Skip to main content

Pozbądź się opadających powiek i zmarszczek wokół oczu z Jett Plasma Medical!

Pozbądź się opadających powiek i zmarszczek wokół oczu z Jett Plasma Medical!

Proces starzenia skóry postępuje najszybciej w okolicy oczu. Nie powinien zatem dziwić fakt, że to właśnie w okolicy oczu najszybciej pojawiają się zmarszczki oraz inne oznaki starzenia skóry. Jak z nimi walczyć? Specjaliści z naszej kliniki mają na to niezawodny sposób, a mianowicie zabieg Jett Plasma Medical. Tłumaczymy na czym polega i jakie problemy skórne jest w stanie rozwiązać!

Korekta opadających powiek

Jett Plasma Lift Medical to urządzenie, które zostało stworzone przede wszystkim z myślą o korekcji opadających powiek. Dla wielu naszych pacjentów zabieg ten stanowi idealną alternatywę plastyki powiek tradycyjną metodą chirurgiczną. Niska inwazyjność zabiegu (bez skalpela, igieł i wypełnień), prosta i krótka procedura zabiegowa, brak krwawienia, stanów zapalnych i uszkodzeń skóry, a także ograniczony do minimum okres rekonwalescencji pozabiegowej – to główne powody, dla których metoda Jett Plasma cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród naszych pacjentów. Jej ogromnym atutem jest również możliwość uzyskania widocznych, szybkich i długotrwałych efektów. W większości przypadków wystarcza przeprowadzenie pojedynczego zabiegu, aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty, a 70% efektów widać bezpośrednio po zakończonej procedurze zabiegowej!

Zabieg na zmarszczki wokół oczu

Jett Plasma Medical sprawdza się idealnie nie tylko przy korekcji opadających powiek oraz poprawie napięcia powiek górnych i dolnych, lecz także jako zabieg redukujący płytkie i głębokie zmarszczki zlokalizowane w okolicy oczu, na twarzy, szyi czy dekolcie. Urządzenie Jett Plasma, generując bezpieczne ciepło, ogrzewa skórę i prowadzi do uaktywnienia naturalnych procesów przebudowy skóry. Dzięki temu procesowi możliwe jest nie tylko bezinwazyjne podniesienie powiek, lecz także widoczna redukcja zmarszczek i poprawa jędrności skóry, czyli jednym słowem bezinwazyjny lifting twarzy. Jett Plasma pomaga zarówno w likwidacji kurzych łapek, jak i bardzo charakterystycznych bruzd wokół ust tzw. zmarszczek palacza. Wysoka skuteczność działania Jett Plasma sprawia, że specjaliści z naszej kliniki wykorzystują to urządzenie również do usuwania bardziej skomplikowanych mankamentów urody, np. blizn, rozstępów, kurzajek, brodawek, zrogowaceń, naczyniaków czy hiperpigmentacji.

Zainteresowana zabiegiem Jett Plasma Medical? Umów się na konsultację!

Jett Plasma Medical, ze względu na spektakularne efekty odmłodzenia spojrzenia i pozostałych rejonów twarzy, jest jednym z częściej wykonywanych zabiegów w naszej klinice. Jeśli i Państwo chcą dołączyć do grona pacjentów zadowolonych z przebiegu korekty opadających powiek czy liftingu twarzy, zapraszamy na konsultację wstępną, podczas której specjalista zapozna się z problemem, wykluczy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu i ustali kompleksowy plan leczenia.

Zadzwoń, by umówić się na zabieg:

tel. 22 833 74 38

tel. kom: 603 060 621

 

Sekcja reklamowa