DZIEŃ MAMY w Klinice Melitus do 31 maja!

Już za kilka dni Dzień Mamy – okazja, by wyrazić względem najważniejszej osoby na świecie wdzięczność za to, że jest. Jeśli pragniesz podarować swojej Mamie prezent, który będzie ją cieszył znacznie dłużej niż bukiet majowych konwalii, a przy okazji przyniesie pożytek dla zdrowia i urody, możesz zarezerwować Jej wizytę w naszej Klinice. My dla wszystkich Mam (zarówno obecnych, jak i przyszłych) przygotowaliśmy atrakcyjne promocje na sprawdzone zabiegi, które nie dość, że odejmują lat, to jeszcze poprawiają samopoczucie i doskonale relaksują. Do 31 maja za zabiegi takie, jak Dermaoxy, mezoroller, powiększanie ust czy Jett Plasma zapłacicie o wiele mniej!

Infuzja tlenowa DermaOXY – na czym polega zabieg?

Jest to zabieg, polegający na infuzji tlenowej opartej na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Dzięki tej metodzie zyskujemy zarówno wyraźne odmłodzenie skóry, jak i nawilżanie na poziomie komórkowym oraz redukcję zmarszczek.

DermaOXY – czytaj więcej

Nieinwazyjna korekcja powiek Jett Plasma – na czym polega zabieg?

Jett Plasma Lift Medical to zabieg wykorzystujący nową technologię leczenia, opartą na ładunku elektrycznym – plazmie (strumień elektronów i jonów). Plazma generuje bezpieczne, wysokie napięcie pomiędzy końcówką zabiegową a obszarem zabiegowym. Jest to urządzenie do bezinwazyjnego usuwania zbędnych tkanek oraz przede wszystkim do podnoszenia powiek, czyli zabiegów blefaroplastyki.

Jett Plasma Lift Medical – czytaj więcej

Powiększanie i nawilżenie ust kwasem hialuronowym – na czym polega zabieg?

Wypełnianie ust powoduje wygładzenie skóry i przywrócenie jej prawidłowego nawilżenia. W zależności od oczekiwań pacjentów istnieje możliwość poprawienia konturu, zwiększenia objętości wargi górnej lub dolnej oraz podniesienia kącików ust.

Powiększanie ust – czytaj więcej

Mezoterapia mezoroller – na czym polega zabieg?

Zabieg polega na nakłuwaniu wybranego obszaru skóry za pomocą specjalnie zaprojektowanego wałeczka (rollera), wyposażonego w niewielkie tytanowe igiełki o grubości mniejszej niż 1 mm. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym, co zapewnia pacjentowi komfort. Przed wykonaniem nakłuć na skórę nanosi się specjalny preparat, dobrany do problemu skórnego oraz kondycji tkanki. Regeneracja skóry po wykonaniu procedury przebiega w trzech etapach:
Dzieje się to w kilku etapach:

  • Kontrolowane mikrourazy wywołują w skórze reakcję zapalną. Biorące w nim udział neutrofile uwalniają czynniki wzrostu, które z kolei pobudzają do pracy komórki skóry właściwej – fibroblasty.
  • W wyniku stymulacji fibroblastów, w tkance pobudzona zostaje produkcja kolagenu, elastyny i glikozoaminoglikanów, przede wszystkim kwasu hialuronowego, czyli składników odpowiedzialnych za sprężystość, jędrność, elastyczność i nawilżenie skóry. Dochodzi też do wytwarzania nowych naczyń krwionośnych.
  • Rezultatem tych procesów jest tzw. remodeling kolagenu – przekształca się on do typu I (typowego dla młodej skóry). Proces ten zaczyna się ok. 5 dni po zabiegu i trwa ok. 8 tygodni. Skóra ulega stopniowej przebudowie – zyskuje młody wygląd, gładkość, gęstość, jędrność i elastyczność. Metoda ta świetnie sprawdza się też w redukcji blizn potrądzikowych czy rozstępów, a nawet cellulitu.

Mezoroller – czytaj więcej

Aby skorzystać z promocji, skontaktuj się z nami:

22 833 74 38