Skip to main content
Skontaktuj się

Klinika Melitus
ul. Słowackiego 12
01-627 Warszawa

[email protected]
tel. 22 833 74 38
tel. kom: 603 060 621

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

Problem zwiotczałej skóry i opadających powiek? Mamy na to kilka sposobów!

Problem zwiotczałej skóry i opadających powiek? Mamy na to kilka sposobów!

Zmarszczki na czole, wokół oczu i ust, utrata owalu twarzy, wiotczenie skóry i opadanie powiek – to najczęstsze objawy procesu starzenia skóry.

Choć nie jesteśmy w stanie całkowicie mu zapobiec, to dzięki odpowiednio dobranym zabiegom możemy sprawić, że ten proces obejdzie się z nami dużo łaskawiej. Dziś pragniemy przedstawić Wam skuteczne sposoby na zredukowanie problemu zwiotczałej skóry i opadających powiek. Zobaczcie, jak w prosty sposób możecie poprawić wygląd swojej twarzy!

Zabieg na opadanie powiek – tradycyjna i nieinwazyjna plastyka powiek

W naszej klinice mamy do zaoferowania dwie bardzo skuteczne metody na redukcję problemu opadających powiek. Jedną z nich jest tradycyjna plastyka powiek (blefaroplastyka), która polega na wycięciu nadmiaru opadającej skóry na powiekach. Podczas zabiegu możliwe jest także usunięcie tzw. worków pod oczami, stanowiących nadmiar przemieszczonego w dół tłuszczu, co pozwala osiągnąć kompleksowy efekt odmłodzenia i odświeżenia spojrzenia. Blefaroplastyka jest zabiegiem inwazyjnym i wymaga użycia skalpela, jednak przy znaczącym opadaniu powiek, to zdecydowanie najskuteczniejsza metoda leczenia. Ogromną zaletą tradycyjnej plastyki powiek jest to, że jej efekty utrzymują się przez kilkanaście lat, a u niektórych pacjentów są nawet stałe.

Pacjentom, którzy cenią sobie mniej inwazyjne rozwiązania, a przy tym problem z opadaniem powiek nie jest u nich aż tak zaawansowany, proponujemy podnoszenie powiek przy pomocy terapii Jett Plasma Medical, wykorzystującej skuteczną technologię ultradźwięków. Zabieg charakteryzuje całkowicie nieinwazyjny i bezkrwawy przebieg – działanie urządzenia Jett Plasma Medical polega na generowaniu ciepła, które poprzez ogrzewanie skóry usuwa wskazane do zabiegu zmiany i defekty. Istotne jest to, że zabieg trwa zaledwie 15-45 minut, a 70% jego efektów widać bezpośrednio po zakończeniu procedury zabiegowej.

Zwiotczała skóra twarzy – porady

Jett Plasma Medical jest zabiegiem stworzonym nie tylko do likwidacji problemu opadania powiek, lecz także ujędrniania zwiotczałej skóry twarzy. Przy jego pomocy możemy uzyskać efekt poprawy jędrności na skórze twarzy i szyi, zlikwidować płytkie oraz głębokie zmarszczki, np. wokół ust, a także pozbyć się takich zmian, jak: hiperpigmentacja, brodawki, blizny czy naczyniaki. Jeśli zatem mamy do czynienia z kilkoma różnymi objawami starzenia skóry, warto rozważyć wybór tej kompleksowej metody odmładzania twarzy.

W walce ze zwiotczałą skórą twarzy polecamy naszym pacjentom także zabieg z wykorzystaniem innowacyjnej technologii HIFU, czyli wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej. Zabieg Ultraformer III zapewnia uzyskanie skutecznych efektów liftingu nie tylko na powierzchni twarzy, lecz także skóry całego ciała. Jak to działa? Fala ultradźwiękowa selektywnie podgrzewa tkankę skórną, a wskutek wibracji fali zwiększa się aktywność komórek skóry, które zostają pobudzone do produkcji nowego kolagenu. Zabieg jest bezinwazyjny i komfortowy dla pacjenta – nie wymaga znieczulenia i długiego okresu rekonwalescencji, a jego efekty będą zauważalne już po upływie ok. 2-3 miesięcy.

Skuteczne ujędrnianie skóry zapewni nam także Termolifting Infini RF, który polega na wyzwalaniu impulsu wewnątrz skóry przy pomocy specjalnych igiełek aplikowanych na docelową głębokość pod skórą. Termolifting jest bardzo skuteczną metodą zagęszczenia i ujędrniania skóry, a także poprawy owalu twarzy. Efekt ten uzyskuje się przy pomocy kontrolowanego ciepła, silnie stymulującego przebudowę włókien podporowych skóry. Rezultaty zabiegu pojawiają się stopniowo po 3 miesiącach od zabiegu i utrzymują się od roku do trzech lat.

Skontaktuj się z nami i umów na wizytę:

tel. 22 833 74 38

tel. kom: 603 060 621

Sekcja reklamowa