Skip to main content
Skontaktuj się

Klinika Melitus
ul. Słowackiego 12
01-627 Warszawa

[email protected]
tel. 22 833 74 38
tel. kom: 603 060 621

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

Ultraformer III – prosty sposób na ujędrnienie biustu po karmieniu!

Ultraformer III – prosty sposób na ujędrnienie biustu po karmieniu!

Ciąża i okres laktacji w wyraźny sposób zmieniają ciało kobiety. Mamy tu na myśli nie tylko ogólny wygląd sylwetki, który zmienia się podczas ciąży, lecz także wygląd piersi, które tracą swoją pierwotną jędrność i elastyczność. Wiele kobiet stara się poprawić kondycję swojego biustu poprzez pielęgnację lub ćwiczenia, jednak nie zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty. Specjaliści z naszej kliniki mają skuteczne rozwiązanie na problem wiotkiej skóry na biuście – zabieg Ultraformer III.

Dlaczego ciąża i karmienie tak zmieniają wygląd piersi?

Karmienie piersią posiada wiele zalet, w szczególności w odniesieniu do odporności i zdrowia naszego malucha. Nie zmienia to jednak faktu, że w większości przypadków proces laktacji zmienia wygląd biustu nie do poznania. Pierwsze zmiany stają się zauważalne jeszcze w ciąży, za co odpowiadają hormony żeńskie i rozrastanie się płatów gruczołu sutkowego produkującego mleko. Piersi zwiększają się czasem o 1-2 rozmiary, stając się pełniejszymi, twardszymi i cięższymi. Po okresie laktacji biust wraca do swojego poprzedniego rozmiaru, ale skóra jest w takim stopniu rozciągnięta, że nie może samodzielnie się obkurczyć, przez co staje się wiotka i mało elastyczna.

Jak ujędrnić biust? Ultraformer III służy pomocą

Ultraformer to urządzenie wykorzystujące technologię ultradźwięków HIFU – High Intensity Focused Ultrasound – do całkowicie nieinwazyjnego liftingu skóry twarzy lub ciała. Działanie urządzenia oparte jest na wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej, która selektywnie podgrzewa tkankę skórną, a jej wibracje prowadzą do zwiększenia aktywności komórek skóry poprzez pobudzanie ich do intensywnej regeneracji i wytwarzania nowego kolagenu – białka, które wraz z elastyną nadaje skórze niezwykłe właściwości: elastyczność, napięcie i jędrność. Zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków jest obecnie jednym z chętniej wybieranych przez naszych pacjentów rozwiązaniem przy problemie wiotkiej i mało elastycznej skóry. Sprawdza się idealnie przy ujędrnianiu biustu po karmieniu.

Jak poprawić wygląd biustu? Spektakularne efekty po zabiegu ultradźwiękami

Zabieg Ultraformer III przynosi spektakularne efekty ujędrnienia biustu, którego wygląd uległ zmianom w okresie laktacji. Piersi stają się ponownie jędrne i uniesione, a pierwsze efekty są widoczne już po jednym wykonanym zabiegu. Rezultaty pogłębiają się wraz z upływem czasu, a my możemy cieszyć się jędrnym biustem nawet do 2 lat. Bardzo ważne jest jednak to, że efekty liftingu biustu jesteśmy w stanie uzyskać bez użycia skalpela, a tym samym bez poważnych dolegliwości bólowych i konieczności przechodzenia długiego okresu rekonwalescencji. Zabieg nie wyłącza nas na długi czas z codziennej aktywności i właściwie bezpośrednio po jego zakończeniu możemy wrócić do swoich obowiązków.

Nie tylko jędrne piersi – pozbądź się wiotkiej skóry na brzuchu

Ultraformer to doskonały sposób na ujędrnienie nie tylko piersi, lecz także innych części ciała, które zmieniły się w wyniku przebytej ciąży oraz porodu, np. brzucha. Kilka zabiegów wykonanych przy pomocy unikalnej technologii HIFU pomoże nam bardzo szybko powrócić do formy po porodzie. Kiedy jeszcze warto rozważyć przeprowadzenie zabiegu Ultraformer? Między innymi przy wiotkiej skórze na ramionach, pośladkach, udach i kolanach, a także szukając nieinwazyjnej alternatywny dla liftingu policzków, szyi lub czoła.

Więcej informacji na temat zabiegu Ultraformer III znajdziesz na stronie: https://klinikamelitus.pl/dermatochirurgia/ultraformer-iii/

 

 

Sekcja reklamowa