Skip to main content
Skontaktuj się

Klinika Melitus
ul. Słowackiego 12
01-627 Warszawa

[email protected]
tel. 22 833 74 38
tel. kom: 603 060 621

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

Przebarwienia i rozszerzone naczynka od słońca? Pożegnaj posłoneczne objawy starzenia się skóry dzięki fotoodmładzaniu!

Przebarwienia i rozszerzone naczynka od słońca? Pożegnaj posłoneczne objawy starzenia się skóry dzięki fotoodmładzaniu!

Już za kilka dni przywitamy długo wyczekiwaną wiosnę. Choć większość z nas nie wyobraża sobie niekorzystania z uroków słońca, to nie wszyscy mamy świadomość tego, jak duży wpływ ma ono na proces starzenia skóry. Niekorzystne działanie promieni słonecznych może być przyczyną powstawania przebarwień i piegów, a także znacznego pogorszenia kondycji skóry. Zwłaszcza, że po zimie cera jest zwykle mocno przesuszona. Na szczęście z pomocą podrażnionej i uszkodzonej skórze przychodzi zabieg fotoodmładzania, czyli laserowego odmładzania twarzy. Metoda pozwala na pozbycie się przebarwień, piegów oraz trądziku różowatego. Skóra poddana fotoodmładzaniu jest gładka i naprężona, a jej koloryt staje się wyrównany. Co ważne – zabiegowi fotoodmładzania mogą poddać się pacjenci w każdym wieku, także osoby młode, u których widoczne są pierwsze oznaki posłonecznego starzenia skóry.

Na czym polega zabieg fotoodmładzania?

Zadaniem światła stosowanego podczas zabiegu fotoodmładzania jest reaktywowanie tkanek skóry, skrócenie i przebudowanie włókien kolagenowych, a wreszcie stymulowanie aktywności komórkowej. Dzięki szerokiemu spektrum działania tego nowoczesnego urządzenia, zmarszczki ulegają znacznemu wygładzeniu, a wyraźnie rozszerzone pory zmniejszają się. Obszary skóry, które zostały poddane zabiegowi, są wyraźnie gładsze i naprężone. Przebarwienia zostają zredukowane, a zwiotczała skóra odzyskuje dawną jędrność.

Fotoodmładzanie krok po kroku

Podczas zabiegu skóra twarzy naświetlana jest intensywnym, pulsującym światłem, które zostaje odpowiednio podgrzane. Światło to wpływa na włókna kolagenowe i zmusza je do przebudowy i produkcji nowych włókien. Po naświetleniu przebarwień, ulegają one stopniowemu brązowieniu, aby po 10-12 dniach ulec złuszczeniu. Z kolei zmiany naczyniowe po zabiegu stają się bardziej wypukłe i zaczerwienione, a następnie rozjaśniają się, aż do całkowitego zblednięcia.

Wskazania do zabiegu

Zabieg fotoodmładzania skóry rekomendowany jest osobom, które zmagają się z posłonecznym rumieniem i przebarwieniami skóry. Korzystają z niego nasi pacjenci, którzy chcą zamknąć rozszerzone naczynka, zregenerować i napiąć naskórek oraz ściągnąć rozszerzone pory. Jak podkreślają nasi specjaliści, fotoodmładzanie przyniesie znakomite efekty także w przypadku redukowania:

• objawów fotostarzenia;
• płytkich zmarszczek;
• wiotkości skóry;
• niejednolitego koloru skóry;
• przebarwień;
• objawów starzenia skóry dłoni.

Zachwycające efekty

Fotoodmładzanie w naszej Klinice Melitus jest całkowicie nieinwazyjną i bezpieczną metodą na odnowę skóry oraz pozbycie się objawów starzenia. Umożliwia usunięcie przebarwień, zamknięcie poszerzonych naczyń oraz ściągnięcie porów. Nasi pacjenci, którzy poddali się zabiegowi fotoodmładzania, widzą także wyraźną różnicę w napięciu i regeneracji naskórka. Jak długo trzeba czekać na efekty? Znaczna poprawa stanu skóry widoczna jest już po pierwszym zabiegu, jednakże należy przeprowadzić około 3 zabiegi w okresie 5 tygodni, aby móc cieszyć się pełnym efektem. Warto pamiętać, że choć fotoodmładzanie skóry przynosi znakomite efekty, to nie jest w stanie zatrzymać postępującego procesu starzenia.

Kuracja fotoodmładzania w Klinice Melitus

Fotoodmładzanie jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów przez naszych pacjentów. Wszystko za sprawą rewelacyjnych efektów terapii i niskiego kosztu zabiegu. Cały proces leczenia przebiega pod okiem doświadczonych specjalistów i dzieli się na kilka etapów.

1. Podczas konsultacji wstępnej w naszej klinice lekarz specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem.
2. Po zapoznaniu się z problemem pacjenta, ustalany jest dokładny plan leczenia wraz z harmonogramem.
3. Wykonanie pierwszego zabiegu fotoodmładzania. Prognoza spodziewanych rezultatów.
4. Po wykonaniu zabiegu specjalista konsultuje z pacjentem zalecenia i umawia najbliższą wizytę kontrolną bądź też wskazuje termin następnego zabiegu.

Chcesz skorzystać z zabiegu fotoodmładzania w naszej klinice? Odwiedź stronę Kliniki Melitus, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwuj wizytę u jednego z naszych specjalistów.

Sekcja reklamowa