Skip to main content
Skontaktuj się

Klinika Melitus
ul. Słowackiego 12
01-627 Warszawa

[email protected]
tel. 22 833 74 38
tel. kom: 603 060 621

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

Szybkie odchudzanie przed feriami, ślubem lub ważną uroczystością rodzinną? Mamy na to niezawodny sposób!

Szybkie odchudzanie przed feriami, ślubem lub ważną uroczystością rodzinną? Mamy na to niezawodny sposób!

Masz przed sobą wyjazd na ferie, ślub lub ważną uroczystość rodzinną i marzysz o tym, aby jak najszybciej zrzucić kilka zbędnych kilogramów?

Oczywiście, najlepszym rozwiązaniem byłoby w tej sytuacji rozpoczęcie odpowiedniej diety i ćwiczeń fizycznych, jednak prawda jest taka, że tradycyjne metody odchudzania nie zawsze są w stanie przynieść tak szybkie efekty, jak byśmy tego oczekiwali. W naszej klinice znajdziecie jednak sposób na szybkie odchudzanie, który pozwoli Wam zmniejszyć objętość ciała jeszcze tego samego dnia nawet o 2 rozmiary. Jest nim zabieg wyszczuplający Body Jet, który nazywany jest liposukcją bez skalpela.

Szybki sposób na schudnięcie? Zabieg Body Jet!

Na początku trzeba zaznaczyć, że zabieg Body Jet nie jest alternatywną metodą odchudzania – dieta i ćwiczenia fizyczne stanowią w tym przypadku podstawę, jednak zabieg stanowi idealną metodę wspomagającą, gdy zależy nam na uzyskaniu szybkich i widocznych efektów wyszczuplenia. Choć zabieg przynosi imponujące rezultaty, po jego wykonaniu zaleca się nadal prowadzenie zdrowego stylu życia w celu utrzymania uzyskanych efektów. Co prawda komórki tłuszczowe są trwale usuwane z organizmu, w związku z czym nie ma możliwości, aby ponownie wypełniły się tłuszczem, jednak tłuszcz może nadal odkładać się w miejscach, które nie zostały poddane leczeniu.

Na czym polega zabieg odchudzający Body Jet?

Body Jet jest nowatorską metodą trwałego usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej, wykorzystującą niekonwencjonalną technologię liposukcji strumieniem wodnym, który wypłukuje nagromadzone komórki tłuszczowe z wybranych części ciała. Wprowadzony pod skórę roztwór wodny rozbija komórki tłuszczowe, a rozbity tłuszcz zostaje w następnej kolejności odessany przy pomocy kaniuli, przez co organizm nie musi się go samodzielnie pozbywać. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu nie jest dla pacjenta bolesny. Po zabiegu pacjent również nie odczuwa uciążliwych dolegliwości poza niewielką tkliwością i bólem uciskowym w okolicy poddanej zabiegowi.

Skuteczne i szybkie odchudzanie – efekty

Nasi pacjenci bardzo cenią sobie zabieg liposukcji bez skalpela ze względu na jego zaskakujące efekty. Rezultaty zabiegu widoczne są od razu po zabiegu, co stanowi idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na błyskawicznej utracie zbędnych kilogramów przed wakacjami, ślubem, weselem czy każdą inną okazją, na której chcą zaprezentować swoją perfekcyjną sylwetkę. Większość naszych pacjentów po przeprowadzonym zabiegu zauważyło zmniejszenie objętości swojego ciała o 1-2 rozmiary, co stanowi bardzo satysfakcjonujący efekt. Dodatkowo, rezultaty zabiegu pogłębiają się i stabilizują w ciągu następnych 3-6 miesięcy.

Body Jet – czym różni się od tradycyjnej liposukcji?

Zabieg Body Jet stanowi przełom w stosowanych do tej pory metodach liposukcji. System wykorzystujący metodę liposukcji strumieniem wodnym charakteryzuje się znacznie mniejszą inwazyjnością, pozwalając na bardzo precyzyjne oddzielenie tkanki tłuszczowej od tkanki włóknistej bez znacznego naruszania ciągłości tych struktur. Przy zabiegu Body Jet mamy do czynienia z bardzo małą ilością krwi i innych płynów w odessanym tłuszczu – płyny te stanowią 1-3% w porównaniu nawet z 40% płynów odczynowych po wykonaniu klasycznej liposukcji. Sprawia to, że pacjent ma do czynienia ze znacznie mniejszym obrzękiem, który zazwyczaj towarzyszy tego typu zabiegom, dzięki czemu jest w stanie od razu zauważyć efekt. Niewielki obrzęk umożliwia też dokładniejsze przeprowadzenie zabiegu i bardziej precyzyjne wymodelowanie sylwetki.

Zainteresowało Cię ,,szybkie odchudzanie” przy pomocy zabiegu Body Jet? Umów się na wizytę konsultacyjną w naszej klinice!

Sekcja reklamowa