Skip to main content

Skuteczny sposób w walce z cellulitem – Intelect RPW

Skuteczny sposób w walce z cellulitem – Intelect RPW

Jednym z najbardziej powszechnych problemów, z którym boryka się zdecydowana większość kobiet na świecie jest cellulit. Niekiedy stosowanie kosmetyków oraz aktywność fizyczna nie pomagają się go pozbyć, dlatego z pomocą przychodzi medycyna estetyczna!

Jak zwalczyć cellulit?

Istnieje wiele sposobów, które mają pomóc w walce z pomarańczową skórką, jednak nie wszystkie są skuteczne. Na rynku dostępnych jest wiele różnych kremów, które jednak nie są w stanie całkowicie poradzić sobie ze swoim zadaniem. Najlepiej wówczas skorzystać z specjalnego zabiegu w renomowanej klinice, dzięki któremu problem pomarańczowej skórki odejdzie w zapomnienie. Jednym z takich miejsc jest Klinika Melitus, która posiada w swej ofercie zabieg wykorzystujący INTELECT RPW pozwalający nie tylko pozbyć się uporczywej tkanki tłuszczowej, ale również wymodelować oraz ujędrnić nasze ciało.

Czym jest INTELECT RPW?

Urządzenie noszące nazwę Intelect RPW ( Radial Pressure Wavetherapy) emituje radialną falę akustyczną, która pozwala zlikwidować nie tylko sam cellulit, ale co istotne, przyczyny jego powstawania. Urządzenie to posiada dwie specjalne głowice, które na celu mają wypełnienie swoich indywidualnych zadań. Pierwsza z nich  emituje wspomnianą radialną falę uderzeniową, która dociera do głębokich warstw skóry, niwelując przyczyny powstawania cellulitu, natomiast druga  powoduje  drgania o mniejszym nasileniu, przez co dokonuje drenażu limfatycznego.

Działanie INTELECT RPW jest bardzo wymierne. Emitowane przez głowice fale docierają do warstw skóry i powodują rozbicie kolagenu budującego przegrody tkanki łącznej, przez co komórki tłuszczowe tworzące cellulit zostają zmniejszone. Ponadto zabieg z wykorzystaniem INTELECT RPW pobudza krążenie krwi i limfy, co zapewnia lepszy metabolizm. Zwiększa się również kolagenu, dzięki któremu skóra jest sprężysta, jędrna i wygląda zdrowo.

Co zyskujemy?

Jednym z najważniejszych efektów zabiegu z użyciem INTELECT RPW jest  pozbycie się cellulitu . Ale nie tylko. Dzięki zabiegowi zyskamy również jędrną, elastyczną i napiętą skórę. Ponadto obszary ciała, które poddamy działaniu urządzenia ulegną  widocznemu wyszczupleniu , czasami o nawet kilka centymetrów.

Przebieg zabiegu

Zabieg z wykorzystaniem fal radialnych jest nieinwazyjny, a poprzez możliwość dobrania odpowiedniego poziomu intensywności, jest również niemal bezbolesny.Składa się on z trzech faz i trwa około 30 minut. Istnieją jednak przeciwwskazania, które wykluczają możliwość poddania się  zabiegowi. Należą do nich:

  • ciąża,
  • zaburzenia krzepliwości krwi,
  • choroby neurologiczne,
  • nowotwór znajdujący się w okolicy, którą chcemy poddać zabiegowi.

Efekty w postaci redukcji cellulitu oraz poprawie elastyczności skóry, mogą być zauważalne już  po pierwszym  zabiegu. Jednak aby utrzymywały się one długo, należy poddać się kuracji składającej się z  6 – 10 zabiegów, którą przeprowadzić należy w odstępstwach kilku  dni. Pozwoli to na utrzymywanie i pogłębienie efektów w okresie sześciu miesięcy od zakończenia kuracji.

Pozbądź się pomarańczowej skórki w Klinice Melitus i ciesz się pięknymi, zgrabnymi nogami.

Sekcja reklamowa