Stymulator tkankowy Nucleofill – kiedy warto z niego skorzystać?

Preparaty z linii Nucleofill zawierają naturalne polinukleotydy. To wyjątkowe mikrocząsteczki, które wykazują potrójne działanie: nawilżające, antyoksydacyjne i liftingujące. W ten sposób hamują proces starzenia i przywracają skórze młodzieńczy blask. Kto powinien z nich skorzystać? Prawie każdy!

Stymulator tkankowy Nucleofill – co to jest?

Stymulatory tkankowe to grupa preparatów pochodzenia naturalnego, które szybko poprawiają jędrność i gęstość skóry, jednocześnie pobudzając ją do długofalowej przebudowy. W rezultacie skutecznie rozprawiają się z oznakami starzenia i fotostarzenia, zapewniając najlepszą profilaktykę anti-aging.

Jednym z nowszych stymulatorów tkankowych jest Nucleofill. To innowacyjny preparat przeznaczony do mezoterapii igłowej. Bazuje na mocy polinukleotydów, czyli fragmentów kwasów nukleinowych DNA i RNA.

Te wyjątkowe mikrocząsteczki wykazują silne właściwości hydrofilowe. Mają zdolność do przyciągania wody i zatrzymywania jej w macierzy pozakomórkowej. W ten sposób zapewniają skórze długotrwałe nawilżenie. Co więcej, działają antyoksydacyjnie. Zmiatają wolne rodniki, przyczyniające się do powstawania zmarszczek i przebarwień. Dzięki temu chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV czy smogu.

Poprawa nawilżenia i redukcja nadmiaru wolnych rodników korzystnie zmienia środowisko komórkowe. Sprawia, że powstaje więcej fibroblastów i tworzy się więcej włókien kolagenowo-elastynowych. W rezultacie skóra naturalnie się zagęszcza i wygładza, tkanki unoszą, a zmarszczki spłycają. Polinukleotydy pobudzają skórę do biorewitalizacji skuteczniej niż kwas hialuronowy, czego efekty widać gołym okiem.

Stymulator tkankowy Nucleofill – trójkierunkowe działanie:

  • lifting na poziomie komórkowym,
  • głębokie i długotrwałe nawilżenie,
  • eliminowanie wolnych rodników.

Mezoterapia Nucleofill – jak często polecamy ją naszym Pacjentom?

Nucleofill zawiera wysoce oczyszczone polinukleotydy pochodzenia naturalnego. Nie wywołuje alergii i jest bezpieczny dla każdego rodzaju skóry. Mezoterapia Nucleofill skutecznie pobudza fizjologiczne procesy naprawcze, prowadzące do odnowy i odbudowy komórek. Przynosi świetne rezultaty, dlatego chętnie polecamy ją naszym Pacjentom. W szczególności, gdy trzeba:

  • wykonać nieinwazyjny lifting skóry, który pozwala zachować naturalne rysy twarzy,
  • ujędrnić skórę, spłycić zmarszczki i bruzdy,
  • pokonać objawy stresu oksydacyjnego,
  • przywrócić suchej, odwodnionej skórze odpowiednie nawilżenie,
  • przygotować skórę do zabiegów wolumetrycznych.

Stymulator tkankowy Nucleofill jest dostępny w dwóch odsłonach.

  • Nucleofill Soft Plus
  • Nucleofill Medium Plus

Mezoterapia Nucleofill ma bardzo szerokie zastosowanie. Sprawdza się zarówno jako first-treatment, czyli wczesna profilaktyka anti-aging, a także terapia przeciwzmarszczkowa i odmładzająca. Może być stosowana jako zabieg docelowy oraz wspomagający. Nadaje się zarówno dla cery młodej, jak i dojrzałej, atopowej i naczyniowej, przesuszonej, przebarwionej, wiotkiej, poszarzałej, zmęczonej… zakres wskazań jest rozległy, a przy tym nie ma ograniczeń wiekowych!

Jeśli chcesz świadomie zadbać o skórę, pozbyć się zmarszczek, przebarwień, blizn, skorzystaj z mocy polinukleoidów. Stymulatory tkankowe Nukleofil przynoszą spektakularną poprawę uzyskaną w sposób naturalny, nieinwazyjny i wysoce bezpieczny. Możesz z nich skorzystać pod okiem specjalistów Kliniki Melitus. Zabiegi wykonują dr Stella Korycińska i dr n. med. Maria Noszczyk.

Zapraszamy na mezoterapię Nucleofill do naszych gabinetów w Warszawie!

A jeśli chcesz poznać więcej preparatów, jak Nucleofill czy Profhilo, przeczytaj artykuł o stymulatorach tkankowych!