Skip to main content

Ciało gładkie na lato i lata! Fotodepilacja LightSheer Desire

Ciało gładkie na lato i lata! Fotodepilacja LightSheer Desire

Zbliża się Twój wymarzony urlop, wyjazd planowany i odkładany w nieskończoność. Aż w końcu dojdzie do skutku, a Ty cieszysz się jak dziecko.

Teraz przed Tobą czas intensywnych przygotowań, a w tym komplet zabiegów, aby z dumą prezentować piękne ciało w kostiumie kąpielowym. Za co zabierzesz się najpierw? Jeśli Twoim problemem jest nadmiar włosków na nogach czy pod pachami, musisz jak najprędzej zadziałać. W końcu ciało na plaży musi być gładkie! Zobacz, jak osiągnąć wspaniałe rezultaty z nowoczesnym zabiegiem fotodepilacji!

Zlikwiduj problem szybko i skutecznie!

Gładkie nogi, brak włosków pod pachami to podstawa na lato. Nie wyobrażasz sobie krótkiej, letniej sukienki na ramiączka i nieogolonych widocznych miejsc. Dlatego szukasz idealnej metody na szybkie pozbycie się do niczego niepotrzebnego Ci zarostu. Fotodepilacja do idealny sposób na uzyskanie pięknej, gładkiej skóry w dość krótkim czasie. Po serii zabiegów, która zazwyczaj składa się z 5 sesji, następuje redukcja owłosienia aż do 90%! To naprawdę doskonały rezultat. Co najważniejsze, pozbywasz się włosów nie na jedno lato, a na całe lata! Warto się skusić, prawda? Jeśli boisz się, że metoda jest niebezpieczna lub wpłynie niekorzystnie, spieszymy, aby Cię uspokoić, światło lasera działa jedynie powierzchownie i nie wpływa w żaden sposób na funkcje organizmu. Możesz czuć się bezpiecznie i bez obaw poddać się skutecznej epilacji.

Jak działa laser LightSheer Desire?

Laser diodowy LightSheer Desire doskonale radzi sobie z usuwaniem niechcianego owłosienia z okolicy nóg, pach, bikini, rąk, a także twarzy. Jego działanie polega na niszczeniu mieszka włosowego, co zapobiega ponownemu odrostowi włosów. Wiązka energii przenika w głąb skóry (do 2 mm), gdzie zostaje pochłonięta przez melaninę. Tam zamienia się w ciepło, które uszkadza macierz włosa. Musisz jednak pamiętać, że laser działa jedynie na włosy będące w fazie wzrostu, nie na te znajdujące się w uśpieniu. Zatem, aby pozbyć się jak największej ilości włosów, musisz zastosować całą serię zabiegów. Dopiero takie postępowanie pozwoli Ci cieszyć się wspaniałymi efektami niezwykle gładkiego ciała.

Co musisz wiedzieć o zabiegu?

Urządzenie do przeprowadzenia fotodepilacji LightSheer Desire wyposażone jest w specjalny system chłodzenia, dzięki któremu cały zabieg jest bezbolesny i nie powoduje dyskomfortu. Pozbywanie się włosków nigdy wcześniej nie było tak przyjemne! Do depilacji musisz się jednak specjalnie przygotować. Zrezygnuj z opalania, ponieważ zabieg nie może zostać przeprowadzony na świeżej opaleniźnie. Nie wyrywaj włosków przed zabiegiem ani nie stosuj depilacji kremami, usuwanie owłosienia pozostaw nam! Przejrzyj także listę leków, które przyjmujesz, odczekaj tydzień po odstawieniu antybiotyków, leków światłouczulających, a także preparatów złuszczających, zawierających retinol i witaminę C (tu odczekaj miesiąc). Przed zabiegiem zadbaj o to, aby miejsce depilowania było umyte, ogolone i niczym nieposmarowane.

Przeciwwskazania do fotodepilacji

Nie zawsze i nie każdy może skorzystać z zabiegu laserowego usuwania owłosienia. Głównymi przeciwwskazaniami są:

  • świeża opalenizna oraz stosowanie leków fotouczulających, należy zadbać, aby upłynął tydzień od odstawienia preparatów i około 3 tygodnie od opalania,
  • depilacja mechaniczna, tu musi upłynąć miesiąc od ostatniego usuwania włosków,
  • łuszczyca i bielactwo,
  • ciąża i okres laktacji.

Przyjdź do nas i zapytaj o zabieg fotodepilacji. Pozbądź się zbędnych włosków szybko i skutecznie!

 

Skontaktuj się z nami i umów na wizytę:

tel. 22 833 74 38

tel. kom: 603 060 621

Sekcja reklamowa