Skip to main content
Skontaktuj się

Klinika Melitus
ul. Słowackiego 12
01-627 Warszawa

[email protected]
tel. 22 833 74 38
tel. kom: 603 060 621

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

Pozbądź się nadpotliwości i zyskaj pewność siebie!

Pozbądź się nadpotliwości i zyskaj pewność siebie!

Nadpotliwość potrafi bardzo utrudnić życie i to dosłownie – pocą nam się nie tylko pachy, dłonie, stopy, a nawet plecy. Jak się pozbyć problemu? Z pomocą medycyny estetycznej, która wspomaga leczenie nadpotliwości na wiele sposobów.

Dlaczego nadpotliwość jest tak uciążliwa?

Po pierwsze dlatego, że bardzo ogranicza pewność siebie. Boimy się wykonywać proste czynności, jak np. podanie ręki na powitanie, w obawie przed tym, że nasza spocona dłoń wywoła wstręt u drugiej osoby. Nie chcemy odwiedzać znajomych, bo nasze stopy pocą się i zostawiają mokre ślady na podłodze, a nawet nieprzyjemnie pachną. Obawiamy się nawet ściągnąć marynarkę lub żakiet w obawie przed mokrymi plamami nie tylko pod pachami, ale także na plecach. Słowem: leczenie potliwości przy pomocy medycyny estetycznej to dla wielu ludzi ostatnia deska ratunku, by zacząć cieszyć się życiem i pozbyć się wstydu.

Jak walczyć z nadpotliwością? Botoks

Wielu próbuje pozbyć się nadpotliwości nie od dziś, bo to problem na szeroką skalę. Jak z nim walczyć przy pomocy medycyny estetycznej? Najbardziej znanymi i dostępnymi środkami, jak się okazuje. Botoks znany jest od dawna – zazwyczaj wykorzystywany jest, by przywrócić piękny i młody wygląd twarzy, ale nie tylko. Jest to także doskonały preparat hamujący nadmierne pocenie. Gdzie można go zastosować? Niemal wszędzie tam, gdzie występuje problem pocenia. Najczęściej są to pachy, dłonie i stopy. Sam zabieg polega na wstrzyknięciu cienką igłą tuż pod skórę preparatu, który niejako paraliżuje gruczoły potowe i hamuje wydzielanie potu. Zabieg jest niemal bezbolesny, ale zazwyczaj wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Co najważniejsze, efekty widoczne są już natychmiast po wykonaniu zabiegu, jednak najlepsze rezultaty daje jego sukcesywne powtarzanie.

Infini

Nowatorską metodą z pewnością jest zabieg Infini. Zabieg ten leczy problem nadpotliwości raz na zawsze. Polega na likwidacji gruczołów potowych – u wielu osób zahamowanie pocenia jest możliwe jedynie w ten sposób, bowiem ich problem jest na tyle duży, że wszelkie inne metody zawodzą. Oczywiście usuwanie gruczołów potowych nie odbywa się od razu, jest procesem wymagającym czasu. Podczas pierwszego zabiegu usuwana jest zaledwie ich część, ale i to pozwala już zauważyć efekty – redukcja nadmiernej potliwości widoczna jest niemal od razu. By jednak być w pełni usatysfakcjonowanym, niezbędne jest powtarzanie zabiegu – zaleca się wykonać 4 zabiegi w odstępach 4 tygodni. Metoda ta jest bezbolesna, ponieważ odbywa się przy znieczuleniu miejscowym.

AccuSculpt

Inną metodą jest AccuSculpt. W tym przypadku również usuwane są gruczoły potowe, ale za pomocą lasera. Co najważniejsze, zabieg jest bezpieczny i komfortowy dla pacjenta.

Zlikwiduj problem potu

Jeśli i ty, tak jak wiele innych osób, borykasz się z problemem nadmiernego pocenia, nie czekaj! Zapisz się na wizytę do najlepszych specjalistów z Kliniki Melitus w Warszawie.

Sekcja reklamowa