Skip to main content
Skontaktuj się

Klinika Melitus
ul. Słowackiego 12
01-627 Warszawa

[email protected]
tel. 22 833 74 38
tel. kom: 603 060 621

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

Jak zniwelować nadmiar tłuszczu? Lipoliza chemiczna

Jak zniwelować nadmiar tłuszczu? Lipoliza chemiczna

Chcesz wymodelować swoją figurę? W dodatku szybko i bezboleśnie? Wystarczy, że sprawdzisz, jakie możliwości daje lipoliza chemiczna – innowacyjny zabieg medycyny estetycznej, który pozwoli ci uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Lipoliza chemiczna – droga do pięknej sylwetki

Modelowanie sylwetki to nie taka prosta sprawa – na niektóre kobiety nie działa ani dieta, ani ćwiczenia pomimo tego, że odżywiają się zdrowo, a każdą wolną chwilę spędzają na siłowni. Mimo wysiłków boczki i tak nie znikają, a fałdki na brzuchu dalej spędzają sen z powiek. W takim przypadku ostatnią deską ratunku jest odsysanie tłuszczu. Wokół liposukcji narosło wiele mitów i nie każda kobieta chce się jej poddać. Alternatywnym rozwiązaniem może okazać się lipoliza chemiczna. Do kogo jest skierowana? Przede wszystkim do osób, które nie mogą lub nie chcą poddać się tradycyjnemu odsysaniu tłuszczu. Zabieg polega na wstrzyknięciu – dokładnie w miejsce, gdzie nagromadziła się tkanka tłuszczowa – specjalnego preparatu w ściśle określonej przez lekarza dawce. Takie działanie powoduje, że substancja aktywna uszkadza tkanki tłuszczowe, które następnie są usuwane w przyspieszonym tempie z organizmu.

Jakie korzyści niesie zabieg?

Niechirurgiczna liposukcja to przede wszystkim zabieg bezpieczny, który pozwala na osiągnięcie wspaniałych rezultatów zdrowotnych, ale także urodowych. Dzięki usunięciu z organizmu nadmiaru tkanki tłuszczowej metabolizm znacznie przyspiesza, a mikrokrążenie poprawia się. Gdy martwe i nieużyteczne komórki zostają usunięte, następuje regeneracja skóry. Zapewne dlatego, że jest to zabieg nieinwazyjny, niemal bezbolesny, bezpieczny i precyzyjny, wiele kobiet decyduje się go wykonać,  aby pozbyć się tzw. podwójnego podbródka.

Zabieg dla każdego

Zabieg jest niemal bezbolesny, dzięki czemu nie ogranicza planów zawodowych, a także prywatnych. Po zabiegu pacjent może odczuwać niewielkie swędzenie i pieczenie, może wystąpić także obrzęk, który zazwyczaj znika po kilku godzinach. Możliwe jest również wystąpienie ogólnego przemęczenia, które jednak po zabiegu szybko ustępuje. Cały zabieg trwa od 40 do 60 minut, a pierwsze efekty widoczne są po ok 6-8 tygodniach. Ważne, by nie poprzestać na jednym zabiegu – by osiągnąć jak najlepsze rezultaty, warto poddać się serii od 3 do 4 zabiegów. Nie musisz obawiać się, że nie jest to zabieg dla ciebie – może się mu poddać niemal każdy i to nie tylko osoba, która boi się tradycyjnej liposukcji, ale także osoby, u których występują przeciwwskazania zdrowotne do wykonania tradycyjnego odsysania.

Jeżeli chcesz wymodelować swoją sylwetkę to nie czekaj! Zgłoś się na zabieg lipolizy chemicznej w Klinice Melitus i ciesz się życiem na nowo!

 

Sekcja reklamowa