Skip to main content
Skontaktuj się

Klinika Melitus
ul. Słowackiego 12
01-627 Warszawa

[email protected]
tel. 22 833 74 38
tel. kom: 603 060 621

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

Zwiotczała skóra ciała? Zastosuj nici liftingujące ciało i poczuj się dobrze we własnej skórze!

Zwiotczała skóra ciała? Zastosuj nici liftingujące ciało i poczuj się dobrze we własnej skórze!

Upływający czas zostawia ślad nie tylko w ludzkich umysłach, lecz także zapisuje nasze doświadczenia w postaci zmarszczek i zwiotczałych fałd na skórze. Postęp cywilizacji przyniósł kolejne osiągnięcia w medycynie estetycznej. Choć nie da się zatrzymać czasu, można bezpieczne i efektywnie naprawić skutki jego działania za pomocą nici liftingujących.

Rodzaje nici liftingujących

Luźna, zwiotczała skóra na ciele przestała być problemem. Liftingowi za pomocą nici poddać możemy takie partie ciała, jak ramiona, uda, brzuch, piersi i pośladki. Lecznica Melitus w celu podniesienia skóry wykorzystuje nici liftingujące z rodzaju PDO. Są to wchłanialne nici polidioksanowe, wchłanialne nici typu Happy Lift i nici liftingujące Aptos, które mogą być zarówno wchłanialne, jak też niewchłanialne. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i dopiero po uprzedniej konsultacji, lekarze podejmują decyzję odnośnie wyboru rodzaju nici – dodają eksperci.

Nici liftingujące PDO

Pierwszy zabieg z użyciem nici liftingujących odbywa się na ogół przy użyciu nici polidioksanowych. Powodują one pożądane napięcie skóry, przy czym tworzą w jej wnętrzu dodatkowe wzmocnienie na kształt “rusztowania” dla naturalnych włókien kolagenowych. Skóra wiotczeje i staje się luźniejsza z powodu zanikającego stopniowo kolagenu. Dzięki użyciu nici PDO kolagen jest uzupełniany w wymagających tego miejscach i jednocześnie stymuluje syntezę własnych włókien.

Nici liftingujące Happy Lift

Oprócz powszechnie stosowanych powszechnie nici PDO, specjaliści stosują również nici typu Happy Lift. Ich zadaniem jest “podwieszenie się” na obecnych w skórze włóknach. W ten sposób otrzymujemy lifting mechaniczny.

Nici liftingujące Aptos

Zwiotczała skóra brzucha, ud, ramion, pośladków bądź piersi może być zliftingowana nićmi Aptos. Lifting odbywa się w głębszych warstwach skóry i tkance podskórnej. Nici liftingujące typu Aptos pozwalają uzyskać najlepsze efekty liftingu zarówno skóry, jak i przemieszczonego wraz z upływem lat tłuszczu.

Jak przebiega zabieg liftingujący?

Skóra przeznaczona do przeprowadzenia zabiegu liftingującego jest znieczulana przy pomocy zastrzyku lub maści znieczulającej. Efekty, jakich możemy spodziewać się po zastosowaniu nici wchłanialnych utrzymują się przez okres dwóch lat – informuje dr n. med. Maria Noszczyk, dermatolog z Lecznicy Melitus. W przypadku nici niewchłanialnych rezultat utrzymuje się zdecydowanie dłużej. Więcej informacji na temat liftingu twarzy można znaleźć na stronie internetowej: https://klinikamelitus.pl/dermatochirurgia/nici-liftingujace-cialo/

Sekcja reklamowa