Skip to main content

Szybkie i skuteczne zabiegi odmładzające twarz. Skorzystaj z naszej promocji!

Szybkie i skuteczne zabiegi odmładzające twarz. Skorzystaj z naszej promocji!

Decydując się na wykonanie zabiegów odmładzających twarz w gabinetach medycyny estetycznej, większość z nas chciałaby cieszyć się ich efektami bezpośrednio po zakończonej procedurze zabiegowej.

Niestety, niektóre z terapii wymagają więcej czasu na całkowitą przebudowę i regenerację skóry, która dopiero po kilku miesiącach przynosi pełen efekt liftingu. Są jednak również takie zabiegi, których rezultaty zauważymy już po kilku lub kilkunastu dniach od ich wykonania. Należą do nich m.in. odmładzanie twarzy kwasem hialuronowym czy ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym. Postanowiliśmy przybliżyć Wam działanie tych dwóch metod odmładzających, a jednocześnie zachęcić do skorzystania z 20% zniżki właśnie na zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i osocza bogatopłytkowego.

Odmładzanie kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to jedna z tradycyjnych substancji wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Jej popularność wśród pacjentów nie maleje od lat, a wynika to z kilku głównych powodów:

  • kwas hialuronowy jest substancją biozgodną z kwasem występującym naturalnie w naszym organizmie, co minimalizuje ryzyko pojawienia się niepożądanych reakcji ze strony układu immunologicznego; oznacza to tym samym, że kwas hialuronowy jest jedną z bezpieczniejszych substancji wykorzystywanych w medycynie estetycznej,
  • odmładzanie twarzy kwasem hialuronowym trwa zaledwie około 30 minut, dlatego terapia jest zaliczana do grupy tzw. zabiegów lunchowych,
  • tak samo, jak procedura zabiegowa, równie szybkie są rezultaty odmładzania twarzy kwasem hialuronowym – pierwsze efekty pojawiają się niemalże natychmiast po wykonaniu zabiegu, zaś po kilku dniach, gdy znikną wszelkie zaczerwienienia, obrzęki i drobne wybroczyny, pojawi się efekt finalny w postaci wypełnionych zmarszczek i bruzd, zwiększenia nawilżenia i jędrności skóry, a także poprawy owalu twarzy,
  • terapia z użyciem kwasu hialuronowego nie wymaga częstego powtarzania – efekty mogą utrzymać się nawet do 12 miesięcy, co stanowi jego bardzo dużą zaletę.

Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym

Kolejnym zabiegiem, który przynosi szybkie efekty odmłodzenia i który obecnie znajduje się w naszej letniej promocji, jest ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym. To, zaraz po autologicznych przeszczepach tłuszczu, jedna z najbardziej naturalnych terapii z zakresu medycyny estetycznej. Głównie z tego powodu, że do zabiegu wykorzystywane jest osocze pobrane bezpośrednio z krwi pacjenta, w którym znajdują się wszelkie naturalne czynniki pozwalające na skuteczną regenerację i odbudowę tkanek. ,,Wampirzy lifting”, trwający zaledwie 20 minut, prowadzi do widocznego spłycenia zmarszczek, poprawy gęstości i ujędrnienia skóry, a także nadania jej bardziej promiennego kolorytu. Pierwsze efekty będą zauważalne po upływie kilkunastu dni od zabiegu, zaś finalny efekt pojawi się maksymalnie po miesiącu. Podobnie, jak w przypadku terapii kwasem hialuronowym, efekt może utrzymać się od 6 do nawet 12 miesięcy. Zabieg sprawdzi się idealnie u osób, które preferują naturalne terapie przeciwstarzeniowe, a także uczulonych na preparaty stosowane powszechnie w medycynie estetycznej.

Skuteczne sposoby na odmłodzenie twarzy

Zainteresowały Cię przedstawione szybkie i skuteczne zabiegi odmładzające twarz? Umów się na wizytę konsultacyjną w Klinice Melitus jeszcze dziś, aby móc skorzystać z wyjątkowej promocji ostrzykiwania skóry kwasem hialuronowym lub osoczem bogatopłytkowym. Zapoznaj się też z pełną ofertą naszych zabiegów odmładzających na twarz i dobierz wraz ze specjalistą najbardziej optymalną metodę odmładzania.

Skontaktuj się z nami i umów na wizytę:

tel. 22 833 74 38

tel. kom: 603 060 621

Sekcja reklamowa