Skip to main content
Skontaktuj się

Klinika Melitus
ul. Słowackiego 12
01-627 Warszawa

[email protected]
tel. 22 833 74 38
tel. kom: 603 060 621

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

Laser Lumecca Inmode – najlepszy na rumień i przebarwienia!

Laser Lumecca Inmode – najlepszy na rumień i przebarwienia!

Laser Lumecca Inmode to laser hybrydowy, łączący właściwości lasera KTP, lasera barwnikowego i urządzenia IPL. Obecnie zabiegi z jego wykorzystaniem uznaje się za najbardziej efektywny sposób na przebarwienia skóry, rumień i trądzik różowaty.

Laser Lumecca Inmode – poznaj technologię

Laser Lumecca Inmode to innowacyjne urządzenie łączące właściwości:

  • lasera diodowego KTP (typowo “naczynkowego”, o częstotliwości 523nm),
  • lasera barwnikowego (działa dzięki zjawisku absorpcji, impuls światła pochłaniany jest przez barwnik organiczny),
  • urządzenia IPL (wykorzystuje zjawisko selektywnej termolizy, bardzo precyzyjny, wymierzony w źródło problemu).

Lucca Inmode to laser hybrydowy, wyróżniający się unikalnymi parametrami. Zapewnia optymalne spektrum światła i dostatecznie wysoką moc szczytową, aby móc zostać uznanym za najlepszy w usuwaniu zmian barwnikowych i pigmentacyjnych. Tym bardziej, że pozwala bardzo precyzyjnie dopasować wiązkę światła do charakteru usuwanych zmian, co oznacza jeszcze większe bezpieczeństwo.

Zabieg Lumecca Inmode – zobacz efekty

Kiedy klasyczne systemy IPL (światła pulsacyjnego) generują impulsy na poziomie 20-30 milisekund, laser Lumecca Inmode emituje je zaledwie w 3-4 milisekundy. Tyle wystarczy, aby wiązka światła o stosunkowo niskiej częstotliwości 500-600 nm skutecznie zadziałała na przebarwienia i rozszerzone naczynia krwionośne. Wysoka efektywność zabiegu Lumecca wynika właśnie z połączenia krótkich impulsów światła i ich wysokiej mocy szczytowej. Dzięki temu w trakcie jednej procedury może zostać zamkniętych więcej naczynek, a w przypadku przebarwień, dochodzi do większej absorpcji (pochłaniania) melaniny – w porównaniu do klasycznych terapii IPL.

Bezpośrednio po zabiegu skóra staje się jaśniejsza, gładsza i bardziej napięta. Pełen efekt uwidacznia się 1-2 tygodniach, choć dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii zabiegów. Przebarwienia znikają, naczynia zostają zamknięte, a ponadto skóra staje się zdrowo zregenerowana i odmłodzona. Po terapii należy stosować pełną fotoprotekcję – unikać opalania i stosować kosmetyki z filtrami ochronnymi.

Zabieg Lumecca – sprawdź, czy możesz skorzystać

Zabieg Lumecca przeznaczony jest dla wszystkich osób borykających się z problemami naczyniowymi i barwnikowymi. To także rozwiązanie dla walczących z trądzikiem różowatym i objawami fotostarzenia się skóry. Laser Lumecca IPL doskonale poradzi sobie z wykwitami, teleangiektazjami i naczyniami powierzchownymi o średnicy do 1,5 mm. Oprócz tego pozwala usunąć przebarwienia skóry różnego pochodzenia (po opalaniu, starcze, hormonalne, pozapalne), jak również spłycić zmarszczki czy wygładzić powierzchnię skóry.

Dowiedz się więcej o leczeniu trądziku różowatego.

Z lasera Lumecca Inmode mogą skorzystać wszyscy, cieszący się ogólnym zdrowiem. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest nieuregulowana cukrzyca, epilepsja i zaburzenia pigmentacji, Z laseroterapii nie powinny korzystać kobiety w ciąży ani karmiące piersią. Zabiegu nie wykonuje się także u osób przyjmujących leki fotouczulające oraz mocno opalonych.

Zabieg Lumecca Inmode – umów się na wizytę

Laser Lumecca Inmode pozwala skutecznie wyeliminować problemy cery naczynkowej, trądzikowej i rozjaśnić nawet głębokie przebarwienia. Terapia może obejmować dowolne partie ciała. Lumecca to wysoce efektywna i bezpieczna metoda, która nie zajmuje wiele czasu – zabieg trwa około 20 min, skóra zostaje całkowicie zregenerowana na przestrzeni dwóch tygodni. Aby skorzystać z zabiegu Lumecca, umów się na konsultacje do Kliniki Melitus. Zabieg wykonuje specjalista laseroterapii – dr Michalski. Zapraszamy do kontaktu – https://klinikamelitus.pl/kontakt/

Dowiedz się więcej o zabiegu Lumecca Inmode.

Sekcja reklamowa