny jest od wielkości obszaru ciała, na którym jest wykonywany, przeważnie jednak trwa od 20 do 60 minut. Efekt jędrnej skóry zauważalny jest już po pierwszym zabiegu, natomiast najlepsze efekty uzyskuje się po wykonaniu od 5 do 10 zabiegów przeprowadzanych co kilka dni.

Walka z cellulitem jest ciężka, ale przy zastosowaniu odpowiedniego zabiegu możesz nadać skórze piękny i jędrny wygląd. Więcej informacji o zabiegu modelowania sylwetki falą akustyczną Intelect: www.klinikamelitus.pl

Sekcja reklamowa