Skip to main content

Urzekająca sylwetka bez cellulitu dzięki Intelect RPW

Urzekająca sylwetka bez cellulitu dzięki Intelect RPW

Są rzeczy, które mogą przeszkadzać nam w utrzymaniu wysokiej samooceny. Jedną z nich jest cellulit. Nierówna powierzchnia skóry często bywa powodem niezadowolenia z własnego wyglądu i zaniżenia samooceny. Współczesna medycyna estetyczna posiada innowacyjne narzędzie do rozwiązania tego problemu, to urządzenie Intelect RPW!

Intelect RPW – co to jest?

Nowoczesne urządzenie Intelect RPW (Radial Pressure Wavetherapy) to amerykański sprzęt, wyprodukowany przez międzynarodową firmę DJO GLOBAL, emitujący radialną falę akustyczną. Został stworzony w celu redukcji cellulitu i ujędrniania skóry. Dzięki dwóm głowicom – Storz Medical i V-actor, system pozwala na zlikwidowanie pomarańczowej skórki i remodelowanie ciała nawet do -7cm. Innowacyjna technologia jest obecnie w czołówce najskuteczniejszych zabiegów na cellulit. Swoją efektywność zawdzięcza między innymi głębokiemu i precyzyjnemu przenikaniu przez skórę fal akustycznych, które pobudzają krążenie, a także wpływają na produkcję kolagenu. W ten sposób cellulit wodny i wiotkie obszary ciała zostają ujędrnione oraz wygładzone.

Sposoby na cellulit wodny i tłuszczowy

Zarówno cellulit wodny, jak i tłuszczowy wymaga systematycznej dbałości o organizm, na różnych obszarach. Dobrze jest stosować delikatne metody zwalczania pomarańczowej skórki, jakimi są chociażby tabletki na cellulit, które zawierają wiele korzystnych dla organizmu składników, takich jak na przykład nienasycone kwasy omega-3, witaminy czy aminokwasy. Tego rodzaju kurację, warto wesprzeć skutecznymi zabiegami na cellulit z zastosowaniem Intelect RPW, które są nieinwazyjne, praktycznie bezbolesne oraz nie wymagają rekonwalescencji. W połączeniu z regularnymi, fizycznymi ćwiczeniami na cellulit są świetnym antidotum na mankamenty sylwetki. Tak skondensowane działania z pewnością przyniosą trwały efekt, w postaci redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu na udach, pośladkach, brzuchu i ramionach.

Jak zwiększyć swoją atrakcyjność?

Warto zwrócić uwagę na swoje atuty i pielęgnować ciało, niezależnie od wieku. Oszałamiająca prezencja nie jest kwestią przypadku, tylko systematycznie podejmowanych wysiłków na rzecz zdrowia oraz wyglądu. Celną strategią są bez wątpienia zabiegi na cellulit z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu Intelect RPW, a także regularne uprawianie sportu i przyjmowanie odpowiednich suplementów diety. Jeśli więc borykasz się z problemem cellulitu wodnego czy tłuszczowego, rozpocznij uporządkowaną pracę nad własnymi niedoskonałościami i redukcją tkanki tłuszczowej, a wkrótce zobaczysz jej owoce. Cellulit na udach, brzuchu, pośladkach i ramionach zniknie, a Twoja sylwetka będzie wreszcie idealnie szczupła!

Skontaktuj z nami i umów się na wizytę:

tel. 22 833 74 38

tel. kom: 603 060 621

 

Sekcja reklamowa